Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

provalio sam da su sjebali, radila je koleginica u drugoj smeni i garantujem da je ona prekljuce nesto sjebala jer se kolegi od juce manifestuje
slovo V radi, ali levi ctrl i slovo V nece da rade zajedno, desni ctrl i V rade

m.mitar

Pa ako ti je mlada i zgodna koleginica,onda....vidi kako da resis kvar! [zvizdi]

mareskin

Sjebo sam vizir na rezervnoj kacigi. Ubacio sam kacigu u kofer da je vizir bio okrenut ka ivici i od trenja mi izgrebalo vizir i deo farbe. Prvi put tako okrenem kacigu i stavim je bez za¹titne navlake i ovo se desi :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: m.mitar poslato 14 Jun, 2013, 00:42
Pa ako ti je mlada i zgodna koleginica,onda....vidi kako da resis kvar! [zvizdi]
potrazi u zanimljivim slikama da vidis koliko je inteligentna, postavljao sam neke slikice

Boban_m

Citat: mareskin poslato 14 Jun, 2013, 00:46
Sjebo sam vizir na rezervnoj kacigi. Ubacio sam kacigu u kofer da je vizir bio okrenut ka ivici i od trenja mi izgrebalo vizir i deo farbe. Prvi put tako okrenem kacigu i stavim je bez za¹titne navlake i ovo se desi :(

Odes kod nekog autolakirera, padne jedno fino poliranje i nece ostati tragova na viziru ;)

balcan girl

videh na jutarnjem programu da je neko poginuo motorom u bg, i kazu brza voznja a vide se tragovi guma auta na punoj liniji polukruzno i jos zumiraju :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major

Citat: balcan girl poslato 14 Jun, 2013, 07:26
videh na jutarnjem programu da je neko poginuo motorom u bg, i kazu brza voznja a vide se tragovi guma auta na punoj liniji polukruzno i jos zumiraju :(

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/387970/Motorista-poginio-na-autoputu-BeogradNis

Ruza-Bandit

Danas me ni¹ta ne mo¾e izbaciti iz takta  [yahoo]

dzimika

jutros na zeninom lap topu se javlja slican problem sa tastaturom kao na poslu, izgleda da je u pitanju neki virus a ne do tastature

mrle

Citat: dzimika poslato 14 Jun, 2013, 00:22
provalio sam da su sjebali, radila je koleginica u drugoj smeni i garantujem da je ona prekljuce nesto sjebala jer se kolegi od juce manifestuje
slovo V radi, ali levi ctrl i slovo V nece da rade zajedno, desni ctrl i V rade
Citat: dzimika poslato 14 Jun, 2013, 10:01
jutros na zeninom lap topu se javlja slican problem sa tastaturom kao na poslu, izgleda da je u pitanju neki virus a ne do tastature
a da nisi ti tu zajednièki èinilac? :)
preneo im virus

dzimika

pomislio sam ali ni jednom ni drugom nisam prisao pre nego sto se desilo
inace onaj na poslu odnese u servis pa cu saznati sta je bio problem

Major


mrle

mislio sam na ¾enu i koleginicu....

Lazic


Che

Citat: dzimika poslato 14 Jun, 2013, 10:01
jutros na zeninom lap topu se javlja slican problem sa tastaturom kao na poslu, izgleda da je u pitanju neki virus a ne do tastature

da nije problem sa tvojim prstima? ;D

dzimika

lako je vama da zajebavate, veceras cu da pregazim sistem da bi proverio da nije do njega posto nemoguce da se ista stvar desava na dva potpuno nevezana mesta

Lazic

Uvukao ti se drekavac u tastature...:D

UFF

Citat: dzimika poslato 14 Jun, 2013, 15:54
lako je vama da zajebavate, veceras cu da pregazim sistem da bi proverio da nije do njega posto nemoguce da se ista stvar desava na dva potpuno nevezana mesta

a sta je jedino isto tj zajednicko za ta dva mesta? :)

m.mitar

Samo nemoj da kazes zeni da se i kod koleginice to isto desava da ona tebe ne pregazi ko windows!  [zena]
[rofl] [rofl] [rofl]

m.mitar

Da nisi koristio istu flesku na oba kompjutera? [rofl] [rofl] [rofl]