Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Ja sam ti lepo rekao u PP.. Ne vidim u cemu je problem?!
Sest nosilja i dva mlada petla i 2500 dinara.. Ja mislim da je to fer ponuda, nema potrebe da me pljujes ovako javno!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

con3

Citat: Panco.KV poslato 17 Septembar, 2013, 17:56
Nervira me ciganisanje naPP i ucene oko prodaje Gopro verovatno su naucili da sve sto kupe pa i motore ucenjuju...e malo su se zajebali kod mene   [srednjiprst]
Hahhahahah e jesi ludak  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Panco.KV

Citat: Joker poslato 17 Septembar, 2013, 18:12
Ja sam ti lepo rekao u PP.. Ne vidim u cemu je problem?!
Sest nosilja i dva mlada petla i 2500 dinara.. Ja mislim da je to fer ponuda, nema potrebe da me pljujes ovako javno!!
Ne treba mj dva petla rekao sam da hocu jednog dobrog i 10 mladih nosilja.Mislim da je t ok

con3

Ja sam mu ponudio 16.000 dinara jer ja to ne bi koristio kao kameru vec kao foto aparat ?

perlx

Lepo sam ti ponudio sanduk digitrona, znas da vrede vise od te kineske kamere.

Joker

Citat: Panco.KV poslato 17 Septembar, 2013, 18:19
Citat: Joker poslato 17 Septembar, 2013, 18:12
Ja sam ti lepo rekao u PP.. Ne vidim u cemu je problem?!
Sest nosilja i dva mlada petla i 2500 dinara.. Ja mislim da je to fer ponuda, nema potrebe da me pljujes ovako javno!!
Ne treba mj dva petla rekao sam da hocu jednog dobrog i 10 mladih nosilja.Mislim da je t ok

ODAKLE deset nosilja? Jedva sam i ovih sest nagovorio, ostale kurve sve bi da poziraju! Sest nosilja, dve mlada petla i cetiri morke! Moja zadnja ponuda!! A ti nemoj da prihvatis ako te nije sramota!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: Panco.KV poslato 17 Septembar, 2013, 17:56
Nervira me ciganisanje naPP i ucene oko prodaje Gopro verovatno su naucili da sve sto kupe pa i motore ucenjuju...e malo su se zajebali kod mene   [srednjiprst]

oglasim nesto na kupujemprodajem i napisem FIXNA CENA I BEZ ZAMENE i redovno dobijam poruke tipa "koja ti je poslednja cena"
pa im odgovorim "sya je to poslednja cena? ja je imam samo jednu jedinu i jesi li ti dobro procitao oglas-mislim na ono velikim slovima" i debili nastavljaju i dalje jbt  [facepalm]
krene da mi objasnjava kao za koliko bi dao to sto prodajem i onda ja za nesto sto sam cenio 100e kazem ok poslednja cena mi je 105eur :D
ako ti ne odgovara eto moze i za 110

Panco.KV

Citat: Joker poslato 17 Septembar, 2013, 18:51
Citat: Panco.KV poslato 17 Septembar, 2013, 18:19
Citat: Joker poslato 17 Septembar, 2013, 18:12
Ja sam ti lepo rekao u PP.. Ne vidim u cemu je problem?!
Sest nosilja i dva mlada petla i 2500 dinara.. Ja mislim da je to fer ponuda, nema potrebe da me pljujes ovako javno!!
Ne treba mj dva petla rekao sam da hocu jednog dobrog i 10 mladih nosilja.Mislim da je t ok

ODAKLE deset nosilja? Jedva sam i ovih sest nagovorio, ostale kurve sve bi da poziraju! Sest nosilja, dve mlada petla i cetiri morke! Moja zadnja ponuda!! A ti nemoj da prihvatis ako te nije sramota!

A jel su jesne koke ,ako jesu i dzak koncetrata.

Panco.KV

Citat: perlx poslato 17 Septembar, 2013, 18:24
Lepo sam ti ponudio sanduk digitrona, znas da vrede vise od te kineske kamere.
jesi nije da nije ali si povadio baterije a to je nepotpun digitron,pojacaj malo ponudu.

CBRR1

video rekorder i dvd plejer pa ti dobro razmisli...daljinski skart kabal sve u fullu..

Panco.KV

#8090
Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2013, 22:26
video rekorder i dvd plejer pa ti dobro razmisli...daljinski skart kabal sve u fullu..

A jel ima moja kaseta za video

CBRR1

lose si citirao sad ide minus od admin dela... :)

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

ali tu smo mi da skinemo minuse zato evo ide jedan plus za panca... :)

Panco.KV

Hahahah ima nas Cvorovica da razbucamo tu mafiju, a ne ja sam krenuo na tu IMPERIJALISTICKU bandu.

Panco.KV

Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2013, 17:33
a Teodosic nije hteo da igra ane kao fol povrede i gluposti,gade mi se takvi kao sto je i Stojakovic svojevremeno kada je odbio i rekao da nece da igra vise,a srpska skola mu je sve dala...nezahvalni stvorovi...

A ova danasnja BRUKA od Spanaca nemam komentar ali bas.

Lazic


eclipse4

od svih spanaca najpoznatiji mi je zikica jovanovic  [neampojma] [neampojma] [dancing] [neampojma] [neampojma]

Panco.KV