Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Jun, 2013, 15:17
@ivan1979

problem je u tome ¹to danas ne sme¹ da ga pipne¹! Ima graðanska prava ko Belorepi orao, ko da je ugro¾ena i za¹tiæena vrsta, a u dvori¹te mi ulaze... ti ga udari¹, ON ODMA zove muriju, ode u urgentni, sve ga boli i posle te tu¾i i uzme ti pare.. nauèili cigani foru, (ko mi bajkeri ;) ) znaju da je zakon majka Mara...
A ja veæ imam neku tu¾balicu sa nekim majmunom i strah me da mi jo¹ i ovo ne prikaèe...

@slaninar
Za vikendicu mi je jasno, prièao sam vam, moju su kamionom ispraznili... ;)
za to se vi¹e ne nerviram...

Covece prevideo si vrlo bitnu stavku ACE ( da belo bude opet belo )  i M.Dzeksona .  Vise nije ganci , posle tretmana je belac .
Zakon ko zakon, ali batina je iz raja izasla  [bejzbolka]

[cheers]

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Jun, 2013, 15:17
Za vikendicu mi je jasno, prièao sam vam, moju su kamionom ispraznili... ;)
za to se vi¹e ne nerviram...

Ako je kuæa u kojoj se ¾ivi, onda reflektori ¹to se pale na senzor. I ograda. I besna kera. I obavezno tabla na kojoj pi¹e da je besna kera - jer inaèe mo¾e opet da te tu¾i.


Inaèe, moj pas je rasista. Probao sam da utièem na njega, da razgovaram sa njim, ali ni¹ta ne poma¾e.  Jednostavno ne voli cigane.     [neampojma]
:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gvozden

Jedino da te upoznam sa Ivketom.... ovde ima nick ali to na pp. Cigani mu svako vece pravili galamu , pili, pishali... dobio cerkicu,pa opomenuo ih, zamolio. I onda jedno vece izadje uzme onaj pendrek na izvlacenje ( inace izbacivac je....) i krene da ih pegla...sve ih poslao u gips...jedno njih desetak..
Ruke, noge polomnjene i tako..... posle ih navata na drugo mesto i opet isti tretman....( uleteli u kucu onog pokojnog Save_"Kikindo na kurac te nabijem" i tamo se odomacili )
Sad kad ga vide .... trce unazad... oko njegovog stana vise nema buke, pisanja....ma sta da ti kazem...parkic ko iz ulice sezam..
Cigani kad ga vide kod mene okrecu kola sa konjima i ne idu kroz ulicu....

Lazic

Veèeras sam kod Kote¾a zamalo isprobao 80+ godina star taj pendrek na izvlaèenje, ali na belom retardiranom vozaèu punta koji se prestrojio pod uglom od 60 stepeni, zamalo se ukucah u kretena i jo¹ se ne¹to buni...:o [facepalm]

Hohštapler

Citat: Gvozden poslato 05 Jun, 2013, 15:35
Jedino da te upoznam sa Ivketom.... ovde ima nick ali to na pp. Cigani mu svako vece pravili galamu , pili, pishali... dobio cerkicu,pa opomenuo ih, zamolio. I onda jedno vece izadje uzme onaj pendrek na izvlacenje ( inace izbacivac je....) i krene da ih pegla...sve ih poslao u gips...jedno njih desetak..
Ruke, noge polomnjene i tako..... posle ih navata na drugo mesto i opet isti tretman....( uleteli u kucu onog pokojnog Save_"Kikindo na kurac te nabijem" i tamo se odomacili )
Sad kad ga vide .... trce unazad... oko njegovog stana vise nema buke, pisanja....ma sta da ti kazem...parkic ko iz ulice sezam..
Cigani kad ga vide kod mene okrecu kola sa konjima i ne idu kroz ulicu....

