Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

Pronizon 1 mg po kilogramu telesne tezine.
Ako neces tablete slusaj kolegu eclipsea pa igraj vudu ples dok ne riknes a onda se njemu javi da te reanimira.

eclipse4

ne nego ce trci po bolnice cim ga ujede nesto jer nezna dal je pcela ili osa ili ga mozda samo zveknulo nesto al pocrvenelo ;) ;) ;)
moze on za prvu pomoc da ima sta hoce kod sebe al ne mora da pije ako nema razloga.
i u hitnu kad odes ne cekaju te injekcijama s vrata,vec prvo provere stanje i pitaju "da li si alergican" ako nisi,opuste te razgovorom,ako si u panici,i ako vide da nema razloga za icim nedaju nista....

Hohštapler

...mi smo ¹ampioni u samostalnom odreðivanju terapije tabletama, èinjenica je da ne treba uvek odma tabletu, al ne treba ni ni¹ta na svoju ruku. Bucko, si ti lekar?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

nisam ni pricao o 50 uboda odjednom, nekoga moze da ubode svaki dan po jednom i nista mu nece biti ceo zivot
a nekoga moze da ubode 3 puta za 10 godina i da nakon cetvrtog puta bude alergican toliko da bi od petog uboda mogao da umre
opet to zavisi i koja vrste ose je u pitanju jer neke imaju slabiji a neke jaci otrov

Lazic

ontopic bre:
Kao i u 90% odsto sluèajeva, moja malenkost... [facepalm]

PECA BMW

Ma bre ljudi nisam alergican ... kao sto rekoh svaki vikend ove godine me ujela po jedna . Valjda osica , jer uvek je bilo preko 80km/h kad su ujedale .

Da me je nesto samo dobro zveknulo ne bi ostala zaoka na mestu uboda a i ne bih reagovalo tek posle 24h vec odmah ...
Lek na licu mesta je "moravski belutak" ..

koleno mi je jos uvek crveno i naduveno a pomalo i vruce ... sinoc se konstantno naduvalo i crvenelo i bilo je neverovatno vrelo to je krenulo 35 sati nakon ujeda !

sad je stalo , polako se povlaci cini mi se ali je jos to mesto vruce i pocelo je blago da svrbi  ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

a da cuo sam da je dobar lek " sekret mlade nevine pize" pa da probam i to  :D :D :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Cuo sam i da su suze jednoroga melem za te stvari, pa sta prvo nadjes ;D

clutch&brake

Citat: PECA BMW poslato 26 Avgust, 2013, 15:42
Ma bre ljudi nisam alergican ... kao sto rekoh svaki vikend ove godine me ujela po jedna . Valjda osica , jer uvek je bilo preko 80km/h kad su ujedale .

Da me je nesto samo dobro zveknulo ne bi ostala zaoka na mestu uboda a i ne bih reagovalo tek posle 24h vec odmah ...
Lek na licu mesta je "moravski belutak" ..

koleno mi je jos uvek crveno i naduveno a pomalo i vruce ... sinoc se konstantno naduvalo i crvenelo i bilo je neverovatno vrelo to je krenulo 35 sati nakon ujeda !

sad je stalo , polako se povlaci cini mi se ali je jos to mesto vruce i pocelo je blago da svrbi  ..
Meni peco to lici da si ti klecao kalo si opisao :P :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

PECA BMW

ma ona je klecala .. ja sam samo stajao dok mi se pogled gubio negde u daljini :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

CBRR1

bes mu sve pa onda ti je ona sisala koleno koliko se da videti iz prilozenog.. :)


Hohštapler

Citat: CBRR1 poslato 26 Avgust, 2013, 17:46
bes mu sve pa onda ti je ona sisala koleno koliko se da videti iz prilozenog.. :)

Aj ¹to je sisala, nego ¹to je zagrizla kako se meni èini! Al to mrzim... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


Bori¹a

ukocio sam se, ne mogu vrat da pomerim, hocu dumrem :(

Major


Plazma Keks

tako je budi pica i umri. sto da se mucis ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

na nadgrobnom spomeniku æe da pi¹e, vraæen neotpakovan...[rofl]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!