Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

ne mo¾e, jer su (smo) potpisali posle ocepljenja dogovor o meðusobnoj saradnji u studiranju. I ti mo¾e¹ da ode¹ u Crnu Goru pa ako se upi¹e¹ da bude¹ na bud¾etu.
A kome to vi¹e odgovara, naravno se nije vodilo raèuna.

Alchemist

©to je tek totalni idiotizam, hteli da se odvoje od nas ali da i dalje imaju sve povlastice ovde a ti kad ode¹ tamo dobro ti stave do znanja da si stranac.... jbt ko nama vodi dr¾avu veæ decenijama unazad  [facepalm] ... inaèe Srbi iz republike Srpske plaæaju ¹kolarinu kao strani studenti
You're just jealous cause voices are talking to me

mrle

pa naravno da plaæaju kada nemaju toliko ministarskih i direktorskih fotelja kao crnogorci.

Hohštapler

Citat: Alchemist poslato 05 Jul, 2013, 15:37inaèe Srbi iz republike Srpske plaæaju ¹kolarinu kao strani studenti

Mislim da ne plaæaju... . Znam sigurno da su mi dvoje kolega sa faxa iz Bosne, sa njihovim paso¹em i da su na bud¾etu.
Ne znam za ove koji sad upisuju...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Alchemist

Moja koleginica sa faxa je plaæala, 3000€ godin¹nje
You're just jealous cause voices are talking to me

Burazer

Citat: mrle poslato 05 Jul, 2013, 14:12
ovo ti je deo moje ¾albe

"
  U svemu ovome bih naveo par nepravilnosti pozivajuæi se na „Pravilnik o naèinu vr¹enja kontrole i neposrednog regulisanja saobraæaja na putevima i voðenju obaveznih evidencija o primeni posebnih mera i ovla¹æenja“ na osnovu èlana 2. stav 5. i èlana 278. stav 6 Zakona o bezbednosti saobraæaja na putevima („Slu¾beni glasnik RS“, br 41/09 i 53/10), koji je doneo Ministar unutra¹njih poslova."

"I poslednje, najva¾nije je povreda Pravilnika po èlanu 56.
„Prvi primerak potvrde (PMO) uruèuje se kontrolisanom licu nad kojim su preduzete mere i ovla¹æenja, drugi primerak prila¾e se uz Zapisnik o izvr¹enoj kontroli uèesnika u saobraæaju – vozila, kao sastavni deo zapisnika, dok se treæi primerak razdu¾uje nakon utro¹ka bloka PMO potvrda-„

Povredom Èlana 56, ja nisam dobio svoj primerak, jer mi prekr¹ajna prijava nije bila ni napisana u pomenutoj situaciji. Ja nisam prijavu potpisao niti odbio da potpi¹em, niti sam u delu za svoju primedbu napisao ne¹to od gore navedenog. Saobraæajci su nakon mog odlaska, sami saèinili prekr¹ajnu prijavu i zapisnik ¹to nije u skladu sa Pravilnikom. Nakon par meseci dobio sam poziv kod sudije za prekr¹aje.

  Smatram da nisam naèinio prekr¹aj, ¹to se na snimku i mo¾e videti, ¹to je usmeno i potvrdio pe¹ak, pa i sami saobraæajci.
I veoma bitna stavka je ¹to nije ispo¹tovan Pravilnik I Zakon o bezbednosti saobraæaja pri saèinjavanju Zapisnika o prekr¹ajnoj  prijavi, tako da je u pitanju (mo¾da je gruba reè) falsifikat od strane slu¾benih lica. Tako da nema osnova da se ovaj prekr¹ajni postupak dalje procesuira.

i jel si uspeo da se izvuces?

