Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...ooo.... pa ti ne zna¹ gde ¾ivi¹...
Ja sam pre 2 nedelje dao 2815din za novu registracionu nalepnicu, jer sam originalnu o¹tetio.
440din nalepnica + 2200din republièka administrativna taksa za izdavanje duplikata dokumenata + neke provizije ;)
Cenim da je tablica skuplja...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac


UFF

vibracije jebem li ga

sutra cu da je zanitnujem direktno za podrep i gotovo

mkt


Lazic

Htedoh da ka¾em, i ja teram po d¾ombama pa nije otpala, jo¹...:D

Vlajko

Tablica nije.. al ti je mozak otpao odavno zbog tih d¾ombi [plazi_se_2]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Hohštapler

Citat: Vlajko poslato 19 Avgust, 2013, 07:57
Tablica nije.. al ti je mozak otpao odavno zbog tih d¾ombi [plazi_se_2]

...koji mozak?!  [neampojma]

;D :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Citat: UFF poslato 19 Avgust, 2013, 02:24
vibracije jebem li ga

sutra cu da je zanitnujem direktno za podrep i gotovo
Èekaj, si na¹o tablicu?

pittatore

Mislim da je ceh 6 ili 7000 za tablicu

Bori¹a

sinoc dam drugarici skuter da proba, i ona povede jos jednu i isprave krivinu, cute one i daju mi kacigu, ja vidim hrapava kaciga, pa sta je bilo jebem mu zivot... prilazim skuteru polako ga guram napred nesto cese prednji blatobran.. aj odkud znam zaglavio se kamencic, i ja da pogledam u retrovizor vidim fale delovi [rofl] [rofl]

bice no free rides u skorije vreme, mora biti [djavo]

Plazma Keks


grk zorba

Rijetko sto me izbaci iz takta. Ali jutros vam se moram pozalit... Na polusvijet u spustenim golfovima II i slicnim skalamerijama sam i navikao. Ajde nekako se i da razumjeti, ti ljudi imaju vise ociju nego zuba, pa racunam, neka subkultura. Ali mi se navrzao neki klipan sa Kawasakijem, rekao bih zx9r kojega samo naljepnice drze ucijelo, i evo drugu noc za redom, bas pod mojim prozorom, demonstrira svoju verziju Akrapovica. Na stranu to sto me budi, ali odvratnije njuske nijesam vidio. Za neke bi trebalo uvesti obavezno nosenje kacige bez obzira voze li motor. E sad tako iznerviran sam zamolio da uzitak preseli ispred svoje cerge sto je i ucinio, ali mi ostaje problem komsiluka kojemu i onako smetaju moji motori. Bice da mi je drug bio u posjetu i istraumirao svu davno pospalu djecu. Zakljucak: kao sto nikad muskarac ne moze biti glup kao zena, tako niko ne moze biti primitivan kao covjek na motoru. Kako to da dvije najljepse prezentacije zivota imaju tako morbidne krajnosti?

Vlajko

Pa to je zbog ravnote¾e i dualnosti koja vlada  :P

Jin-Jang, Crno-Belo, dobro-lo¹e, gore dole, napred-nazad  [yahoo]


p.s. odseli se iz grada i neæe¹ imati takvih problema  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

odseli se iz grada i umesto motora ispred ces imati medveda

a mozes i da se roknes i da vise nemas takvih problema


Vlajko

Ali ti bi i meðeda sjebao golim rukama jel tako?  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

sa manjom sekirom  ;)

da onaj nije bio u novinama niko od vas ne bi ni poverovao da je moguce
eto toliko o tome :D

grk zorba

Znate li  narodno vjerovanje: ko ubije medjeda pri kuci, umrijet ce mu zena. Mora mu se sudit pa tek onda golim rukama ili manjom sjekirom...
Kod nas je zadrzan obicaj lovaca da lovinu vezu za haubu vozila pa na prezentaciju. Samo tako im se vjeruje;D

Vlajko

Citat: UFF poslato 19 Avgust, 2013, 12:51
sa manjom sekirom  ;)

da onaj nije bio u novinama niko od vas ne bi ni poverovao da je moguce
eto toliko o tome :D

Taj iz novina se nije zajebavao nego uspeo da odbrani svoj ¾ivot..

velika razlika izmeðu zajebavanja iz obesti i borbe za goli ¾ivot..

Tako bi se i mali ovniæ borio kad bi ga ti napao.. o meðedu je sme¹no govoriti bez tand¾are.. a i onda je diskutabilno ukoliko je preblizu..

Nebi se ja zajabevao sa tim.. pa ni u ¹ali..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

ti si obrao svo voce iz tvoje i komsije baste iz ciste obesti!  [prebicute]
pored silog mesa u mesari ti nasao jabuke i kruske da ubijas
sta ti je jadno voce zgresilo pa da ga pre vremena odvajas od svog stabla?
ko ti je dao pravo da nekoj biljci oduzmes dete/plod/zivot?
sto ne sacekas da samo otpadne pa ga onda pojedes? :D

Hohštapler

Citat: grk zorba poslato 19 Avgust, 2013, 11:51
Rijetko sto me izbaci iz takta. Ali jutros vam se moram pozalit... Na polusvijet u spustenim golfovima II i slicnim skalamerijama sam i navikao. Ajde nekako se i da razumjeti, ti ljudi imaju vise ociju nego zuba, pa racunam, neka subkultura. Ali mi se navrzao neki klipan sa Kawasakijem, rekao bih zx9r kojega samo naljepnice drze ucijelo, i evo drugu noc za redom, bas pod mojim prozorom, demonstrira svoju verziju Akrapovica. Na stranu to sto me budi, ali odvratnije njuske nijesam vidio. Za neke bi trebalo uvesti obavezno nosenje kacige bez obzira voze li motor. E sad tako iznerviran sam zamolio da uzitak preseli ispred svoje cerge sto je i ucinio, ali mi ostaje problem komsiluka kojemu i onako smetaju moji motori. Bice da mi je drug bio u posjetu i istraumirao svu davno pospalu djecu. Zakljucak: kao sto nikad muskarac ne moze biti glup kao zena, tako niko ne moze biti primitivan kao covjek na motoru. Kako to da dvije najljepse prezentacije zivota imaju tako morbidne krajnosti?

...svaka ti je k'a Njego¹eva  [clapp]
Ivo Andriæ ne bi bolje sastavio.

I mislim da znam za¹to je tako. Motor je sprava koja najbr¾e budi burne emocije, adrenalin, strah, brzina, glasnoæa, te time ubada sve prave taèke u homo erektusu koji se lako sa njim stopi, èista animalna stvar...
(Iz istog razloga takav neki um sigurno ne voli operu, klavir, ¹ah... ;) )
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.