Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

cek bre ako cbr moze original moto opremu da naziva kineskom sto monster ne bi mogao izbeglice siptarima?  [neampojma]

CBRR1

sinak moto oprema je potrosna i prolazna stvar,isto tako monster je objasnio decko da je ispizde i njemu ne zameram,jer znam da je lik i da nije u tom fazonu,ali ja koji sam za vreme rata dosao ovde sa 14 god i sa 16 godina doziveo da mi orac dozivi dva mozdana u roku od 7 meseci i ostane invalid i dan danas,i da neko kaze da smo mi besni i da neko ko jos jedem mamina jela po njegovoj volji i da taj sudi i pljuje kakvi su ljudi sa Kosova,ja sam iz Metohije,i borba za egzistencijom sta je sam upoznao sa 16god kada su otac majka i burazer od 2 godine ostali meni na brizi,i danas kada imam sve i 29 godina i hvala Bogu sto imam sve,ali ne prodajom ne donacijom tamo nekog iz vrtica il sta vec,ja danas ne mogu da odem dole do groblja zbog siptara i da me neko naziva siptarom to je jako ponizavajuce pogadja u ono sto boli,i sutra neko ko me ne zna reci ce vidi ga ovaj ne znam lupam vozi nov motor ima 3 auta il sta vec lepa mu kuca eto dosao sa kosova i sad je bahat,ali meni npr te materijalne stvari nisu bitne nego samo moja porodica koja je prezivela svu tu muku i ostala zdrava i srecna a ja se trudim da to bude tako iako sam zbog svega toga zadnjih 13 godina prosao sito i reseto i fizicki i psihicki se istrosio da bih opstao koliko se ni plazna  ni njema slicni nece istrositi ,jer pametuju da se laktaju i da im je uvek takav neko kriv,a balavac plazma treba da mi sere da sam bahat ili sta vec jer Boze neko ima lepu kucu...jeste ja sam siptar i bahat i svasta nesto zbog toga,Srbi najveca govna smeta ti bosanac,smeta ti licanin,smeta ti slavonac,smeta ti srbin,srpska posla,zavist i ljubomora zato smo ovako bedni...previse licnih stvari sam izneo u ovom postu,ali kad ti balavac i pojedinci kome su jedva docekali da pljuju...ma sta meni treba da se ja ispravljam,volim porodicu veru i veci sam srbin od vecine koji samo kenjaju i pljuju po drugima,i uvek im neko kriv,plazma ja sam negde u tvojim godinama krv prolivao da bi se laktao i opsta,i to ne da bih bio besam nego zato sto sam MORAO!!!!

UFF

Boli tebe qrac ti si svojih 16 motora i 12 automobila zaradio na buvljaku valjajuci kinsku prolaznu i potrosnu moto opremu na tezgi broj 401

Da si prodavao originale onda ne bi bili tako brz potrosni i prolazni ali onda ni kucu ne bi zaradio

CBRR1

sam znas da ta tezga ne postoji i da je to samo razbribriga za ljude i mene sa ovog foruma,nov clan prodaje nesto upeca se da kao ja imam tezgu i sala,kad popizdi lik ja mu objasnim i pozelim dobrodoslicu,i uvek bude reakcija hahaaa ludi ste i tome slicnim...i to je sal,a ovo drugo je uvreda...ima anegtoda kojoj se smejemo vec neko vreme na svakom rostilju ili picu...kada je njanja zvao i kaze bruderu pa gde si ti nit ima tezge 401 nit ima reda,gde si ti njanjo,pa na buvljaku...i tako smeh za smehom i dans dan vristimo kad on to prepricava...(namerno pisem ovo da bi skrenuli sa ruzne rasprave) :) :) :)

mi¹ko_kolo

Mo¾da sam i pisao ovaj "vic" a mo¾da i nisam:
Prodaje Srbin na KiM kuæu i doðe ©iptar da kupi.
-Kolj'ko kuæa?
-Pe'sto 'iljada.
-Mnogo je. Ti dam trista?
-Ne mo¾e.
Pole nekog vremena...
-Koljko kuæa?
-Veæ zna¹, pe'sto.
-Ti dam æetr'sto?
-Ne mo¾e.
Opet posle nekog vremena...
-Koljko kuæa?
-Rek'o sam, pe'sto.
-U redu, evo pe'sto. Samo mi reci, gde æe¹ sad.
-U Kraljevo, tamo su skoro svi moji.
E dobro, samo gljedaj s levu stranu Ibra da ne moram ponovo da kupujem od tebe.


