Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brm-brm

Јуче ујутру ме буди млађа ћеркица и каже - Тата, мотор ти испред зграде наслоњен на другу страну! Каква бре друга страна?! Сиђем доле кад оно... неко је нешто, јелте, хтео, али се зајебао. Валјда је хтео да се некако мрда са њим (није био закључан), али је био дебил, убацио у прву (а треба да се изгура уназад), изгубио равнотежу и пао на неко грмље, те ту остаде ''наслоњен'' мотор. Ништа, исправим га и после нешто времена сиђем да кренем са њим али... Смо ''клик''ће. Испроверавам струју, и лепо се обрадујем, јер изгледа да је нешто цикнуло у анласеру. Нисам имао никога да ме погура, а лаган је мотор, треба му оптерећење на задњем да би упалио. Нађох увече и једину низбрдицу у ближој околини, те га упалих. Сутра поподне ћу опет да га ''санкам'' да упали, и да се надам да се неће гасити док не стигнем до мајстора (40-ак км од куће).

Uncle Bob

Citat: brm-brm poslato 28 Jul, 2013, 19:40
Јуче ујутру ме буди млађа ћеркица и каже - Тата, мотор ти испред зграде наслоњен на другу страну! Каква бре друга страна?! Сиђем доле кад оно... неко је нешто, јелте, хтео, али се зајебао. Валјда је хтео да се некако мрда са њим (није био закључан), али је био дебил, убацио у прву (а треба да се изгура уназад), изгубио равнотежу и пао на неко грмље, те ту остаде ''наслоњен'' мотор. Ништа, исправим га и после нешто времена сиђем да кренем са њим али... Смо ''клик''ће. Испроверавам струју, и лепо се обрадујем, јер изгледа да је нешто цикнуло у анласеру. Нисам имао никога да ме погура, а лаган је мотор, треба му оптерећење на задњем да би упалио. Нађох увече и једину низбрдицу у ближој околини, те га упалих. Сутра поподне ћу опет да га ''санкам'' да упали, и да се надам да се неће гасити док не стигнем до мајстора (40-ак км од куће).
Èek bre jel,to ispred kuæe il,si negde na terenu?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

vracanje babe i dede u SD a na putu gomila idiota koji voze manje od 60kmh, a nemas gde da preteknes jer se uvece beogradjani vracaju kucama.
povratak iz SD na kom sam zamalo u preticanju pri brzini od 100kmh zamalo mogao da pokupim retardiranog skuterasa koji se ukljucivao na put a ne gleda kuda ide. sem tog pajsera, sve je bilo milina ;D ;D

Andreja

Hoæu da sredim Yamahu - nemam pare.
Hoæu da kupim sebi opremu, nemam rukavice ni èizme - nemam pare.
Hoæu da sredim gara¾u da ne proki¹njava - nemam pare.
Hoæu da kupim drugi komp, ovaj me jebe i kad na 240p gledam klipove na Youtube - nemam pare.
Hoæu da kupim jednog Fiæu da se zezam sa njim - nemam pare.
Hoæu da malo vi¹e vozim motor - nemam pare.
Hoæu da bar jednom mogu da razvuèem platu ceo mesec...

Osim sjebanih finansija, sve drugo je apsolutno savr¹eno... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: Andreja poslato 29 Jul, 2013, 00:32
Hoæu da sredim Yamahu - nemam pare.
Hoæu da kupim sebi opremu, nemam rukavice ni èizme - nemam pare.
Hoæu da sredim gara¾u da ne proki¹njava - nemam pare.
Hoæu da kupim drugi komp, ovaj me jebe i kad na 240p gledam klipove na Youtube - nemam pare.
Hoæu da kupim jednog Fiæu da se zezam sa njim - nemam pare.
Hoæu da malo vi¹e vozim motor - nemam pare.
Hoæu da bar jednom mogu da razvuèem platu ceo mesec...

