Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ovde kod mene pada kisa, a nemam vizir na usranoj kacigi i idem 55kmh (i ne moze vise) i kisa mi tacno u oci uskace... popizdeo sam, u krivinu ulazim sa 15kmh.. necu ni da vozim vise ovo sranje, bicikla je keva

goranvojska

odem da registrujem motor i problema koliko oces.na ocitavanju saobracajne i pogledom u list vidi se sledece:
          nije isti broj motora i upisan broj-pogresili jedno slovo
          u rubrici broj osovina pise 0 znaci letece vozilo
          neki pariteti odnosa snage i mase pise 14 sto je ekvivalent nekom tenku od 200 tona a kazu treba o,000 necega
i tako ja moram novu saobracajnu koja stize za 7 dana i kosta 1600din,i automatski nema preko grane nigde.ni durmitor,ni sarajevo.e bolje kova govana na glavu bar bi se oprao za dan ovako 7 dana bez saobracajne.i to ne mojom krivicom.jbg pogresili mi plati ti i teraj dalje.LAZICU de je ta atomska bomba pa da se grejemo na veliku vatru.

pit



        U uuu 7 dana samo do nove saobracajne...u Nisu za tako nesto jos uvek 30 dana ako imas srece....mamu ima jebem nesposobnu...jedan salter sa jednim covekom radi ...napolju uvek od 50 coveka pa navise ceka red.

goranvojska

ama da sam ja kriv nego oni pogrese i kao plati novu saobracajnu sta ima veze.

Lazic

@Goran:
Jebiga, zaturio sam je negde... Ako znas nekoga da ima gajgerov brojac, nacicemo je...:D

goranvojska

ma ima da je iskopamo mamu im jebem.

Che


mareskin

Citat: goranvojska poslato 11 Jun, 2013, 21:00
ama da sam ja kriv nego oni pogrese i kao plati novu saobracajnu sta ima veze.

Ovakve stvari i mene izbacuju iz takta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: goranvojska poslato 11 Jun, 2013, 20:53
odem da registrujem motor i problema koliko oces.na ocitavanju saobracajne i pogledom u list vidi se sledece:
          nije isti broj motora i upisan broj-pogresili jedno slovo
          u rubrici broj osovina pise 0 znaci letece vozilo
          neki pariteti odnosa snage i mase pise 14 sto je ekvivalent nekom tenku od 200 tona a kazu treba o,000 necega
i tako ja moram novu saobracajnu koja stize za 7 dana i kosta 1600din,i automatski nema preko grane nigde.ni durmitor,ni sarajevo.e bolje kova govana na glavu bar bi se oprao za dan ovako 7 dana bez saobracajne.i to ne mojom krivicom.jbg pogresili mi plati ti i teraj dalje.LAZICU de je ta atomska bomba pa da se grejemo na veliku vatru.

Meni pogre¹ni podaci i grbavim se. :)

Veæ pro¹lo produ¾enje ove godine - opu¹teno. Grba. Æutim, oni ne vide (kao ¹to nisu videli kad su pravili).

Inaèe sam skoro siguran da su du¾ni besplatno da isprave, ako je reklamacija, ako su oni pogre¹ili - jedino ako se ne¹to promenilo od pro¹le godine. Meni se ne èeka upravo zbog nemoguænosti putovanja van zemlje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bugi

Ne znam jesam li ovde pisao o tome al aj' sad . Zadnja registracija odem u jedan sup , ona neka mlaða pogleda i ka¾e imate neku crticu vi¹ka po novom to ne mo¾e , morate u Ljermontovu da o njihovom tro¹ku dobijete novu saobraæajnu . Odem tamo predam , æutim , ona jedna matora odradi onako s tom crtom i ja ode sreæan . hebala ih crta , nema pola njih pojma tamo

Ivan1979

Kad pomenuste saobracajnu  setih se da je nisam podigao  [facepalm] a gotova pre tri meseca  [doh] [doh] [doh]

mt:s

Razmi¹ljam da prodam motor i kupim èamac... Na motoru mahovina poèela da mi raste...

Pop

Bilo juce, al ajde... Idiot me isekao u nekom minivanu... Ajde da kaze izvini ili neki slican gest, pa hajde, iskuliram, ali kad pocnu da se kurce galame i sire  [ljutko]  [bejzbolka] e neces ga majci.... Na semaforu crveno, picka se zakljucala, htedoh lepo da mu saopstim verbalno sta je uradio, ali pizda ni prozor nije smeo da otvori... Malo po retrovizorima da me prodje nervoza, pa lagano vozim za njim, a on jurca i kao bezi bulevarima  [facepalm]

Nervira me takvo pekinezersko ponasanje ovde u ns, i kad znaju da nisu u pravu glume neko ludilo, glume neku silu, svi nesto glasni, prete, av av av av av... A kad pridjes naduvani kurton se samo probusi.... i tako ostane...  [bejzbolka]

[djavo]

"Грме танки џефердари..."


