Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: dzimika poslato 23 Avgust, 2013, 09:38
vecina njih koji su dosli sa kosova se tako laktaju, imao prilike par njih da upoznam jos pre par godina na rts-u

Meni straaaa¹no, ali stra¹no idu na kurac te zvrèke. Nikako ne mogu da se prebacim u re¾im da stalno pazim ko kome ¹ta sme¹ta, spletkari. Posebno me odu¹evljavaju likovi koji to rade bez neke direktne liène koristi, nego èisto iz neke unutra¹nje potrebe, zadovoljstva, ¹ta li. U¾as. Nisam primetio da ima toliko veze sa tim ko je odakle, dodu¹e. Jesu izbeglice generalno èesto spremnije da se laktaju i bore, ali ba¹ podlosti i sme¹tanja vi¹e zavise od toga kakav je ko, nego odakle je ko.



Mene izbacile kafane iz takta - nisam vi¹e u godinama da zatvaram kafane. Niti sam se napio, niti umorio, jednostavno sve ima svoje vreme - nadam se da neæu skoro doæi u 8 ujutru kuæi.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ma budala nije ni svesna kako ce da se provede. Plakace na sred redakcije kad zavrsimo sa njim.
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane

...e da, zaboravih da vam napi¹em nastavak onog mog izbacivanja iz takta od pre neki dan sa po¹iljkom od dx koja je uruèena
kom¹iji, a kad veæ pominjete Kosovo i slièno...

Naime, zvao me po¹tar juèe ujutro i javio da se moji delovi nalaze u K.Mitrovici..  :o

ka¾e kom¹ija koji je primio po¹iljku za tog nekog kao vlasnika stana u kojem on ¾ivi a koji se preziva kao ja, da je taj iz Mitrovice i da mu je
ovaj poslao post expresom pre desetak dana, jer taj ¾ivi tamo...  [glavazid]

Onda je po¹tar kontaktirao tog na Kosovu i zamolio ga da ovaj vrati to za Beograd, naravno o po¹tarevom tro¹ku, i obavezao se da æe mi
lièno dostaviti delove, danas ili sutra..

zamislite, po¹iljka pre¹la pola planete, do¹la u Bg, u moj ulaz a gde je sad...

Nastavak pi¹em sutra kad mi se bude javio ambasador Nikaragve sa informacijom da je nekako moj paket zavr¹io kod njih u zemlji i da æe
se oni diplomatskim putem pobrinuti da ja to dobijem ove godine...

CBRR1

#7803
Citat: monsterbnt poslato 23 Avgust, 2013, 08:32
Te on je sa kosova, te morao je da pobegne, te on je neshvacen, te maltretira ga novinar.... samo sto to prokleta siptarcina jos ne zna...


WTF jbte zoves nekoga siptarom a pobegao je od sitarskog noza i ostao bez svega sto je imao...ne razumem ljude koji zovu ljude koji su izbegli sa Kosova da ih nazivaju siptarima...


Plazma Keks

ima ih mnogo sa kosova koji su dosli, rasprodali sve, napravili ekstra gajbe i sada ovde glume ludilo, oni su jadni, proterani...

Hurricane

..i ranije smo pisali o tome i ja stojim uvek pri stavu da adresa roðenja nema nikakve veze sa karakterom ljudi..

Ljudima sa Kosova se sva¹ta bre izde¹avalo, da ne zaboravimo, i mo¾da je i to razlog ¹to su pojedini postali takvi kakvi jesu..

Ja sam upoznao par dobrih ljudi posle tog rata dole, ovde u Bgu, koji su me vi¹e ispo¹tovali od veæine roðenih..

@moster: taj kod tebe na poslu je olo¹ kojeg treba jebati pa i da je rodom iz kruga dvojke, jer je jednostavno olo¹, a toga ima svuda..

Hurricane

@plazma:

pa i neka glume ko ih jebe, ne obraæaj pa¾nju na njih ili ih bar shvati kao izazov za sebe da se bori¹ sa njima ( naravno na svoj naèin ) i da

bude¹ bolji od njih u svakom pogledu..

