Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Moj Maks je peder!!!

Nema lep¹eg naèina da se ovo ka¾e, ali tako je. Znao sam da gledanje televizije lo¹e utièe na decu, ali da i psi boluju od toga... to nisam znao. A pre neki dan gledao onaj izve¹taj iz Budve i tako...

Re¹im da ga povedem da se malo igra u reci, prerasto je kadu i dok smo i¹li kroz kom¹iluk pojavi se jedna slatka kuja (kasnije sam saznao da je deèak) i oni se tu ne¹to nju¹kaju, ja ga pustim nek se malo zanima iako je jo¹ beba od 4-5 meseci. I sva¹ta ne¹to se tu oni nju¹kaju i igraju i naskaèu i tako. Kad, pojavi se vlasnik i ja ga pitam jel ovo ¾ensko, a on ka¾e jok vidi¹ da je deèak. A ovaj moj Maks veæ zaskoèio i radi posao, a ja dr¾im lanac ko sveæu.

Ako æemo po¹teno sladak je deèkiæ, ima neke ¹i¹kice ¹atirane i onako lep devojaèki pogled, ali to ipak nije opravdanje. Jedva ga nekako odvojim, vidim da je velika ljubav u pitanju, ali moje srce je bilo tvrdo. Odma sam ga odveo na reku da se malo rashladi.

E, ¹ta ti je ¾ivot. Rani¹ ga, dresira¹ ga i padne¹ na osnovnom ispitu. Moram da skupim ekipu da saèekamo i prebijemo onog malog pedera iz kom¹iluka ¹to ¹atira ¹i¹ke i èe¹lja se na razdeljak.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks


Uncle Bob

Citat: Joker poslato 30 Jul, 2013, 22:55
Majka!! Ja ne verujem koliko zena moze da me istera iz pameti u trenutku!
Èek bre "Majka"??? ¾ena koja je tebe rodila ili "Majka" tvojih naslednika?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Uncle Bob

Dobro,dobro ne nervira vas ¹to vas mrzi jednog dana bi ste platili dosta da je tu makar da vas izbaci iz tacta.Èuvajte Majke dok ih imate. [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mi¹ko_kolo

Brate mili, sve je to u redu. Ali, kako znaju da te "ubodu", to ne mo¾e ni jedna osim nje!

Plazma Keks

sve sto znam da mi nije mama, nikad se ne bih druzio sa njom

Uncle Bob

Citat: Plazma Keks poslato 31 Jul, 2013, 00:13
sve sto znam da mi nije mama, nikad se ne bih druzio sa njom
Do skoro i ja sam tako mislio svaðali se po 5 puta na dan.Al, iskreno veæeg prijatelja nisam imao al,nema veze odjavljujem se iz teme. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

Ma ujak sve to stoji ali sto zna da iznervira pa to niko ne zna... Nije bitno koliko godina imas, ona zna sta je bolje za tebe i ona to MORA da uradi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

Citat: Joker poslato 31 Jul, 2013, 00:35
Ma ujak sve to stoji ali sto zna da iznervira pa to niko ne zna... Nije bitno koliko godina imas, ona zna sta je bolje za tebe i ona to MORA da uradi...
To ti prièam. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Citat: mareskin poslato 30 Jul, 2013, 23:07

Moj Maks je peder!!!

Nema lep¹eg naèina da se ovo ka¾e, ali tako je. Znao sam da gledanje televizije lo¹e utièe na decu, ali da i psi boluju od toga... to nisam znao. A pre neki dan gledao onaj izve¹taj iz Budve i tako...

Re¹im da ga povedem da se malo igra u reci, prerasto je kadu i dok smo i¹li kroz kom¹iluk pojavi se jedna slatka kuja (kasnije sam saznao da je deèak) i oni se tu ne¹to nju¹kaju, ja ga pustim nek se malo zanima iako je jo¹ beba od 4-5 meseci. I sva¹ta ne¹to se tu oni nju¹kaju i igraju i naskaèu i tako. Kad, pojavi se vlasnik i ja ga pitam jel ovo ¾ensko, a on ka¾e jok vidi¹ da je deèak. A ovaj moj Maks veæ zaskoèio i radi posao, a ja dr¾im lanac ko sveæu.

Ako æemo po¹teno sladak je deèkiæ, ima neke ¹i¹kice ¹atirane i onako lep devojaèki pogled, ali to ipak nije opravdanje. Jedva ga nekako odvojim, vidim da je velika ljubav u pitanju, ali moje srce je bilo tvrdo. Odma sam ga odveo na reku da se malo rashladi.

E, ¹ta ti je ¾ivot. Rani¹ ga, dresira¹ ga i padne¹ na osnovnom ispitu. Moram da skupim ekipu da saèekamo i prebijemo onog malog pedera iz kom¹iluka ¹to ¹atira ¹i¹ke i èe¹lja se na razdeljak.


Pazi se ti jer si sledeci na listi ;D

mareskin


Ja njemu leða ne okreæem, a za druge ne odgovaram :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che

mareskin jel zelis nesto da nam kazes?
Znnas ono psi lice na svoje gazde ;D

Major


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin


Staviæu protektor na guzu i pove¹æu Maksa na sledeæe dru¾enje ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Darko