Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

lisice ne ali zato su jazavci jestivi.

*zeka*

Ono kad odvrnes 12 srafova na poklopcu motora  i poslednji zamuljeni  ti zagorca zivot pa onako nervozan odes na pivo pa te ujutru jos boli glava a motor rasturen . Pa gde ces gore.

Hurricane

...uvek jedan ¹raf od svih, naðe da se pravi pametan...

Jocika

Dobro je kad je samo jedan,zajebano je kad se vise njih pravi pametno tu nastaju muke tantalove

Major


Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

po milioniti put za 39 godina, ¹ta mislite ko...? :o [facepalm]



Citat: goranvojska poslato 30 Jul, 2013, 08:06
lisice ne ali zato su jazavci jestivi.
Jesi probao lisicu ili su ti rekli da se ne jede...? Jel meso ¾ilavo/gorko/kakvo god...? [hello]


Lazic


goranvojska

jazavci se jedu probo sam.lisica ne zato sto je svastojed.jazavac je biljojed.e sad i svinja jede sve zivo pa je mi jedemo.znam pouzdano da se lija ne jede.doduse ove sa trotoara se samo jebu a ne jedu.

Lazic

ma probao bih i jazavca i liju i medu i sva¹ta jo¹ ne¹to...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2013, 13:54
ma probao bih i jazavca i liju i medu i sva¹ta jo¹ ne¹to...

Jesi li video ¹ta sve jedu u Survivoru? Prijavi se :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jocika

Ko hoce da proba one mesnate crve neka se prijavi da idem u sumu da mu uhvatim par komada  ;D

Lazic

Citat: mareskin poslato 30 Jul, 2013, 14:05
Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2013, 13:54
ma probao bih i jazavca i liju i medu i sva¹ta jo¹ ne¹to...

Jesi li video ¹ta sve jedu u Survivoru? Prijavi se :D


Pre par godina sam sa biv¹im prijateljem sluèajno pogledao par minuta tog sranja, hrane kakve hoæe¹ koliko hoæe¹, jebote raste na drveæu unaokolo, a retardi sve mr¹aviji...  [facepalm] Onda im verovatno producenti nasukaju ajkulu od 2 metra u pliæak u 20cm vode, 6, 7 morona ne smeju da joj priðu i izvuku na suvo, nego je bockali nekim granama dok nije pobegla...:o [facepalm] Da sam gladan, zubima bih je izvadio...:o Samo sam pomislio, izvlaèili vam ajkule na sahrani kreteni jedni...


Citat: Major poslato 30 Jul, 2013, 14:27
Citat: Jocika poslato 30 Jul, 2013, 14:07
Ko hoce da proba one mesnate crve neka se prijavi da idem u sumu da mu uhvatim par komada  ;D

[povracanje]

Pukovnièe, pa to su proteini 100%, delikates...:D Pojma nema¹...:P :D

Major

Citat: Jocika poslato 30 Jul, 2013, 14:07
Ko hoce da proba one mesnate crve neka se prijavi da idem u sumu da mu uhvatim par komada  ;D

[povracanje]

Lazic


Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2013, 14:26
Citat: mareskin poslato 30 Jul, 2013, 14:05
Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2013, 13:54
ma probao bih i jazavca i liju i medu i sva¹ta jo¹ ne¹to...

Jesi li video ¹ta sve jedu u Survivoru? Prijavi se :D


Pre par godina sam sa biv¹im prijateljem sluèajno pogledao par minuta tog sranja, hrane kakve hoæe¹ koliko hoæe¹, jebote raste na drveæu unaokolo, a retardi sve mr¹aviji...  [facepalm] Onda im verovatno producenti nasukaju ajkulu od 2 metra u pliæak u 20cm vode, 6, 7 morona ne smeju da joj priðu i izvuku na suvo, nego je bockali nekim granama dok nije pobegla...:o [facepalm] Da sam gladan, zubima bih je izvadio...:o Samo sam pomislio, izvlaèili vam ajkule na sahrani kreteni jedni...


Citat: Major poslato 30 Jul, 2013, 14:27
Citat: Jocika poslato 30 Jul, 2013, 14:07
Ko hoce da proba one mesnate crve neka se prijavi da idem u sumu da mu uhvatim par komada  ;D

[povracanje]

Pukovnièe, pa to su proteini 100%, delikates...:D Pojma nema¹...:P :D
Eee deco,deco niste vi i¹li u vojske na "Pre¾ivljavanje" da vi¹,kako su ukusna jaja od mravova. ;D [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska


Uncle Bob

Ih a kad se tek setim bataci al, ¾abeæi mmmmmmm :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Joker

Majka!! Ja ne verujem koliko zena moze da me istera iz pameti u trenutku!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...