Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


MILJAN

Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2013, 00:40
Citat: MILJAN poslato 04 Septembar, 2013, 00:33
uh....good deal-.--

Jebe¹ iphone, nisu ga rusi napravili...:D
PA i kod RUsa su kuèiæi svi od po 100 kg kao kod Pita onaj Rotvajler( jel be¹e toliko napisao da tima?)... :D
Cave ab homine unius libri

Lazic

Imao je moj ortak rota od 90 kila, kad se uspravi na ogradu od terase da gleda ¹ta se zbiva na ulici, bio je skoro moje visine...:o Inaèe ortak je tada imao 45 kila, kad ih vidi¹ na ulici, nije ti jasno ko koga tu ¹eta...:D

MILJAN

Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2013, 00:54
Imao je moj ortak rota od 90 kila, kad se uspravi na ogradu od terase da gleda ¹ta se zbiva na ulici, bio je skoro moje visine...:o Inaèe ortak je tada imao 45 kila, kad ih vidi¹ na ulici, nije ti jasno ko koga tu ¹eta...:D
ONda Putin ima sigurno Rota od 150 kg...Jel zna¹ da Putin kolje medveda? I ima tajno oru¾je koje su trebali nama da daju (pisalo se o tome pred NATO bombardovanje) a posle se predomislili? Mislili su i to kod Iraka ali se prdomislili....I kod Libije..Ali se opet predomislili-... :D
A u Srbiji za to vreme ide ova veèita prièa:
Tri karte za Holivud

Cave ab homine unius libri

Lazic

da se ipak vratimo na potragu za kavurmom...:D

MILJAN

Kavurma,cvarci,pogaca,vruc kajmak....to je ono sto znam... ;)
Cave ab homine unius libri

juga


CBRR1

Njeguska prsuta,pecenica,kobasica,sir...

MILJAN

Citat: CBRR1 poslato 04 Septembar, 2013, 14:48
Njeguska prsuta,pecenica,kobasica,sir...
Uh..bem ti lebac...
Kad bi mi sad neko blago isprzio suvo meso u tiganju,spremio vrucu pogacu i kajmak....
Cave ab homine unius libri

CBRR1


shmeki

Citat: MILJAN poslato 04 Septembar, 2013, 15:58
Citat: CBRR1 poslato 04 Septembar, 2013, 14:48
Njeguska prsuta,pecenica,kobasica,sir...
Uh..bem ti lebac...
Kad bi mi sad neko blago isprzio suvo meso u tiganju,spremio vrucu pogacu i kajmak....
odi na sve to    [cheers]
Twist the Throttle

mareskin

Citat: MILJAN poslato 04 Septembar, 2013, 15:58
Citat: CBRR1 poslato 04 Septembar, 2013, 14:48
Njeguska prsuta,pecenica,kobasica,sir...
Uh..bem ti lebac...
Kad bi mi sad neko blago isprzio suvo meso u tiganju,spremio vrucu pogacu i kajmak....

Dobro, bre, ¹ta ti je ovo trebalo da pi¹e¹!!!!!
Gladan sam, a imam gomilu posla da zavr¹im!!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Che


pit

Citat: MILJAN poslato 04 Septembar, 2013, 00:59
Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2013, 00:54
Imao je moj ortak rota od 90 kila, kad se uspravi na ogradu od terase da gleda ¹ta se zbiva na ulici, bio je skoro moje visine...:o Inaèe ortak je tada imao 45 kila, kad ih vidi¹ na ulici, nije ti jasno ko koga tu ¹eta...:D
ONda Putin ima sigurno Rota od 150 kg...Jel zna¹ da Putin kolje medveda? I ima tajno oru¾je koje su trebali nama da daju (pisalo se o tome pred NATO bombardovanje) a posle se predomislili? Mislili su i to kod Iraka ali se prdomislili....I kod Libije..Ali se opet predomislili-... :D
A u Srbiji za to vreme ide ova veèita prièa:
Tri karte za Holivud




      Miljane druze ti wuces neki zestok kompleks od Putina i Rusije ...ne zna uzrok tome ali ti je moj drugarsi sawet da malo smanjis doziwljaj ka dodes u Rusiju kako si najawio...cenim da twojw pljuwanje po Rusiji tamo ne bi bilo dobronamerno dozwiwljeno i da wrlo lako moz te razbucaju braca rusi zbog sirenja defetizma( mada je pitanje kao ti doziwljawas Rusiju) i wredjanja milog im predsednika.
        I jos nesto ti pricas o Rusiji kao da je u pitanju neka juznoamericka banana republika cijeg su diktatora ameri kupili za saku dolara.Zaborawljas da je u pitanju najweca zemlja na swetu sa najwecim rudnim bogatstwima apsolutno nezawisna od spoljneg uticaja.
     P.S.moj rot je starno imao 80 -90 kg ali je bio debeo ko prase....sad sam ga doweo na normalnu tezinu oko 70 kg otprilike.

MILJAN

I¹ao sam u Rusiju  vi¹e od 20 puta (prestao da brojim)....  Tako da mi je dosadila....
Rusi, koje pominje¹ mogu samo cipele da mi èiste, jer su uglavnom slabi., mr¹avi i pijani.... Skoro svaki drugi je alkos i te¾al neradnik...Moram da ih jurim po gradili¹tu mog roðaka i hvatam za vrat da bi radili. ... Inaèe vek ¾ene je tamo 75 godina vek mu¹karca 54.... A ¹to misli¹ da je samo toliko? Ubijaju se od alkohola kao stoka...
Nemam ja kompleks od putina nego si se ti napr¾io na njega...To je jedna  mala prodana du¹a i ni¹ta vi¹e... Ali evo, da vidim da li æe da se ume¹a kada ameri skoèe na Siriju...   :) Nego pusti ti to...gde ima dobra kavurma, slanina i èvarci?

Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Cim si ti Putinu napisao prezime sa malim slovom sve je tu jasno. Nista vise ne moras da pises na ovu temu

CBRR1


MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: Kanarinac poslato 05 Septembar, 2013, 00:19Cim si ti Putinu napisao prezime sa malim slovom sve je tu jasno. Nista vise ne moras da pises na ovu temu
Pa jel znas li ti kolicni je on? Malecan bre... Al ima standard :D
A u US pisu da obama ima kitu od 25cm... Al dzaba mu kad je simpanza... :)
plus musliman...
Lele.. :D
Ps. Nisu bitni predsednici..svet vrti lova a oni nisu lovatori vec oni koji drze najveci svetski bankarski kapital,naftu i farmaceutsku industriju... ovi su samo eksponenti i poslusnici..
Ali ajd malo se zezamo na forumu... Dosadno... Ja sam provokator.. ;)
Cave ab homine unius libri