CBRR1

plazma aj bre ne seri...prodaj ti svoju dedovinu pa glumi ludilo...sta pricas ti sto su poprodavali to nisu oni koji su dosli zbog rata...ti places odma kad te cale marsira,kukas otvaras temu,a nisi ni svestan sta znaci dodje a nemas gde da spavas a nemas sta da jedes jer si proteran...i sta ja trosim energiju na pojedince kao sto si ti i neko ko stalno kuka i place na ovom forumu,takve bih pustio da budu samo dva dana bez maminog rucka,pa bi ih video dal bi se laktali ili bi sta vec...a taj na poslu kod monstera he gnjida ali monsteru ne daje ta pravo da vredja ljude koji su sa Kosova i Metohije citajuci da ih neko naziva siptarima...

Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 23 Avgust, 2013, 08:32
Idiot koji sebe naziva fotografom..... Osrednji fotograf koji je doso sa cuke materine, i misli da je ovde najveca faca ko sto je bi o u svom selu.... Iskompleksirana seljacina koja uvek mora da je u centru paznje i kome je jedino pravo umece da izigrava zrtvu... Te on je sa kosova, te morao je da pobegne, te on je neshvacen, te maltretira ga novinar.... Juce je probao koleginici i mojoj odlicnoj drugarici da namesti otkaz jer nije postavila njegove slike sa beer festa u blicovu galeriju..... Danas za njega pocinje pakao.... samo sto to prokleta siptarcina jos ne zna...
Qaraj ga dok je mali inaèe ako ga pusti¹ da odraste (da se dovoljno guzica naljubi) onda æe i tvoja egzistencija biti dovedena u pitanje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 23 Avgust, 2013, 10:55
Citat: monsterbnt poslato 23 Avgust, 2013, 08:32
Te on je sa kosova, te morao je da pobegne, te on je neshvacen, te maltretira ga novinar.... samo sto to prokleta siptarcina jos ne zna...


WTF jbte zoves nekoga siptarom a pobegao je od sitarskog noza i ostao bez svega sto je imao...ne razumem ljude koji zovu ljude koji su izbegli sa Kosova da ih nazivaju siptarima...


Miki i mene ovde zovu ¹iptar al,ne zameram al nisi skapirao Monstera moji su odande okolina Prizrena i iskreno Javno se odrièem tog dela svoje familije pomogne¹ im oko sme¹taja da se ponovo skuæe neki u Borèu neki u Sremèicu i opet ne valja¹,Oni su vazda ¾rtve.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

E da nikome nije vi¹e ¾ao ¹to ne mogu nikada vi¹e osim pod pratnjom kfora ili takvih nekakvih govana da odem u "Mu¹uti¹te" da obiðem grobove predaka.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

Citat: CBRR1 poslato 23 Avgust, 2013, 11:33
plazma aj bre ne seri...prodaj ti svoju dedovinu pa glumi ludilo...sta pricas ti sto su poprodavali to nisu oni koji su dosli zbog rata...ti places odma kad te cale marsira,kukas otvaras temu,a nisi ni svestan sta znaci dodje a nemas gde da spavas a nemas sta da jedes jer si proteran...i sta ja trosim energiju na pojedince kao sto si ti i neko ko stalno kuka i place na ovom forumu,takve bih pustio da budu samo dva dana bez maminog rucka,pa bi ih video dal bi se laktali ili bi sta vec...a taj na poslu kod monstera he gnjida ali monsteru ne daje ta pravo da vredja ljude koji su sa Kosova i Metohije citajuci da ih neko naziva siptarima...
ja sam otvorio temu kako da napravim CV, ja nisam kukao, rekao sam o cemu se radi i zasto necu da se smaram sa svojim matorim.
koliko se secam, pre rata su oni prodali kuce za dobre pare. a onda pred rat su ljudi bili proterivani

