Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


CBRR1

a jbga ulasili se brate panco,ali su spanci jaki ko zemlja i dobijaju prvenstvo,ali zato su glupi janezi ispali od francuza.... :)

dzimika

prebacujem kanale i slucajno na b92 naletim malo pre na kadar koji pokazuje semafor i rezultat 69:29 i reko ko je ovo pukao kao da je treceligas i gledam krstica kako nesto kenja
zalosno
dobro je sto ne gledam nista od sporta

UFF


Plazma Keks


Lazic


UFF

ma ne nije to kantasaki :)
nego krenuo do posla i pomislih kako odavno nista nisam radio na motoru pa rekoh hajde ovde na sred ulice da ga rasklopim da vidim kako izgleda ovaj castrol sintetika koji sam pre dva dana sipao u njega :D

iscurelo sve i odlicno mi podmazalo lanac i zadnju gumu


eto da znate kako se pravilo menja ulje, ispustite staro, sipate novo kvalitetno, vozite dva dana i onda ispustite i njega pa sipate opet novo full sintetiku naravno
jes da kosta (6 litara) ali tad ste sigurni da ste odlicno isprali masinu  [rofl]

Plazma Keks

pa imas tecnost za to koju sipas 20min pre zamene ulja, ne znam kako se zove, ali to se tako radi

UFF

ma ovako je pravilnije :)
ali obavezno mora i dekla da se skine da bi sve ispustio i ocistio kako treba  [dunce]

Plazma Keks

nisi sve ispustio i ocistio, trebas da rasutris ceo motor, odmastis i opet sklopis i sipas to ulje koje koristis ;D

UFF

ijaooo kako sam glup  [doh]

odoh sad sve to ponovo da uradim

bucko

A posto je kisa ne zaboravi da namazes zadnju gumu,klin se klinom izbija [doh]

UFF

pa zadnja guma podmazana uljem za sve pare, kao i lanac
vidis kako se cakli :)

motor nije pran vec nauljen kao puska u vojsci

konzervacija batoooo :D

stilgar

@ UFF
a sto mora da pominjes kawasaki uvek u tako nekom kontekstu?
si imao neki kawasaki? uvalili ti tuki pa ti sad kriv svaki kawasaki :)
sad cu da zovem Lazica :)

UFF

darko ce da ti objasni zasto
i sta se vidi iz svemira :D

stilgar

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2013, 13:20
darko ce da ti objasni zasto
i sta se vidi iz svemira :D
ma pusti ti darka daj tvoje iskustvo nemoj rekla kazala :) napisi nam koji kawasaki si imao sto si se razocaro, sta te zezalo...

UFF

los kvalitet izrade i koriscenih materijala, ostavis ga dva dana na kisi i pola motora zardja
uostalom ne treba biti genije da shvatis da ako od svih japanaca kavu platis najmanje a dobijes najvise konja da tu nesto nije u redu :)
a o eventualnoj kasnijoj prodaji ako nije RR da ni ne pricamo-sam pad cene polovnih u odnosu na ostale japance govori dovoljno
ako te interesuje detaljnije pitaj revolutiona on je majstor pa ce da ti objasni

Slaninar

Molim admine da premeste temu u "Priprema motora za zimu" i slièno.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

stilgar

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2013, 13:24
los kvalitet izrade i koriscenih materijala, ostavis ga dva dana na kisi i pola motora zardja
uostalom ne treba biti genije da shvatis da ako od svih japanaca kavu platis najmanje a dobijes najvise konja da tu nesto nije u redu :)
a o eventualnoj kasnijoj prodaji ako nije RR da ni ne pricamo-sam pad cene polovnih u odnosu na ostale japance govori dovoljno
ako te interesuje detaljnije pitaj revolutiona on je majstor pa ce da ti objasni
to nisu argumenti, motor mi vec drugu sezonu leti stoji ispred zgrade ko i tvoja honda, nigde nije zardjo a 1998 mo je, revolucija koji je ziva encciklopedija o motorima moze da nabroji mane kawe po modelima al isto tako i mane honde al za to mu treba jedna lepa tema: na sta obratiti paznju prilikom kupovine honde ili kawe :) po modelima od 1993 na ovamo :) postao si sektas ko onaj Mister X.
a sto se cene i pada vrednosti tice si u pravu al kako da drzi cenu kad ima predrasuda od admina foruma koji nikad nije posedovo kawasaki al ZNA da je kantasaki. I prvi motor kad si kupovo neko slican ti je reko verovatno "nemoj kawasaki ni za zivu glavu". Kupi jedan, jeftini su vozi se sezonu dve pa onda pricaj. A siguran sam da nije nista ni bolji a ni gori od ostalih japanaca, u zavisnosti od modela do modela. Neki su uspesni neki nisu neki imaju vise mana neki su extra ko i kod honde uostalom.


bucko