Hurricane

Citat: CBRR1 poslato 23 Avgust, 2013, 15:00
sam znas da ta tezga ne postoji i da je to samo razbribriga za ljude i mene sa ovog foruma,nov clan prodaje nesto upeca se da kao ja imam tezgu i sala,kad popizdi lik ja mu objasnim i pozelim dobrodoslicu,i uvek bude reakcija hahaaa ludi ste i tome slicnim...i to je sal,a ovo drugo je uvreda...ima anegtoda kojoj se smejemo vec neko vreme na svakom rostilju ili picu...kada je njanja zvao i kaze bruderu pa gde si ti nit ima tezge 401 nit ima reda,gde si ti njanjo,pa na buvljaku...i tako smeh za smehom i dans dan vristimo kad on to prepricava...(namerno pisem ovo da bi skrenuli sa ruzne rasprave) :) :) :)

...ja ba¹ mislio sad za vikend da banem, imam sva¹ta ne¹to na buvljaku da kupujem za stan a trebaju mi i neke rukavice...  [rofl]

CBRR1

ahhaahahhahahaahha znas vec red 12 tezga 401....ahaahaaaahhahaha

Darko

mogao sam i ja da zavrsim na buvljaku....   :'( :'(   upucao bih vas majke mi moje

mareskin

Citat: Darko poslato 23 Avgust, 2013, 15:19
mogao sam i ja da zavrsim na buvljaku....   :'( :'(   upucao bih vas majke mi moje

CBRR1 je baraba. Napravio milione na buvljaku!!! Sad ga sramota ¹to je tamo radio i onda nam ovde prodaje prièu da nije ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 23 Avgust, 2013, 14:39
sinak moto oprema je potrosna i prolazna stvar,isto tako monster je objasnio decko da je ispizde i njemu ne zameram,jer znam da je lik i da nije u tom fazonu,ali ja koji sam za vreme rata dosao ovde sa 14 god i sa 16 godina doziveo da mi orac dozivi dva mozdana u roku od 7 meseci i ostane invalid i dan danas,i da neko kaze da smo mi besni i da neko ko jos jedem mamina jela po njegovoj volji i da taj sudi i pljuje kakvi su ljudi sa Kosova,ja sam iz Metohije,i borba za egzistencijom sta je sam upoznao sa 16god kada su otac majka i burazer od 2 godine ostali meni na brizi,i danas kada imam sve i 29 godina i hvala Bogu sto imam sve,ali ne prodajom ne donacijom tamo nekog iz vrtica il sta vec,ja danas ne mogu da odem dole do groblja zbog siptara i da me neko naziva siptarom to je jako ponizavajuce pogadja u ono sto boli,i sutra neko ko me ne zna reci ce vidi ga ovaj ne znam lupam vozi nov motor ima 3 auta il sta vec lepa mu kuca eto dosao sa kosova i sad je bahat,ali meni npr te materijalne stvari nisu bitne nego samo moja porodica koja je prezivela svu tu muku i ostala zdrava i srecna a ja se trudim da to bude tako iako sam zbog svega toga zadnjih 13 godina prosao sito i reseto i fizicki i psihicki se istrosio da bih opstao koliko se ni plazna  ni njema slicni nece istrositi ,jer pametuju da se laktaju i da im je uvek takav neko kriv,a balavac plazma treba da mi sere da sam bahat ili sta vec jer Boze neko ima lepu kucu...jeste ja sam siptar i bahat i svasta nesto zbog toga,Srbi najveca govna smeta ti bosanac,smeta ti licanin,smeta ti slavonac,smeta ti srbin,srpska posla,zavist i ljubomora zato smo ovako bedni...previse licnih stvari sam izneo u ovom postu,ali kad ti balavac i pojedinci kome su jedva docekali da pljuju...ma sta meni treba da se ja ispravljam,volim porodicu veru i veci sam srbin od vecine koji samo kenjaju i pljuju po drugima,i uvek im neko kriv,plazma ja sam negde u tvojim godinama krv prolivao da bi se laktao i opsta,i to ne da bih bio besam nego zato sto sam MORAO!!!!
vidim da si me shvatio pogresno... ne smetaju meni ljudi odakle god da su. ne volim kada neko nekome smesta, eh  nije mi bila namera da nekoga vredjam i ostalo. samo sam izneo stanje onako kakvo cesto vidjam, a to je onaj ko je tamo dole pre rata prodao kucu i zaradio lepe para sada i dalje glumi kako je on ugrozen. mislis da ja ne poznajem ljude i nemam clanove porodice koji su morali da jebeno beze da ne bi bili pobijeni? ali isto takvi ljudi nisu smestali drugima.  
e to tome ja pricam. ako hoces da se boris za bolju poziciju, nemoj druge ugrozavati na takav nacin da oni ostanu posle bez posla

izvinjavam se ako sam te uvredio, ali nije bilo sa namerom. samo smo se pogresno razumeli   [cheers]

CBRR1

nema frke nikakve,konkretno ne zameram ja tebi,nego mnogo sujete vlada medju nama tj nacijom,ljubomore zlobe,ali nikuda nas to nece dovest,srbi su srbi odakle god da su...