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 23 Avgust, 2013, 12:39
Citat: CBRR1 poslato 23 Avgust, 2013, 11:33
plazma aj bre ne seri...prodaj ti svoju dedovinu pa glumi ludilo...sta pricas ti sto su poprodavali to nisu oni koji su dosli zbog rata...ti places odma kad te cale marsira,kukas otvaras temu,a nisi ni svestan sta znaci dodje a nemas gde da spavas a nemas sta da jedes jer si proteran...i sta ja trosim energiju na pojedince kao sto si ti i neko ko stalno kuka i place na ovom forumu,takve bih pustio da budu samo dva dana bez maminog rucka,pa bi ih video dal bi se laktali ili bi sta vec...a taj na poslu kod monstera he gnjida ali monsteru ne daje ta pravo da vredja ljude koji su sa Kosova i Metohije citajuci da ih neko naziva siptarima...
ja sam otvorio temu kako da napravim CV, ja nisam kukao, rekao sam o cemu se radi i zasto necu da se smaram sa svojim matorim.
koliko se secam, pre rata su oni prodali kuce za dobre pare. a onda pred rat su ljudi bili proterivani
Ima i toga.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks


dzimika

isto kao i iz bosne, sto su mnogi rasprodali pa pokupovali pola banovog brda i lokale i stanove
samo oni koji su vikali bice bolje i cekali zadnji trenutak su ostali skoro do kraja

sto se tice plazminog odlaska iz caletove firme potpuno ga razumem, kad im je super dan mozes da ga bijes cutace a kad im je los dan ne moras ni da progovoris ima nesto da ti kenja i to samo zato sto si mu sin a kad mu govoris kako bi trebalo da uradi onda bude "ma sta ti znas"

bucko

Imam primer iz vrtica.Doslo novo dete ,njegovi izbegli.Ajd da sakupimo kintu,sevap je.Dosla keva i uzela oko 40000 dinara.
Doslo vreme za rodjendan,ajd kod malog a ono gajba od 200 kvadrata kod Ateljea 212 ,vredi bar trista soma ,namestaj vrhunski, a ne libi  se da uzme pomoc,ej bre nije ih sramota.

Uncle Bob

Citat: bucko poslato 23 Avgust, 2013, 13:28
Imam primer iz vrtica.Doslo novo dete ,njegovi izbegli.Ajd da sakupimo kintu,sevap je.Dosla keva i uzela oko 40000 dinara.
Doslo vreme za rodjendan,ajd kod malog a ono gajba od 200 kvadrata kod Ateljea 212 ,vredi bar trista soma ,namestaj vrhunski, a ne libi  se da uzme pomoc,ej bre nije ih sramota.
Ima i takvih zato se ponekada postidim a najvi¹e zbog toga ¹to ispadnem magare kao ajd da pomognemo a zemljak mo¾,da me kupi na kilo il,na komad svejedno de je bre smalji "magare"
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt


dzimika

nisu svi tako prosli ali oni koji jesu su najcesce katastrofa kao ljudi

monsterbnt

#7819
Citat: CBRR1 poslato 23 Avgust, 2013, 10:55
WTF jbte zoves nekoga siptarom a pobegao je od sitarskog noza i ostao bez svega sto je imao...ne razumem ljude koji zovu ljude koji su izbegli sa Kosova da ih nazivaju siptarima...

''Siptar'' je opis njegovog karaktera a ne nacionalne pripadnosti. Izvini ako sam bio nejasan, prilicno sam popizdeo na idiota. A on je taj koji stalno potencira kako je moro da pobegne sa kosova.... Inace je doso u beograd zbog ribe a ne zato sto ga je neko oterao. Takvi mi se generalno gade ma odakle su dosli.... Btw moja odlicna drugarica koju obozavam je sa kosova..... pobegla iz pristine zbog siptara, ostala bez svega, nikad nije igrala na kartu kako je ona jadna jer je morala da pobegne. Znam ljudine odande, al ovaj svakako nije jedan od njih...

Citat: mkt poslato 23 Avgust, 2013, 13:33
@monzter
da li mislimo na istog  [doh]

Verovatno.... jedan je snosko...
Smrt SVIMA!!!!