Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

m.mitar

Izgubio sam burmu,jebo me motor!Izgleda da mi je skliznula sa prsta kad sam prao ruke! [glavazid] [glavazid] [glavazid]

dzimika

zato ja lepo nosim na lancicu i ne razmisljam uopste :D

dusankobgd

Citat: m.mitar poslato 26 Jun, 2013, 11:28
Izgubio sam burmu,jebo me motor!Izgleda da mi je skliznula sa prsta kad sam prao ruke! [glavazid] [glavazid] [glavazid]
Kad se ozenis onda je i motor kriv...  [zvizdi]

UFF

burme, lanci i katanci... kome to jos treba?

goranvojska

u braku 30god.u pocetku nosio i kad je burma htela da mi otkine prst od tada nikad na rukama u vratu ne nosim nista.zena nosi na moj red.

Boban_m

Citat: m.mitar poslato 26 Jun, 2013, 11:28
Izgubio sam burmu,jebo me motor!Izgleda da mi je skliznula sa prsta kad sam prao ruke! [glavazid] [glavazid] [glavazid]
Bas u sezoni minica? Jao Mitre, zamisli kad sam i ja koristio isti izgovor ;D

Major


eclipse4

Citat: m.mitar poslato 26 Jun, 2013, 11:28
Izgubio sam burmu,jebo me motor!Izgleda da mi je skliznula sa prsta kad sam prao ruke! [glavazid] [glavazid] [glavazid]

a da dodjem ja detektorom da je potrazimo ;)

mkt

prohibicija  je..em i sve po spizku  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Plazma Keks

ne kontam vas. kupite koliko mislite da vam treba alkohola do 22h i svi srecni. fuck the system
:P :P

mkt

moracemo opet tako
mrzi me da jos i o tome mislim preko dana
od piva dizem ruke jer me mrzi da nosim limenke u rancu jbga al zato liytra vinjaka uvek moze

m.mitar

Ma otisla u sahtu kad sam prao ruke,naci cu je za par godina!

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 26 Jun, 2013, 20:50
ne kontam vas. kupite koliko mislite da vam treba alkohola do 22h i svi srecni. fuck the system
:P :P

Zato ¹to ba¹ hoæu da kupujem alkohol posle 22h, iz inata...:P

mi¹ko_kolo

Citat: m.mitar poslato 26 Jun, 2013, 11:28
Izgubio sam burmu,jebo me motor!Izgleda da mi je skliznula sa prsta kad sam prao ruke! [glavazid] [glavazid] [glavazid]
Moja ostala, pre deset godina, u Indijskom okeanu kod Perta. Sreæa te je ¾ena bila sa mnom pa nisam morao ni¹ta da izmi¹ljam. ;D

Lazic


m.mitar

Na svu srecu i moja je bila pored mene. :D


balcan girl

bila sam ubedjena da ce danas da mi puste frajera iz bolniceee ali nistaa, moram i danas da idem u posetu a motor ce biti gotov tek nedelja ili ponedeljak i to znaci da moram da cimam brata da me voziiiii
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 27 Jun, 2013, 15:47
bila sam ubedjena da ce danas da mi puste frajera iz bolniceee ali nistaa, moram i danas da idem u posetu a motor ce biti gotov tek nedelja ili ponedeljak i to znaci da moram da cimam brata da me voziiiii

Sestro, lak¹e to malo. 'Ajde motor ¹to si razjebala, to mogu da razumem, ali....  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Nije frajer, nego decko, muz ili ako volis deckonja ili kako vec ko voli... Frajer je lik sa kim se sretnes na ulici i pomislis kako dobro izgleda... Aj bre Irena, nemoj tu da mi glumis "picku" kada si dama..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...