Citat: redshadow poslato 05 Jul, 2013, 14:20

uz ovo gore sto je napisao mrle daj izjavu da si sedeo na UGASENOM motoru koji je bio na parkingu, i reci da imas tri svedoka. *(dva je dovoljno ali tri radi fore). i zovi, ja cu da potvrdim pricu. moze da te uvati za kurac.

hvala ti brat, cimam te ako bude ta opcija  [cheers]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

mrle

jo¹ nije pro¹lo dve godine, ali vi¹e od jedne jeste.
Panduri moraju da ispo¹tuju proceduru. Ali oni znaju samo ono osnovno.
Ovo ¹to je uradio je van svih pravila.
A sve ti je nagla¹eno u tekstu po kojim èlanovima zakona.

Darko

ej , svaka cast za ove zakone,clanove i sve ovo (trebali bi da napravimo temu sa svim ovim zackoljicama ovakvog tipa)... skoro sam siguran da ovo prolazi 100%...slepci nemaju pojima o ovome...dovoljno je da malo poznajes ove clanove i kurce i da mu zatvoris usta ...

Slaninar

Citat: Darko poslato 05 Jul, 2013, 16:50
ej , svaka cast za ove zakone,clanove i sve ovo (trebali bi da napravimo temu sa svim ovim zackoljicama ovakvog tipa)... skoro sam siguran da ovo prolazi 100%...slepci nemaju pojima o ovome...dovoljno je da malo poznajes ove clanove i kurce i da mu zatvoris usta ...

Kod nas se zakoni i pi¹u tako da mo¾e da se izvuèe ko zna za jadac, a da sirotinja najebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Burazer

Citat: mrle poslato 05 Jul, 2013, 16:20
jo¹ nije pro¹lo dve godine, ali vi¹e od jedne jeste.
Panduri moraju da ispo¹tuju proceduru. Ali oni znaju samo ono osnovno.
Ovo ¹to je uradio je van svih pravila.
A sve ti je nagla¹eno u tekstu po kojim èlanovima zakona.

znaci imao si situaciju kao ja, lik je reko da nece da mi pise, upisao me u svesku kao legitimacija, i to je sve.. evo 4 meseca kasnije stiglo..
ne znam kakva je situacija, sa ne primanjem poziva? i ne odazivanjem?
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

mali_zmaj

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Jul, 2013, 15:41
Citat: Alchemist poslato 05 Jul, 2013, 15:37inaèe Srbi iz republike Srpske plaæaju ¹kolarinu kao strani studenti

Mislim da ne plaæaju... . Znam sigurno da su mi dvoje kolega sa faxa iz Bosne, sa njihovim paso¹em i da su na bud¾etu.
Ne znam za ove koji sad upisuju...
bosne ili republike srpske!?
jin-jang

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 05 Jul, 2013, 20:23bosne ili republike srpske!?
A da, taèno ;)...
Koleginica je iz Mrkonjiæ grada, a kolega iz ©ipova, to je kolko ja znam RS...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Uncle Bob

Budzio sam nekog matica oti¹ao na probu po cajgeru na Vectri i¹ao je skoro 90 oti¹li na sok u lokalni podrum piæa kad sam krenuo kuæi posle dvaes metara prednja spoljna guma iskoèi sa banda¹a i razbijem se kao piiippp.izgreban sam kao sa tri besne maèke da sam bio u istom d¾aku joj al,peèe mamicu mu Jareæu. >:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

To te stigla kazna ¹to si pio sok u podrumu piæa...:P Èim mo¾e¹ da kuca¹, dobro si...:D

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

m.mitar

Pa sto pijes sokove,vidis da te brzo uvati!

Uncle Bob

Jbga dok sam se alqoholisao nikad ni¹ta bre ni dlaka mi nije falila razmi¹ljam da krenem jopet sa muèenicom makar sam lupetao i nisam znao,hteo da citiram al,sam bio èitav (Fizièki) :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


m.mitar

Pa barem na pocetku pola sok pola voda,ti si izgleda odma udario na cisto! :D

Uncle Bob

Yes jak onaj coctail Jabuka i ©argarepa  [rofl] [rofl] [rofl] nije to za mene.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM