Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: Che poslato 30 Jun, 2013, 17:04
Citat: Taraba poslato 30 Jun, 2013, 16:30
Citat: UFF poslato 30 Jun, 2013, 14:47
a krive viljuske i disk si zaboravio?
Nisam najbolje video, ali je i to krivo sigurno [zvizdi]

Navigacija pukla? Kaciga dobro ogrebana?
E kome sam bese dao moju sjebanu navigaciju? :-D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

UFF-u

che ce da ti je donese na adresu ;)

a i kacigu takodje

Lazic


UFF


Lazic


Che


Jefta

Tarabicu pa sto nisi zvao, jebote bar sam ti ja tu na 50 m od mesta udesa. Ja tek sada ovo vidim. Da si ti ziv i zdrav.

Dobro pazi sta ce da ti pisu panduri, jer evo filipov slucaj. Iako ga je udario pijan lik koji je posle sat dva naduvao 0.85, a verujem da je bio i naduvan, Filip bi mogao da se slika i ne bi dobio nista od odstete i verovatno bi njega kaznili, da mu ja nisam svedok u sudaru.

Major

Svedoka je bilo koliko hoces. Evo ja sve mogu da potvrdim ;)

Uncle Bob

Citat: Major poslato 01 Jul, 2013, 08:28
Svedoka je bilo koliko hoces. Evo ja sve mogu da potvrdim ;)
I ja sam ba¹ bio u mimohodu vozio sam qrastavac i paradajz na pijac. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dimitrijedika

Laz, nepostovanje, necinjenje, omalovazavanje  necijeg truda, vrema i volje  >:( >:( >:(    .
People only treat you one way...the way you allow them.

Lazic

Kao i svaki put do sada, iskljuèivo moja naopaka malenkost...[glavazid] [facepalm] Mnogo me nerviram po nekad...:o [rofl]

m.mitar


Lazic


m.mitar


Lazic


mkt

ujelo me nesto bem ti stvora  [veryangry]  otekla mi noga na 2 mesta nenormalno i jedva hodam  [neampojma]
+ guzva na adi   [veryangry]

Lazic

zato nisi svratio...:P I koja gu¾va bre...???

eclipse4

pauk sigurno......
mene je prosle godine ujeo strsljen na motoru....

a kad smo vec kod ujeda,danas perem motor i odjednom osetim peckanje na desnom guzu hahah,kako dobro zvuci....ja se lepo pocesljah i nastavih dalje....ma vidim ja pocinje da boli sve jace i jace,okrenem se razvucem sorc i bokserice,nesto malko crveno i nista nastavim dalje.....ma krenulo da boli strasno,pogledam opet,kad ono nadulo se i sve pocrvenelo,i u tom momentu osetim peckanje i spreda pored "Ratka rudara",razvucem brzo bokserice i vidim osu bem ti lebac.....

sve mogu da shvatim ali kako je usla u bokserice nemogu nikako,jer su tesne uz nogu,po nekopj logici apsolutno nemoguce da se desi.......

jedino ako nije tamo danima,pa morala da grize da bih je pustio da prezivi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ruza-Bandit

©to je ne pusti da te ujede i spreda pa se i tamo malko naduje¹?  :P

goranvojska

Citat: Ruza-Bandit poslato 03 Jul, 2013, 01:09
©to je ne pusti da te ujede i spreda pa se i tamo malko naduje¹?  :P
a ti da mu lecis junacke rane