Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ne brini nemam ih vise :D sad su kod njega u kolima za svaki slucaj :D jer cu da ubijem budalu kad krene da svrlja a ne koristi isti :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1


bokilic

krawasaki..sa vazdusnim cepovima...izludecu.... [slomljenzid]
brmmmm

Andreja

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2013, 14:21
[zvizdi] Ima¹ 40 godina a ne zna¹ da u sred riblje èorbe ima¹ plodnih dana...:o [facepalm] :P :-*

jebote nauèio sam kao pesmicu sa 16 godina, mo¾e 3 dana pre mece i 3 dana posle... Nikako na pola izmeðu mece i na sred iste...:o :P

Sad sam tek skontao koliko sam imao sreæe HAHAHAHAHAHAHAHAHA  [rofl]  [glavazid] A mo¾da treba da se zapitam da li je sa mnom sve u redu?  [dunce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ruza-Bandit


mrle


UFF


Ruza-Bandit

Lepo pi¹e da je on imao sreæe..... A za mene je neizvesno jo¹ par dana  :o :o :o

mrle

mo¾da on hoæe dete pa je imao sreæe :)

CBRR1

ma daj koja jes zatrudnela u meno pauzi,opusti se...ako smes tri pre i tri posle mece,a po sred periode plodno,a ako tri dana pre  nisi plodna sta je sa sredinom kad spermatozoid moze da zivi do 7 dana...tako da je to neizvodljivo,a i folikuli ti nidostigli jedinicu pucanja tj sazrevanja a bez toga ne moze nista...tako da juri sredinu plodnih dana kada to budes htela..:)

mrle

Citat: CBRR1 poslato 11 Oktobar, 2013, 10:53
ma daj koja jes zatrudnela u meno pauzi,opusti se...ako smes tri pre i tri posle mece,a po sred periode plodno,a ako tri dana pre  nisi plodna sta je sa sredinom kad spermatozoid moze da zivi do 7 dana...tako da je to neizvodljivo,a i folikuli ti nidostigli jedinicu pucanja tj sazrevanja a bez toga ne moze nista...tako da juri sredinu plodnih dana kada to budes htela..:)

kakvo predznanje, jbte :)

Hohštapler

eto s kakvim se znanjem postaje jebach! ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: mrle poslato 11 Oktobar, 2013, 09:48
Citat: Andreja poslato 10 Oktobar, 2013, 20:45

Sad sam tek skontao koliko sam imao sreæe HAHAHAHAHAHAHAHAHA 

Citat: Ruza-Bandit poslato 10 Oktobar, 2013, 21:20
E do qrca onda  :o

Vas dvoje u ¹emi?


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: CBRR1 poslato 11 Oktobar, 2013, 10:53
ma daj koja jes zatrudnela u meno pauzi,opusti se...ako smes tri pre i tri posle mece,a po sred periode plodno,a ako tri dana pre  nisi plodna sta je sa sredinom kad spermatozoid moze da zivi do 7 dana...tako da je to neizvodljivo,a i folikuli ti nidostigli jedinicu pucanja tj sazrevanja a bez toga ne moze nista...tako da juri sredinu plodnih dana kada to budes htela..:)

nego kako je Georgina...? :D :-*

CBRR1


CBRR1


Lazic


balcan girl

spermatozoid zivi 48 sati a ne 7 dana :P i kazem ti ja sam totalno naopakaaaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Borcha je na nashoj strani, ovde je sve plodnije, i spermici kod nas plivaju i brzhe i duzhe i dalje ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.