Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

m.mitar


mkt

@lazic
bio sam malo i nije bilo nikog oko 3 pola 4
iznajmio neki krs od bajsa, jedva sam 2 kuga okrenuo oko ade

balcan girl

e jbg da bi ga ruza lecila morao bi da pusti da ga ujede osica preko 100x :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 03 Jul, 2013, 13:36
e jbg da bi ga ruza lecila morao bi da pusti da ga ujede osica preko 100x :D

Ljubi Ru¾a da proðe :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

 [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] nisu mi gotove cizme  [veryangry] [veryangry] [veryangry] nista od voznje danas  [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]

Burazer

stigla mi kazna posle 6 meseci, indijanac mi je ladno napisao! kao nece da mi pise, smrda smrdljivi, i u blokce me upisao [veryangry] [veryangry] stigao mi poziv za sud, nisam uzeo, ali isti kurac, najebo sam pa sam najebo
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Zverka

vrisno IZGLEDA vrisno ZADNJI amortizer  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
motor mi nizi od vespe...ili je mozda i opruga...U SVAKOM SLUCAJU ... [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: Zverka poslato 05 Jul, 2013, 12:50
vrisno IZGLEDA vrisno ZADNJI amortizer  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
motor mi nizi od vespe...ili je mozda i opruga...U SVAKOM SLUCAJU ... [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Debela!  :P


Der, der, popravi se to.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

Citat: Burazer poslato 05 Jul, 2013, 12:34
stigla mi kazna posle 6 meseci, indijanac mi je ladno napisao! kao nece da mi pise, smrda smrdljivi, i u blokce me upisao [veryangry] [veryangry] stigao mi poziv za sud, nisam uzeo, ali isti kurac, najebo sam pa sam najebo

do kurca :o :o :o

sta ces sad?

Uncle Bob

Citat: Burazer poslato 05 Jul, 2013, 12:34
stigla mi kazna posle 6 meseci, indijanac mi je ladno napisao! kao nece da mi pise, smrda smrdljivi, i u blokce me upisao [veryangry] [veryangry] stigao mi poziv za sud, nisam uzeo, ali isti kurac, najebo sam pa sam najebo
A ti poverovao panduru cccc
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Burazer

poludeo sam, koje govno od coveka, sve sa osmehom, u fazonu nemoj vise da vozis, pisace ti neko kaznu, smekerski sve lagano. Jos ja ga poslusao, nisam vise vozio, bukvalno samo do prodavnice na 200 m.. nemam pojma, videcu sad koje opcije imam, pa valjda ce da bude ok, ili bar da ublazim kaznu..
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Zverka

Citat: Slaninar poslato 05 Jul, 2013, 12:59
Citat: Zverka poslato 05 Jul, 2013, 12:50
vrisno IZGLEDA vrisno ZADNJI amortizer  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
motor mi nizi od vespe...ili je mozda i opruga...U SVAKOM SLUCAJU ... [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Debela!  :P


Der, der, popravi se to.
bude li te  debela  dovatila...IMA SAMO  CVARCI DA PRSHTE
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic


mrle

Citat: Burazer poslato 05 Jul, 2013, 13:36
poludeo sam, koje govno od coveka, sve sa osmehom, u fazonu nemoj vise da vozis, pisace ti neko kaznu, smekerski sve lagano. Jos ja ga poslusao, nisam vise vozio, bukvalno samo do prodavnice na 200 m.. nemam pojma, videcu sad koje opcije imam, pa valjda ce da bude ok, ili bar da ublazim kaznu..

ovo ti je deo moje ¾albe

"
  U svemu ovome bih naveo par nepravilnosti pozivajuæi se na „Pravilnik o naèinu vr¹enja kontrole i neposrednog regulisanja saobraæaja na putevima i voðenju obaveznih evidencija o primeni posebnih mera i ovla¹æenja“ na osnovu èlana 2. stav 5. i èlana 278. stav 6 Zakona o bezbednosti saobraæaja na putevima („Slu¾beni glasnik RS“, br 41/09 i 53/10), koji je doneo Ministar unutra¹njih poslova."

"I poslednje, najva¾nije je povreda Pravilnika po èlanu 56.
„Prvi primerak potvrde (PMO) uruèuje se kontrolisanom licu nad kojim su preduzete mere i ovla¹æenja, drugi primerak prila¾e se uz Zapisnik o izvr¹enoj kontroli uèesnika u saobraæaju – vozila, kao sastavni deo zapisnika, dok se treæi primerak razdu¾uje nakon utro¹ka bloka PMO potvrda-„

Povredom Èlana 56, ja nisam dobio svoj primerak, jer mi prekr¹ajna prijava nije bila ni napisana u pomenutoj situaciji. Ja nisam prijavu potpisao niti odbio da potpi¹em, niti sam u delu za svoju primedbu napisao ne¹to od gore navedenog. Saobraæajci su nakon mog odlaska, sami saèinili prekr¹ajnu prijavu i zapisnik ¹to nije u skladu sa Pravilnikom. Nakon par meseci dobio sam poziv kod sudije za prekr¹aje.

  Smatram da nisam naèinio prekr¹aj, ¹to se na snimku i mo¾e videti, ¹to je usmeno i potvrdio pe¹ak, pa i sami saobraæajci.
I veoma bitna stavka je ¹to nije ispo¹tovan Pravilnik I Zakon o bezbednosti saobraæaja pri saèinjavanju Zapisnika o prekr¹ajnoj  prijavi, tako da je u pitanju (mo¾da je gruba reè) falsifikat od strane slu¾benih lica. Tako da nema osnova da se ovaj prekr¹ajni postupak dalje procesuira.

TEEfqd

Citat: Burazer poslato 05 Jul, 2013, 13:36
poludeo sam, koje govno od coveka, sve sa osmehom, u fazonu nemoj vise da vozis, pisace ti neko kaznu, smekerski sve lagano. Jos ja ga poslusao, nisam vise vozio, bukvalno samo do prodavnice na 200 m.. nemam pojma, videcu sad koje opcije imam, pa valjda ce da bude ok, ili bar da ublazim kaznu..
uz ovo gore sto je napisao mrle daj izjavu da si sedeo na UGASENOM motoru koji je bio na parkingu, i reci da imas tri svedoka. *(dva je dovoljno ali tri radi fore). i zovi, ja cu da potvrdim pricu. moze da te uvati za kurac.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


Silvana

Kako dr¾avljanin Crne Gore mo¾e da konkuri¹e na faks i da bude primljen na bud¾et u Republici Srbiji? Za¹to onda Rumun iz Srbije ne mo¾e da bude primljen na bud¾et u Rumuniji?
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Alchemist

Pa zato ¹to ima vi¹e crnogoraca u Beogradu nego u celoj Crnoj Gori... joj kako bi im ja slatko svima naplatila ¹kolarinu kao stranim studentima, ¹to i jesu... i tra¾ila radne vize svima koji rade ovde
You're just jealous cause voices are talking to me

Silvana

Ne vidim ¹to bih plaæala porez da bilo ko iz inostranstva mo¾e besplatno da se ¹koluje. Kakva dr¾ava. Mogli bismo i mi o njihovom tro¹ku da idemo na more kod njih. Pa i od toga je korist najvi¹e godinu dana, ako koristi ima, a od ¹kolovanja mo¾e biti ceo ¾ivot.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.