Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

sto mene prikela sto meneee  :o on guzi maloletnice neke  [policaja]

Lazic


mkt

kako sad da legnem, kad je pro¹lo vreme buðenja... [veryangry] [veryangry] [veryangry]

mkt

prasina  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
ulete mi prasina danas kod mosta na Adi jbte jedva sam se zaustavio zmireci na oba oka,malo je falilo da padnem jer sam zveknuo u ogradu  [facepalm]

Burazer

danas mi pukla plastika gde se kaci sajla gasa na rucku  [veryangry].. upalim motor, dajem gas, nista se ne desava, samo vrtim rucku u prazno.. skinem rucku i vidim da se sajla otkacila jer je pukla plastika.. gde je najbolje da nabavim novu ako neko zna, da ne lunjam po bg-u?  [cheers]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

MIGE

Citat: mkt poslato 01 Jun, 2013, 19:26
prasina  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
ulete mi prasina danas kod mosta na Adi jbte jedva sam se zaustavio zmireci na oba oka,malo je falilo da padnem jer sam zveknuo u ogradu  [facepalm]
a di ti je kaciga???  [prebicute] os da bidnes moderan pa da vozis bez sesira???aaaa???  [prebicute]

mkt


MIGE

Citat: mkt poslato 01 Jun, 2013, 19:50
ma tu je nego mi bio podignut vizir
aha,teo si da te vidu mlade cke beogradske ...aaaa???

mkt

hahaha ne vredi da im namigujem sa vizirom

Hurricane

Citat: mkt poslato 01 Jun, 2013, 19:26
prasina  [veryangry] [veryangry] [veryangry]
ulete mi prasina danas kod mosta na Adi jbte jedva sam se zaustavio zmireci na oba oka,malo je falilo da padnem jer sam zveknuo u ogradu  [facepalm]

...tako sam i ja pre neko vece, vozio otvorene kacige na autoputu kod Arene, kad lik koji je bio ispred mene strcnu da poprska soferku, a kako ovi moderni
auti danas imaju topove a ne prskalice, prebaci mu preko krova i spici mene ona hemija po ocima... oslepo sam..
preko 100 na sat sam isao nego sreca nije bilo guzve..
vizir glavu cuva..

UFF

stoga nisi obisao pa mu pljuno na soferku?


dodje mu isto

Hurricane

..ne vredi, oslepo sam..a trebo sam..morao sam da stanem, a koliko je rizicno bilo u momentu sam jos i pomislio da je bivsa zena unajmila nekog
da me rokne..

Jefta


Burazer

jel ovo realno? koliki auto a ovako precizno parkiranje
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

UFF

retard. udjes kroz suvozaceva vrata izvadis sajlu za vucu, zakacis je pozadi i preparkiras na sred "ulice" mene ne bi mrzelo

Major

Citat: Jefta poslato 01 Jun, 2013, 22:14
Zensko parkiranje...

A mozda je tu sa desne strane stajao neko sa motorom ;)

Darko


Bori¹a

kakav sam baksuz, to se retko radja, srafim ogradu i srafilica makita kosta mnogo, bas je kvalitetna i na pola ograde se zapali :o :o :o [doh]  samo pocne da pusi beli dim i kraaaj :(

dobro ajd, sutradan uzmem kosacicu da pokosim dvoriste, nisam ni dva reda pokosio pocne i to sranje da pusi beli dim [doh] [doh]

vec mi postalo smesno, ako nadjem devojku da jebem ima da crkne kakav sam baksuz, da cu i zatvor da zaglavim ;D

m.mitar

Ma Borisa,nadji devojku pa nek pocne i ona da pusi! [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a

hahahaahh veruj mi da moram to pod hitno da uradim ;D