Osim sjebanih finansija, sve drugo je apsolutno savr¹eno... :D

bar ti je SEX redovan !   jebu te pare :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Seks imam i na poslu i u gradskom prevozu, kad god stanem u neki red i tako... :D

Da, hoæu da kupim alat - nemam pare :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

A zamisli kako je meni, nervira me samo ja veæ 39 godina...:o A ja nas ima 8... [facepalm]

misa-pei

Malo je, kume. Ja sam vas nabrojao 12 u jednoj glavi. :P
Država je najveći neprijatelj naroda

juga

Citat: brm-brm poslato 28 Jul, 2013, 19:40
Јуче ујутру ме буди млађа ћеркица и каже - Тата, мотор ти испред зграде наслоњен на другу страну! Каква бре друга страна?! Сиђем доле кад оно... неко је нешто, јелте, хтео, али се зајебао. Валјда је хтео да се некако мрда са њим (није био закључан), али је био дебил, убацио у прву (а треба да се изгура уназад), изгубио равнотежу и пао на неко грмље, те ту остаде ''наслоњен'' мотор. Ништа, исправим га и после нешто времена сиђем да кренем са њим али... Смо ''клик''ће. Испроверавам струју, и лепо се обрадујем, јер изгледа да је нешто цикнуло у анласеру. Нисам имао никога да ме погура, а лаган је мотор, треба му оптерећење на задњем да би упалио. Нађох увече и једину низбрдицу у ближој околини, те га упалих. Сутра поподне ћу опет да га ''санкам'' да упали, и да се надам да се неће гасити док не стигнем до мајстора (40-ак км од куће).
Da ti bratac nije iscureo akku, ako nije gel?

Uncle Bob

Citat: Andreja poslato 29 Jul, 2013, 00:32
Hoæu da sredim Yamahu - nemam pare.
Hoæu da kupim sebi opremu, nemam rukavice ni èizme - nemam pare.
Hoæu da sredim gara¾u da ne proki¹njava - nemam pare.
Hoæu da kupim drugi komp, ovaj me jebe i kad na 240p gledam klipove na Youtube - nemam pare.
Hoæu da kupim jednog Fiæu da se zezam sa njim - nemam pare.
Hoæu da malo vi¹e vozim motor - nemam pare.
Hoæu da bar jednom mogu da razvuèem platu ceo mesec...

Osim sjebanih finansija, sve drugo je apsolutno savr¹eno... :D
A da jednom uplati¹ taj jebeni "Loto"? :D [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

#7410
ili fantomku i 5 minuta straha...:D



Citat: misa-pei poslato 29 Jul, 2013, 03:11
Malo je, kume. Ja sam vas nabrojao 12 u jednoj glavi. :P

A jeeste, milion nas ima...:P:-*

UFF


dzimika


UFF

ne

to mu dodje (kupio sam jeftin kineski deo kvalitet)

tj kad prosli vlasnik stedi


a mozda i jeste bmw kvalitet ako je prva ugradnja jer ja na satu imam 270.000km (a ko zna koliko pravih) i to nikad menjano nije a treba da se menja na 100.000km

mkt


UFF

remenica radilice
unutrasnji i spoljasnji metalni delovi su spojeni hard gumom koja se vremenom otkine

Plazma Keks

ta guma ti je za ublazavanje vibracija, samim time cuvi i radilicu. bolje guma nego radilica, zar ne? ;)

Lazic


Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Jefta

Citat: Andreja poslato 29 Jul, 2013, 00:32
Hoæu da sredim Yamahu - nemam pare.
Hoæu da kupim sebi opremu, nemam rukavice ni èizme - nemam pare.
Hoæu da sredim gara¾u da ne proki¹njava - nemam pare.
Hoæu da kupim drugi komp, ovaj me jebe i kad na 240p gledam klipove na Youtube - nemam pare.
Hoæu da kupim jednog Fiæu da se zezam sa njim - nemam pare.
Hoæu da malo vi¹e vozim motor - nemam pare.
Hoæu da bar jednom mogu da razvuèem platu ceo mesec...

Osim sjebanih finansija, sve drugo je apsolutno savr¹eno... :D
Imam ja rukavice koje vise ne koristim. Pukle malo na palcu ali ako se zasije moze da se koriste. Tvoje su akp hoces