Reci mu da ima pivo od mene èim budem do¹ao u tvoj kraj  [cheers]
Mrzim ih u PM! Stvarno mislim da æemo kao dru¹tvo doæi do taèke da æemo morati ne¹to smisleno i organizovano da preduzmemo da re¹imo problem sa njima, jer oni odbijaju da budu deo zajednice, deo organizovanog dru¹tva, za njih zakon ne postoji, a na nama ga muèki primenjuju ako ih pipnemo. Kad njega udari¹, nisi ti njega tukao zato ¹to je on krao, nego zato ¹to je cigan, na rasnoj osnovi, Strazbur se odma ume¹a...
Nisam ja rasista, jebe se meni za njih dok ne diraju mene i moje, al su bezobrazni i sve gori i gori! Bukvalno su kancer, kote se matematièkom progresijom, a ne rade ni¹ta, samo si¹u k'o pauci.

...ka¾em, i ja æu izgleda morati nekog da maram, platiæe mi prvi koji sledeæi put uðe nepozvan...

PS.
Majstor koji je radio kupatilo kod mene, matori lik, namazan ¾ivotnim (majstorskim) prièama i iskustvom, rekao je jednu dobru onda kad su nam maknuli radijator, citiram:
"3 stvari na ovom svetu nisu ono na ¹to izgledaju, i to ni Bog neæe nikad promeniti: Jugo nije auto! D¾igerica nije meso! I cigan nije èovek."


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx

Sustina:
Tato, tato, sta je to demokratija ?
-To ti je sine kad ovi belu radu i daju nama ciganima.
A jel im to smeta ?
-Pa smeta, al to je vec rasizam.

Lazic

Priceless scena kod moje zgrade, matori ganci(znam ga iz viðenja godinama) ¹eta unuku od 3-4 godine tako ¹to zagrli pivo i pusti dete na livadu... Klinka iz ðubreta na'vata neku kanticu sa starim uljem u¹ljiska se sva, ja mu skrenem pa¾nju krajnje kulturno da je to sranje otrovno i kancerogeno i da je krajnje neodgovorno da pusti dete da se igra tako neèim, mrtav 'ladan ni 5 ni 6, ka¾e matori, ne znam ja èije je to dete, debilèina znam gde ¾ivi, znam, mu sina, snaju, unuku(iz viðenja), kad ga nisam ¹utirao po ulici... Sad kad ga sretnem ispred zgrade, dobar dan kom¹ija, pizda li mu materina glupa i pokvarena...

Vlajko

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Jun, 2013, 14:44

AL KAKO, kako da ih se re¹im da ne ulaze?! Ne jebu oni ni kapiju (koja nije sru¹ena samo je pola zidiæa ograde)
Naruèio sam rotvajlera, o¹tenjen tek pre 2 nedelje, za 6 mi sti¾e, al taj dok poraste.... [veryangry]

Podhitno di¾i ogradu i kapiju..po moguæstvu da se ne providi..kad je zakljuèano i ne vide ¹ta ima unutra ne bi smeli tako lako da preskaèu ili obijaju kapiju da uðu..
Postoje i razna pirotehnièka, dimno-zvuèna pa i destruktivna sredstva da ne ka¾em nagazne i potezne mine  ;D  Ba¹ u nekoj temi Jageru je izdeklamovano ¹ta se sve mo¾e u dvori¹te staviti kao za¹tita protivu lopina.. njemu prerezali re¹etke na prozoru dok je spavao i odneli sve..
Kod mene mandovi haraju, ali provereno im je uroðen zent od rotova.. moj je naraso i itekako ¹trikaju kad ga vide.. dve situacije sam imao, jednom su samo prolazili i bilo je dr¾i je kume dr¾i.. a ona zapenila igrala bi se..oni to naravno ne kapiraju nego se zentaju jer su lopine.. èoveku kapiju skinuli.. [ljutko]

