Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

alo lazicu opet si pijan bre :)

nisi pazljivo procitao ni onaj ni ovaj post

ja po ovim vrucinama takodje nosim jaknu, ali je ona moja ktm perforirana pa nije vruce dok vozis

a da juga nije danas imao koznu jaknu ostavljao bi svoju kozu na asfaltu kad je padao tako da je ipak bolje znojav nego krvav a ko zeli slobodno neka vozi u sorcu i majici  (nek odmah ponese i ranac u kome ima jod, flastere, medicinski benzin, hidrogen i bivacin)

Lazic

Bolje to sve da nosim nego da padam u nesvest od vruæine...:D I ti si pijan a ne ja, poslednje ¹to sam popio je pivo ¹to me poèastio Darko na adi oko 19h...:P

eclipse4


Lazic

Juga kolabirao na +40 u ful opremi, ba¹ neobièno...[facepalm]


juga

 Ma nisam ja kolabirao pa pao, nego me je neki isekao, pa ja zakaèio njegov retrovizor, pa omastio asfalt. Posle toga sam pao u onesvest, ali dok sam bio na motoru, jebi ga cepio me adrenalin, pa kad sam do¹ao kod UFF-a opet sam se neosvestio. Sve u svemu lo¹ dan. Stigoh kuæi motorom tako da, sve je dobro kad se dobro svr¹i!!! Malo me bole ramena, i butina, ali æe da prodje. Izbacilo me iz takta to ¹to moram da radim, a booooliiiiiiiiiiii!!!!  :(

Lazic


juga

Dobro sam laki, samo ne mogu da dignem levu ruku, izgleda da sam sjebao ligamente ramena opet, ali sam vec od 7h u sedlu tako da mislim da sam generalno OK. Jbg, malo me sve boli , gde go se pipnem (a mozda me boli samo prst)   :D

Lazic

A ¹ta je bilo sa tim ¹to te isekao...?

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Crkla mi je klima...  [ljutko] [ljutko] Ali je polu crkla... Kada predjem 100 km/h proradi i cim ispod stane... Moram danas kod majstora... Ili da vozim svuda kao kamikaza!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Kao kamikaza  [djavo]

Ja sam juce glumio kamikazu po starom ns-om... :)

Do 4 je otvorena carinsko skladiste u luci a neki guzvanjac bio... Naravno, stigli smo u 4 :D Ali nas cekao lik da vidimo neki auto...

Sreca pa sam usput naleteo na neku kamikazu sa SU tablicama pa smo se posteno jurili do ns a :) sa 140 i kusur sam sa dobrog asvalta sleteo na los tj na nesto sklapano od lezecih policajaca :D Jedva zadrza auto na tockovima :)

Major


Kengur

Zilion i pola... :D

Kad mi menjac nije ispao nece nikad :)

Jurio se sa nekom budalom u sceniku, ja odustanem po onim kraterima a lik ne pusta pun gas... :)

Darko

najvise mi ide na Q kad vozaci auta idu skroz do sredisnje linije i onda opusteno skuterasi pice i obilaze ih sa desne strane a posten svet na velikim motorima mora da rndzi s gasom , da prelazi punu liniju da jebe kevu , lomi retrovizore....

Hurricane

...neke ¾ene vozaèi..
umalo da me jedna malopre ubije, na iskljuèenju sa autoputa za Medak, pa kod onog vulkanizera, gde oni ¹to dolaze sa autoputa
imaju prednost.. tj æurka nije videla znak stop nego kad me ugledala zatvorila oèi i pravo u mene..
jedva sam stao i na mm je pro¹la ispred mene i poèela da koèi 5 metara posle mene tj. kad je otvorila oèi..
beli BMW X5..

[vrucina]

TEEfqd

Citat: Darko poslato 21 Jun, 2013, 16:51
najvise mi ide na Q kad vozaci auta idu skroz do sredisnje linije i onda opusteno skuterasi pice i obilaze ih sa desne strane a posten svet na velikim motorima mora da rndzi s gasom , da prelazi punu liniju da jebe kevu , lomi retrovizore....
pa brate lomi retrovizore, nek nauce znas kako ce da se sklanjaju. danas krkljanac bio na sajmu, imam prolaz 500 metara napred ali kurvetina u desnoj traci nece da se pomeri kad sam joj mahnuo nego mi pokazuje kurac i tera me u picku materinu. oni tegici od libertija jebu mame, samo cimnes volan pored retrovizora xD

Slaninar

Citat: Darko poslato 21 Jun, 2013, 16:51
najvise mi ide na Q kad vozaci auta idu skroz do sredisnje linije i onda opusteno skuterasi pice i obilaze ih sa desne strane a posten svet na velikim motorima mora da rndzi s gasom , da prelazi punu liniju da jebe kevu , lomi retrovizore....

U normalnoj zemlji, sa normalnim putevima, ima mesta i za skutere sa desne strane i za velike motore sa leve - sve fercera. I niko ne ide levom trakom (kad ima vi¹e traka) ako ne "pretièe" sporije vozilo. E, onda doðe¹ u srbistan - tu fale ¹ahtovi uz desnu ivicu, pijani pe¹aci izleæu, kola, ako ima vi¹e traka, u desnoj su krateri koje kamioni naprave zimi....

Tako da, mora¹ suditi spram okolnosti.  U ostalom, desnu stranu moraju ostaviti praznom za nas bicikliste. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

zaboravio si i pse lutalice kojih ima koliko i stanovnika u srbiji ;)

juga

Ljudi niko bre ne gleda, a posebno na ovoj vruæini, ko bre da su drogirani, a ¹to se pasa lutalica tièe, naroèito onih lajavaca na branike, (igrom sluèaja mi jedan podi¹ao pod prednji toèak ali ostah na motoru ( jbg 21 col)), to pitanje treba postaviti Orkama i ostalim perionicama para i du¹ebri¾nicima,i za¹titnicima ¾ivotinja!!!