Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

ja kad sam imao udes autom,nemogu da krivim dusu i da lazem,zvonili su  telefoni sa svih strana kako od nas tako i iz inostranstva,imao i posete kuci (bio sam potpuno nepovredjen),ali je bilo i onih u koje sam beskrajno verovao koji su zvali posle nedelju dana ili dosli posle nedelju dana i svima je bila prica slicna:

"MISLIO SAM da si povredjen pa nisam hteo da te uznemiravam"

naravno da si MISLIO a nisi znao jer da (sam) te je interesova/lo,zvao bi odmah ili bi dosao kao i ostali na licu mesta tamo ili kod mene kuci istog dana sto bi se reklo.od tada sam poceo da stvari secem u korenu,da vise ne raste,ne da skratim grane samo pa da buja jos vise....

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 24 Septembar, 2013, 11:35
sta je sa placanjem poreza na drzanje asta i to..?
Koliko sam se raspitao to je ukinuto. Jbga meni jo¹ nikad ni¹ta nije stiglo da platim.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2013, 12:02
©teta ¹to baksuzluk nije ka¾njiv zakonom, ceo ¾ivot na svoju ruku mazim opasne pse, pa i da me neki ujeo, pokrio bi se u¹ima i æutao...[facepalm] Valjda kom¹ija ipak nije toliki baksuz da sad gleda da se ogrebe za od¹tetu...
Kad je bio kod lekara na krpljenju oni su obavestili jelte nadle¾ne i stvarno bili jutros da kako ka¾u saèine sl.bele¹ku ja sam rekao ¹ta je bilo njegov sin je isto bio prisutan i izjavio je da je njegov æale kriv nije se obazirao na upozorenja a i kom¹ija je izjavio da je njegova krivica i da nema nameru da tra¾i od¹tetu i da okrivljuje za bilo ¹ta.A da smo u lo¹im odnosima pa ne bi mi ni privirio u gara¾u. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

kazem ja lepo :D
ako si upozorio licno i pas je vezan on nema sta da trazi kod psa

MILJAN

Citat: dzimika poslato 24 Septembar, 2013, 13:27
kazem ja lepo :D
ako si upozorio licno i pas je vezan on nema sta da trazi kod psa
Ako je pas vezan, vlasnik nije odgovoran.I to je krucijelni moment.
Cave ab homine unius libri

mareskin

Citat: dzimika poslato 24 Septembar, 2013, 13:27
kazem ja lepo :D
ako si upozorio licno i pas je vezan on nema sta da trazi kod psa

Dobro je i ako ima¹ video nadzor sa mikrofonom da se sve vidi i èuje...
©ta sve ljudi naprièaju dok ne shvate da ima¹ sve snimljeno ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 24 Septembar, 2013, 14:50
Citat: dzimika poslato 24 Septembar, 2013, 13:27
kazem ja lepo :D
ako si upozorio licno i pas je vezan on nema sta da trazi kod psa

Dobro je i ako ima¹ video nadzor sa mikrofonom da se sve vidi i èuje...
©ta sve ljudi naprièaju dok ne shvate da ima¹ sve snimljeno ;)

Da zna¹ da imam  ;D nego je na drugoj strani dvori¹ta gleda na ulicu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 24 Septembar, 2013, 14:49
Citat: dzimika poslato 24 Septembar, 2013, 13:27
kazem ja lepo :D
ako si upozorio licno i pas je vezan on nema sta da trazi kod psa
Ako je pas vezan, vlasnik nije odgovoran.I to je krucijelni moment.
Mo¾e biti da je se kom¹ija raspitao pa kada je dobio odgovor ajd kao da bude dobar.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 24 Septembar, 2013, 12:08
lazicu,ljudi su cudni,a radeci nekad posao koji je bio vezan sa ljudima,shvatio sam da samo sa tom rasom treba imati sto manje posla,ujedaju gore nego krvolocni psi na podmukao nacin.

pas te ujede i nastavi da laje na tebe,ljudi te ujedu a ona masu repom i kazu da nisu oni ili je bilo slucajno,a najradije bi te gledali kako polako iskrvaris na smrt.
zato je bolje imati jednog druga,iskrenog,postenog koji bi poginuo za tebe,nego pun kurac onih koji te tapsu po ramenima samo kad im treba nesto ili kad ti se nesto desilo a vidis im u ocima da bi se upisali u gace od srece jer si nastradao.

Zato ja vi¹e volim bengalske tigrove i belogrude zebe nego ljude...

Mislio sam da imam tog jednog prijatelja, posle 27 godina, shvatio sam da je to u ciframa bilo ni 400 evra, jer se za te novce odrekao mene... Jeftino na svu sreæu...:o Ustvari, vi¹e hiljada evra je u pitanju, ali za 400 sam kupio saznanje da nemam ni tog jednog prijatelja... Ustvari imam prijatelja, ali ne tog ¹to sam mislio...:D

con3

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2013, 15:14
Citat: eclipse4 poslato 24 Septembar, 2013, 12:08
lazicu,ljudi su cudni,a radeci nekad posao koji je bio vezan sa ljudima,shvatio sam da samo sa tom rasom treba imati sto manje posla,ujedaju gore nego krvolocni psi na podmukao nacin.

pas te ujede i nastavi da laje na tebe,ljudi te ujedu a ona masu repom i kazu da nisu oni ili je bilo slucajno,a najradije bi te gledali kako polako iskrvaris na smrt.
zato je bolje imati jednog druga,iskrenog,postenog koji bi poginuo za tebe,nego pun kurac onih koji te tapsu po ramenima samo kad im treba nesto ili kad ti se nesto desilo a vidis im u ocima da bi se upisali u gace od srece jer si nastradao.