Darko

jes vala,u pravu si... kad sam bio u vojnoj skoli , pa ovi vojnici sto su bili pored nas...kad se sretnu ciga iz leskovca i ciga iz sombora , braca , drze se , sve ful...kad se sretnu dva BG-gradjanina , krece razgovor : "odakle si " , ovaj drugi odgovara " iz BG-a"  , " jel bas iz BG-a ili...?" , " eee,pa nisam , ja sam iz sremcice" , "ajde bre pali mentolu jedan,kakav beograd"... i tako.... :)

UFF

pa meni dolaze novi gusteri i zove me ortak kaze imas dvojicu zeme su ti iz bg
ja otiso da im se javim a ono jedan iz mladenovca a drugi iz obrenovca (aj da je neko selo na periferiji bg pa da razumem da kaze da je iz bg jer mu je tako lakse nego da objasnjava gde je to tacno ali obrenovac i mladenovac bre ako tvoj sagovornik za njih nije cuo nemoj ni da pricas sa retardom vise)

naravno da sam ih napusio jer su seljaci koji se lazno predstavljaju da bi bili neki smekeri
isti bre kurac odakle si bitno je kakav si ali kad vidim da kaze da je iz bg a zivi u 3 picke materine to znaci da je komplexas i takvog odmah odjebem

mali_zmaj

E braæo Srbi,i mene nervira kad me braæa iz Srbije zovu bosancem,ili me pitaju ¹ta ima u Bosni!?? Al d¾aba govorit,prièati i obja¹njavati !! Al ja ih izignori¹em,pa se onda pitaju ¹ta je? Uglavnom veliki problem ¹to ima¹ npr. ovdje stare Banjaluèane koji misle da su boga uhvatili za jaja,pa ne prihvataju ljude koji su do¹li jer su morali,tj il izbjegli¹tvo ili no¾ il vrba,a jo¹ ako su se bolje sna¹li....,e to je tek mr¾nja nevjerovatna,i nipodi¹tavanje,te¾ak smo mi narod,pleme jedno i te¹ko pihvatamo prido¹lice. A migracija stanovni¹tva dali zbog rata ili ekonomskih razloga æe biti uvjek htjeli mi to il ne...  amin   [pop]
jin-jang

Plazma Keks


monsterbnt

CBRR ti ne potenciras non stop kako si jadan i ugrozen i kako si morao da pobegnes.... Ne sedis i cekas da se ljudi sazale na tebe zbog toga nego si nastavio dalje. Ko sto rekoh vec.... ovome je ''siptar'' karakterna osobina.....

Volimo te mi iako si iz borche.  :-* :-* :-*
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

:)  :) :)
on je pravi onaj ''arnaut'' prava gnjida koja se sluzi ljigavim metodama (ti znas sta znaci kada kazes siptaru da je arnaut) :)

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 23 Avgust, 2013, 16:27
:)  :) :)
on je pravi onaj ''arnaut'' prava gnjida koja se sluzi ljigavim metodama (ti znas sta znaci kada kazes siptaru da je arnaut) :)
Bolje mu ka¾i da je "Maðup" manje æe ga boljeti. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2013, 15:38
pa meni dolaze novi gusteri i zove me ortak kaze imas dvojicu zeme su ti iz bg
ja otiso da im se javim a ono jedan iz mladenovca a drugi iz obrenovca (aj da je neko selo na periferiji bg pa da razumem da kaze da je iz bg jer mu je tako lakse nego da objasnjava gde je to tacno ali obrenovac i mladenovac bre ako tvoj sagovornik za njih nije cuo nemoj ni da pricas sa retardom vise)

naravno da sam ih napusio jer su seljaci koji se lazno predstavljaju da bi bili neki smekeri
isti bre kurac odakle si bitno je kakav si ali kad vidim da kaze da je iz bg a zivi u 3 picke materine to znaci da je komplexas i takvog odmah odjebem
E zbog takvih "Beograd¾anina" sam se ja dobrovoljno samoproterao iz Bgda.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

mrzim cigane i sve bi ih spalio,  >:( mada ih realno nikad nisam ni voleo ..smrdljivi paraziti i govna  >:(
odem danas caletu na grob i provalim da je neko odvalio bronzani svecnjak sto stoji na spomeniku :(  jebemti otkinuo ,razrovario sve ne bi li ga skinuo, a brate to stoji tu 30godina unazad  >:(
ja odlepim i odem do onih majmuna iz obezbedjenja i pozalim im se
oni kao :  [blahblah]  pa to su cigani sta mi da radimo, veliko je Lesce i mi odgovaramo samo za kapiju
Jbga nisi jedini oni ulaze gde  i odakle hoce preko njiva nocu i mi tu nista ne mozemo
doslo mi da im polupam onu kucicu
odlepio sam