Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Major

Nazalost nije jedino dete kojem je trebala pomoc drzave, a drzava samo okrenula glavu.. :(

dzimika

u zadnja 2 dana nema ko nije
a najgore nemam motor da izdivljam bar malo

Bori¹a

ovih dana mi sve ide na kurac... osim picke ;D ;D ;D

Lazic

 [facepalm] A zamisli da ima¹ skoro 40 godina ¹ta bi ti sve i¹lo na kurac....:P

UFF

ja sam hteo da komentarisem nesto na tu temu... ali ne smem jbg

UFF

nego jbt sad kupujem pivo na trafici ko da je heroin u picku materinu
kao aj komsija tebe znam idi iza trafike da ti izbacim vopi kroz prozor a ti mi gurni pare ispod ruke i nema fiskalni racun  [facepalm]

goranvojska

kod mene u selo kupis kad oces i niko te ne cima.

Slaninar

Citat: UFF poslato 19 Jul, 2013, 23:20
nego jbt sad kupujem pivo na trafici ko da je heroin u picku materinu

Poèelo opet?! Ono posle 22?


Ja tako kupio neki dan duvan - lak¹e bih dop zavr¹io.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gvozden

OTkinu mi neki debil sabajle zvono na ulaznim vratima..... Centar grada. Posle cu ja da fasujem prijavu za javni red i mir....
Kikindo na qrc na nabijem....

Jefta

Iznerviralo me je sto mi je neko skinuo ove hromirane kapice sto se stavljaju preko inbus srafova na drzacu kormana, i to skinuo samo dva donja ove gore nije dirao. Neko mi je takodje ukrao i zastitnu kumu koja se stavlja preko pinova na nosacu navigacije. Kada se ne koristi navigacija da se ne kvasi. Pa jebem mu mater kome to jos treba!!! To primetih tek juce posle podne, a motor ceo dan bio parkiran kod "Osim ako"... Jaoo kada bih ih video kako bi radio korman (pozajmio bih iz kafica :) )


Slaninar

Citat: Jefta poslato 20 Jul, 2013, 13:04
Pa jebem mu mater kome to jos treba!!!

Sada treba i tebi. Ruke im se osu¹ile.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jefta

Jel to moze da se kupi u nekoj prodavnici srafova? te kapice?

clutch&brake

Skinuli mi jebeni slajder sa motora... pravljeni koji me kostao 300 rsd. Aj da je lsl rizoma ili ne¹to ali matori pravljen slajder... zlooo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

pa sto da baca 300rsd kad ima besplatno?

mareskin

Citat: Jefta poslato 20 Jul, 2013, 13:04
Iznerviralo me je sto mi je neko skinuo ove hromirane kapice sto se stavljaju preko inbus srafova na drzacu kormana, i to skinuo samo dva donja ove gore nije dirao. Neko mi je takodje ukrao i zastitnu kumu koja se stavlja preko pinova na nosacu navigacije. Kada se ne koristi navigacija da se ne kvasi. Pa jebem mu mater kome to jos treba!!! To primetih tek juce posle podne, a motor ceo dan bio parkiran kod "Osim ako"... Jaoo kada bih ih video kako bi radio korman (pozajmio bih iz kafica :) )
...

Mrzim jebene lopove!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

#7316
Mene izbaucuju iz takta Beograđani kad se vraćaju nedeljom uveče od kuće u Beograd :D

Dovezoh devojku u BG danas posle podne, ali uobičajena gužva na putu u smeru ka Beogradu. Još su bili panduri u nekom džipu i jurili su automobile koji naprave prekšaj.
U povratku manja gužva, ali zato sa leve strane nema mesta za preticanje. Kolona do Ćelija.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

aæimo

Jefto, mislim da mogu da ti pomognem u vezi kapica. Izmeri preènik rupe i po¹alji na pp.
Bavim se izradom name¹taja i u nekom okovu imam hrom kapice mislim da bi odgovarale.
Daj neku sliku tih guma, ima èièa svakakvih gluposti u kutijama.

dzimika

kad vec pomenu namestaj, da nemas mebl crno sa belim linijicama, tacnije kao da je po koji beli konac samo ubacen u crno?

El Jefe

Citat: Gvozden poslato 20 Jul, 2013, 08:15
OTkinu mi neki debil sabajle zvono na ulaznim vratima..... Centar grada. Posle cu ja da fasujem prijavu za javni red i mir....
Kikindo na qrc na nabijem....
Kod mene ,pod prozorom,neki komunalac sredjuje zivu ogradu,sa onom ledjnom motornom kosilicom.Naravno u 6.45 ujutru.
Novi Sade na kurac te nabijem.To cu sledeci put da vicem sa prozora
Друштво за заштиту од животиња