Zato ja vi¹e volim bengalske tigrove i belogrude zebe nego ljude...

Mislio sam da imam tog jednog prijatelja, posle 27 godina, shvatio sam da je to u ciframa bilo ni 400 evra, jer se za te novce odrekao mene... Jeftino na svu sreæu...:o Ustvari, vi¹e hiljada evra je u pitanju, ali za 400 sam kupio saznanje da nemam ni tog jednog prijatelja... Ustvari imam prijatelja, ali ne tog ¹to sam mislio...:D
Mene je zeznula familija za par hiljada evra ,neka im sluzi na cast sad makar znam kakvi su mislim znao sam i pre toga ali da su toliki sljamovi nisam

Ivan1979

Sa svojima sedi, jedi,pij..... nikada nikakav posao  [thumb_up]

Jbga, svi na tezi nacin naucimo  [hello]

mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 24 Septembar, 2013, 15:25
Sa svojima sedi, jedi,pij..... nikada nikakav posao  [thumb_up]

Jbga, svi na tezi nacin naucimo  [hello]

Uvek bilo, ali nekako se uvek ispalim.
Svima je frka i svima treba ko za leb, a kad treba da se vrati niko ne pita imam li ja za leba.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Roðenom bratu sam do sad oprostio par hiljada evra... Ali ne bi mi ni smetalo toliko, da povremeno ne zraèi da sam ja njemu du¾an...:o

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2013, 17:05
Roðenom bratu sam do sad oprostio par hiljada evra... Ali ne bi mi ni smetalo toliko, da povremeno ne zraèi da sam ja njemu du¾an...:o
Pazi kad skroz znam kako ti je. [facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

kako stvari stoje,ja cu da se besim...evo prodje godina a tuzioc jos nije podigao optuznicu protiv lika koji me je skenjao...jebem ti .....

Taraba

A jel si ti dobio od osiguranja pare?
Sta te briga za tuzioca, osim ako neces i ti da se prikljucis tuzbi?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MIGE

Citat: Taraba poslato 24 Septembar, 2013, 19:09
A jel si ti dobio od osiguranja pare?
Sta te briga za tuzioca, osim ako neces i ti da se prikljucis tuzbi?
dobio...160000 din,advokatu otislo 32000 din...pridruzio sam se krivicnom gonjenju jer je matori (okrivljeni)ispao bezobrazan

eclipse4

ja iskreno imam dva druga za koja bih mogao,neznam u vatru,kao i oni za mene,to prijateljstvo traje jos od detinjstva,i od detinjstva smo praktikovali neke stvari koje traju i dan danas.
prva stvar i najvaznija stvar je da je nase drugarstvo bukvalno svetinja,jaca od bilo cega na svetu,neznam kako bih stvarno to opisao jer nikom nisam ni uspeo opisati tako nesto,to moze samo da se "zivi".
druga stvar da nema prepreka,nema lazi,nema prevare,ogovaranja nema tajni,da ne nabrajam,sve sto bih ja mrzeo da dozivim to ne primenjujem prema njima i suprotno.
treca stvar ako je neko od nas nesto zgresio,nema cutanja i ljutnje,stvar se resava odmah i tu,znaci ako je neko reko da je crno ustvari belo,rasprava odmah na kulturan nacin i kad smo zakljucili da ustvari crno nije belo,to je to,stvar resena,nastavljamo dalje.

i zadnja stavka a mislim da je ona uvek krivac za raspad mnogih prijateljstava a to je novac,mada nit ja imam potrebe da zajmim novac ne samo od njih vec od bilo kog,niti oni imaju potrebe da zajme od mene.

par drugarstava sam zajebo upravo zbog tih pozajmica i na to sam tacku stavio.jer covek koji nema para,trazi da mu zajmis a svestan si i ti i on da nema odakle da vrati,jer taj novac ne ulaze u posao,vec ode na struju,vodu itd  (primer)... i onda klasika vracam za nedelju dana,pa prodju dve,pa mesec pa godina,i onda pocinje polako da prelazi ulicu kad te vidi.i uvek im kazem ako smatras da ces da mi vratis za nedelju dana,reci mi da ces mi vratiti za tri nedelje,obradovaces me kad mi vratis dve nedelje pre roka....nemoj mi reci za nedelju dana a procice godina.

ali zato ima i drugih strana tu,recimo svojevremeno sam u radionici imao knjigu duznika,kad sam listao i racunao imao sam po selu ukupno nesto vise od 21.000e
e sada od 21.000e ni jedna jedina sirotinja nije bila upisana,jednostavno ih nije bilo.kad god je neki dosao koji nema para,s vrata mi je rekao,ja nemam odakle da platim,mogu da idem na kopanje,da ti praznim jamu,da ti obrezujem vinograd,da ti uzmem s posla tovatnu mast,naftu....bem ga ponekad mi i smesno kad se setim sta sve nisam uzimao za uzvrat,nekima sam radio i dzaba,pa kad je dosao neko ko ima,naplacivao sam 5e vise,pa od sebe odbio 10,pa od narednog uzimao 5 vise i tako nadoknadio recimo taj njihov dug od 20e.....

ali bogati samo dodju i kazu napravi to i to i kad im napravis uzmu i kazu,e nemam sad kod mene upisi tamo kod mene......i sve se to tako nizalo i nizalo....

ja od jedne stigo na petu temu da ne tupim vise ;)


MIGE

Citat: MIGE poslato 24 Septembar, 2013, 18:43
kako stvari stoje,ja cu da se besim...evo prodje godina a tuzioc jos nije podigao optuznicu protiv lika koji me je skenjao...jebem ti .....
Pravda u zajecaru je spora...videcemo da li dostizna  [thumb_up]

eclipse4