Drugi put ih navatam u romobilu ispred kom¹ijine kapije.. nagnuo se na ogradu i gleda ¹ta ima.. a bio stari ¹poret.. e tu sam popizdeo.. dobro sam ga protresao i otvorio gepek da izaðe gospoðica rot sa svojih elegantnih 40-50 kg..  to je bila scena za film..¹utirajuæi ga u dupe niz ulicu rekao sam da sledeæi put kad ih vidim pas æe im odgristi muda na komandu grizi muda  [rofl]
Mislim da æe zaobilaziti moj kraj.. samo njih ima ko zna koliko koji idu i ne¹to kuæi mora da donesu..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

MILJAN

2 staforda,podignuta zidana ograda na 1.90 cm, nocne kamere,kapija se zakljucava.Upozorenje na kapiji: Privatno vlasnistvo-zabranjen ulaz..tako je kod mene od ove godine..A psi inace,generalno zalecu na gancije jer ovi dosta vonjaju..
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Jun, 2013, 01:15
Mrzim ih u PM! Stvarno mislim da æemo kao dru¹tvo doæi do taèke da æemo morati ne¹to smisleno i organizovano da preduzmemo da re¹imo problem sa njima, jer oni odbijaju da budu deo zajednice, deo organizovanog dru¹tva, za njih zakon ne postoji, a na nama ga muèki primenjuju ako ih pipnemo.

Ja sam se sa jugom sit navozao. ©to se izbegavanja zakona tièe - to je kod nas nacionalni sport, nisu tu cigani najgori. Ne bi cigani toliko krali da mi beli toliko ne volimo kupiti (sumnjivo) jeftino. Isto va¾i i za narkomane. Grozni su i investitiori, i advokati, sudije, panduri, majstori lopovi, konobari lopovi, ma gde god da se okrene¹ neko æe probati da te zajebe ako nisi dovoljno "pametan" i oprezan. I to je kao normalno. Bili su mi skoro neki ¹vajcarci u gostima - ljudi neiskvareni, po¹teni, naivni. Gledam, jeb'o te, ovde bi ih svako izlevatio za pare. A napravili onakve satove, banke, zemlja im je pod konac, niko ih ne dira?!?    Dr¾ava i sistem, mi svi kao dru¹tvo, pu¹tamo sve to. A da je stra¹no, jeste. Jo¹ oseæaj nepravde kad ti stoka ukrade i ne mo¾e¹ mu ni¹ta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Ja sam to re¹io jednostavno. .. gaðao sam ih jajima sa terase i mahao... kada se prvi pobunio mahao sam mu bejzbolkom i kezio se. Sada me zovu psiho :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Citat: njanja poslato 06 Jun, 2013, 08:46
Ja sam to re¹io jednostavno. .. gaðao sam ih jajima sa terase i mahao... kada se prvi pobunio mahao sam mu bejzbolkom i kezio se. Sada me zovu psiho :D

Ti nisi normalan to svi znaju, a jos si i drkadzija ;D

Burazer

jos jedan gosadan dan, koji ce trajati ceo dan, i ne vidim da ce se tu bilo sta promeniti  narednih nekoliko dana  [neampojma]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

clutch&brake

ovi jebeni odvratni smrdljivi ruzni ogavni debilni nakaradni zdrkani smorni oblaci koji mi na kurac vise idu i temperatura i ova jesen umesto proleca.... HOOOOCCCCCCCCUUUUU

SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNCCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


clutch&brake

sta je plazmice nema mleka pa si mene nasao da jebes??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: Major poslato 06 Jun, 2013, 10:01
Citat: njanja poslato 06 Jun, 2013, 08:46
Ja sam to re¹io jednostavno. .. gaðao sam ih jajima sa terase i mahao... kada se prvi pobunio mahao sam mu bejzbolkom i kezio se. Sada me zovu psiho :D

Ti nisi normalan to svi znaju, a jos si i drkadzija ;D

realna prica :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Plazma Keks

Citat: njanja poslato 06 Jun, 2013, 11:49
sta je plazmice nema mleka pa si mene nasao da jebes??
jbg... susa...

Bori¹a


Major