Plazma Keks

slicno se meni tako nesto desilo kada sam prelazio ulicu na pesackom prelazu. pocnem da prelazi i neki debeli seljak mi kenja sto sam poceo da prelazim ulicu pa je on morao da stane i jos plus krece polako pokusavajuci da me ubrza, normalno, ja sam vec uzvracao recima i kada sam presao, matori skrene sa strane i ja pridjem kolima sa suvozaceve strane, otvorim mu vrata i pocnem da se derem u njega i zalupim mu vrata, a matori se ucutao, nije znao sta ga je snaslo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

El Jefe

Citat: goranvojska poslato 11 Jun, 2013, 20:53
odem da registrujem motor i problema koliko oces.na ocitavanju saobracajne i pogledom u list vidi se sledece:
          nije isti broj motora i upisan broj-pogresili jedno slovo
          u rubrici broj osovina pise 0 znaci letece vozilo
          neki pariteti odnosa snage i mase pise 14 sto je ekvivalent nekom tenku od 200 tona a kazu treba o,000 necega
i tako ja moram novu saobracajnu koja stize za 7 dana i kosta 1600din,i automatski nema preko grane nigde.ni durmitor,ni sarajevo.e bolje kova govana na glavu bar bi se oprao za dan ovako 7 dana bez saobracajne.i to ne mojom krivicom.jbg pogresili mi plati ti i teraj dalje.LAZICU de je ta atomska bomba pa da se grejemo na veliku vatru.
U slucaju da je nadlezna sluzba izdala saobracajnu dozvolu sa greskom koju su oni napravili,duzni su da novu saobracajnu izdaju besplatno
Друштво за заштиту од животиња

Vlajko

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 15:54
kazu juce kisa, oluja, jebeni tornado, picke materine... i ja odem kolima na posao a ono qrac  [srednjiprst]
danas isto kazu kisa ono sunce sija pa ubija i ni K od kise a ja magarcina u crnoj metalnoj usijanoj konzervi cekam u koloni na semaforu  [veryangry]

Prestani da gleda¹ jebene prognoze.. pre posla pogleda¹ u nebo i ako je suvo krene¹ motorom.. ponese¹ i ki¹no za svaki sluèaj.. mada i da pokusne¹ za 15 min si kuæi i neæe¹ se otopiti  ;D i manje æe¹ se nervirati u periodu dana kada svi idu i vraæaju se sa posla  :D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Slaninar

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 15:54
kazu juce kisa, oluja, jebeni tornado, picke materine... i ja odem kolima na posao a ono qrac  [srednjiprst]
danas isto kazu kisa ono sunce sija pa ubija i ni K od kise a ja magarcina u crnoj metalnoj usijanoj konzervi cekam u koloni na semaforu  [veryangry]

Uvek vi¹e volim da pokisnem do gole ko¾e, nego da ostanem kod kuæe u kavezu, a da se ispostavi da ipak ne padne ni¹ta. Samo ura, pa ko mu jebe mater ako pokisne¹!  Poslednja vo¾nja po ki¹i ba¹ bila cool.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Ja nesto ne volim da kisnem ako bas ne moram :)

Lazic

Citat: Pop poslato 12 Jun, 2013, 12:41
Bilo juce, al ajde... Idiot me isekao u nekom minivanu... Ajde da kaze izvini ili neki slican gest, pa hajde, iskuliram, ali kad pocnu da se kurce galame i sire  [ljutko]  [bejzbolka] e neces ga majci.... Na semaforu crveno, picka se zakljucala, htedoh lepo da mu saopstim verbalno sta je uradio, ali pizda ni prozor nije smeo da otvori... Malo po retrovizorima da me prodje nervoza, pa lagano vozim za njim, a on jurca i kao bezi bulevarima  [facepalm]

Nervira me takvo pekinezersko ponasanje ovde u ns, i kad znaju da nisu u pravu glume neko ludilo, glume neku silu, svi nesto glasni, prete, av av av av av... A kad pridjes naduvani kurton se samo probusi.... i tako ostane...  [bejzbolka]

[djavo]


Juèe idem niz ®arka Zrenjanina, jednosmerna, parking mesta sa obe strane jugo na desnom trotoaru, ne idem brzo, kad jugo na 5 metara od mene pod uglom od 75 stepeni levo preko cele ulice da se parkira, jedva zakoèih da se ne ukucam...:o Jaaako lepa devojka sa sve telefonom na levom uvu, potpuno pogubljena za svet oko nje i jo¹ hoæe da se svaða...:o Samo mi je krivo ¹to nisam stao dovoljno blizu da joj razlupam govno od kola, ovako je samo dobila otiske èizama po vratima i krilu, jebem li je, uhhhhhh...


Citat: Slaninar poslato 12 Jun, 2013, 15:07
Citat: UFF poslato 11 Jun, 2013, 15:54
kazu juce kisa, oluja, jebeni tornado, picke materine... i ja odem kolima na posao a ono qrac  [srednjiprst]
danas isto kazu kisa ono sunce sija pa ubija i ni K od kise a ja magarcina u crnoj metalnoj usijanoj konzervi cekam u koloni na semaforu  [veryangry]

Uvek vi¹e volim da pokisnem do gole ko¾e, nego da ostanem kod kuæe u kavezu, a da se ispostavi da ipak ne padne ni¹ta. Samo ura, pa ko mu jebe mater ako pokisne¹!  Poslednja vo¾nja po ki¹i ba¹ bila cool.


Desilo mi se jednom da krenem na posao kolima zbog ki¹e i zaglavim se u koloni posle 500 metara, samo sam napravio polukru¾no i vratio se po motor...:D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2013, 15:23
Desilo mi se jednom da krenem na posao kolima zbog ki¹e i zaglavim se u koloni posle 500 metara, samo sam napravio polukru¾no i vratio se po motor...:D

Meni se isto tako desilo da krenem na posao, ali sam shvatio da to smara. Generalno, kad piæe poène da te ometa u normalnom obavljanju posla, vreme je da batali¹... posao.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen