Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

ja imam jedan slogan za vozace traktora,automobila,kamiona i ostalih govana...DAJTE MIGAVAC I SPASITE SEBI ZIVOT,majke vam ga spalim  >:(

Hohštapler

Citat: MIGE poslato 15 Jun, 2013, 17:14
ja imam jedan slogan za vozace traktora,automobila,kamiona i ostalih govana...DAJTE MIGAVAC I SPASITE SEBI ZIVOT,majke vam ga spalim  >:(

Kakav crni ¾migavac...
Ovaj je bio dole u njivi, put je izdignut dobrih 2-3 metra, nisam ga video od ¾bunja, a pravac nigde krivine...
Samo sam ugledao DIM iz sulundera kad je dao gas kako kulja iz ¾bunja, i 2sek kasnije vidim traktor kako se penje i kreæe mojom trakom (U SUPROTNOM SMERU, ko englez) i kad je izvukao i prikolicu, krenuo je da prelazi u levu traku al polako, 2kmh, kojom i treba da ide..
Nisam ja i¹ao prebrzo 100-110 (zabodem ga u 6. i dr¾im 5000 rpm), ali bra¹o na 100 metara kad iskoèi... :o :o :o koènica i ¹altaj ni¾a-ni¾a-ni¾a i sve vreme truba...
Vozaè me nije skontao, al gari ¹to se vozi na senu se usro i poèeo da ma¹e da stanem!
Stao sam na metar... Onaj oseæaj kad kad ti se govno zamrzne....  [veryangry] (usro sam se ko pièka)
Opsovao sam koju i gas, nisam se junaèio sa paorima... i krenem lagano a poèela noga da mi skaèe na fuzasteru....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

m.mitar

Dobro je da si uspeo da ukocis!Ja sam tako sisao u livadu,na svu srecu nisam pao,ali znam kakav je osecaj! [glavazid]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 15 Jun, 2013, 18:25
Citat: MIGE poslato 15 Jun, 2013, 17:14
ja imam jedan slogan za vozace traktora,automobila,kamiona i ostalih govana...DAJTE MIGAVAC I SPASITE SEBI ZIVOT,majke vam ga spalim  >:(

Kakav crni ¾migavac...
Ovaj je bio dole u njivi, put je izdignut dobrih 2-3 metra, nisam ga video od ¾bunja, a pravac nigde krivine...
Samo sam ugledao DIM iz sulundera kad je dao gas kako kulja iz ¾bunja, i 2sek kasnije vidim traktor kako se penje i kreæe mojom trakom (U SUPROTNOM SMERU, ko englez) i kad je izvukao i prikolicu, krenuo je da prelazi u levu traku al polako, 2kmh, kojom i treba da ide..

e ja bi voleo da taj bar jednom nekog sastavi neki sleper od par tona sa bar dve prikolice peska koji ide 100+ kmh pa ce qrac vise ostali da seku drum bez da pre toga dooobro pogledaju na obe strane

mareskin

Citat: Laziæ poslato 15 Jun, 2013, 02:08
Kad gledam iz kreveta, izgleda identiène velièine kao 24" na kojoj gledam tv, koja je metar dalje...:D To su zvali desktop replacment... Za sedam godina mu je narasla memorija sa 512mb na 2b, hdd sa 60gb na 320gb, i gura drugu optiku, a baterija dan danas mo¾e da izgura film...:D Pri tom je overio sa 0.5-1.5 metara bar 5 puta...:D

Aaaaahhaaaaaa, sad znam koji je. To je onaj ¹to ima nalepnicu "Laziæ certified"? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

zasto je na skuteru korman zavaren [doh] [doh] [doh]
nisu mogli lepo da naprave da skinem ovaj stavim drugi i k'o covek se vozim..

eclipse4


Bori¹a

mogli su lepo srafove da stave kao na drugim motorima ;D

jest da to nije motor al jbg...
videcu sta mi je ciniti

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 17 Jun, 2013, 01:01
mogli su lepo srafove da stave kao na drugim motorima ;D

jest da to nije motor al jbg...
videcu sta mi je ciniti

WD40 i lepljiva traka sve mogu da poprave. Bar u rukama pravog mu¹karca :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga


dzimika

Citat: lord_oblivion poslato 17 Jun, 2013, 09:07
Ma seci  [yahoo]

Angle grinder accident

jako je zajebano kad pukne kamen, meni se desava onaj najtanji da pukne tj samo napravi krug oko mesta gde se safi pa brusilica nastavi da se okrece ali kamen spadne sa unutrasnje strane jer je takav pritisak na njemu inace bi mogao da odleti i ko zna sta sve da sjebe na meni

lord_oblivion

Zato ja seckam polako i ne pritiskam kao ovaj sivonja na snimku. Inaèe, na snimku je odletelo parèe koje je sekao a ne kamen ali svejedno, jako je opasno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: mareskin poslato 17 Jun, 2013, 00:26
Citat: Laziæ poslato 15 Jun, 2013, 02:08
Kad gledam iz kreveta, izgleda identiène velièine kao 24" na kojoj gledam tv, koja je metar dalje...:D To su zvali desktop replacment... Za sedam godina mu je narasla memorija sa 512mb na 2b, hdd sa 60gb na 320gb, i gura drugu optiku, a baterija dan danas mo¾e da izgura film...:D Pri tom je overio sa 0.5-1.5 metara bar 5 puta...:D

Aaaaahhaaaaaa, sad znam koji je. To je onaj ¹to ima nalepnicu "Laziæ certified"? ;D


Neee, taj je zavr¹io karijeru pre 6 meseci, procureo je do kraja... Sad je onaj acer ¹to mi je bio na kompu, ali kad nisi svraæao od oktobra...:P

mareskin


Mene je danas izbacilo iz takta ¹to ne znam pouzdano koliko je gledalaca Jelene Karleu¹e bilo na U¹æu ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Major


UFF


perlx