Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Citat: Laziæ poslato 30 Maj, 2013, 13:20
[facepalm] Nemoj ti ni da nabavlja¹ motor...:P

Pa necu, vidis da je kisna sezona :P :P :P

Lazic


dzimika


Lazic

Opusti se, vidi¹ da se razvedrilo...:D

balcan girl

 [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] poplava u stanu u centru, zapusio se prokleti slivnik na terasi i svu je vodu vratio u stan  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] morala sam da bacim dva tepiha i sad molim boga da se ne podigne parket  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ni¹ta se ne sekiraj, podiæi æe se... U potpisu: Bog...[rofl] Jedino da nekako zagreje¹ stan da voda ispari dovoljno brzo, ali mislim da ni od toga nema ni mojega... Samo baci laminat preko...[hello] A i ¹ta se ti buni¹ kad ima¹ stan i u centru i na periferiji...:P

balcan girl

lazicu samo se ti zajebavaj onda cu ja svoj bes da istresem po tebi  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] stan u centru treba da prodam ne nameravam da ulazem kintu u njega, ovaj na sarinoj medji treba da renoviram i vec sam sve dogovorila sa majstorom i dala kaparu  :'( :'( :'(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Jeste milion, ja sam ti poplavio stan...:P

balcan girl

pa neko mora da najebeeeee jbg  [srednjiprst] a ti si bas onakoooo naopak i pogodan za to  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Jecko

Majka! Ponasa se kao da umirem za dva dana, a ne da odlazim! Samo mi pritisak nabije 300, a ne mogu sa njom nit da se svadjam nit da vicem.....GRRRRRRRR!

Plazma Keks

hm... tako i moja keva sa sestrom kada je odlazila sa muzem da zivi u australiju.... nemoj, pa nemoj, pa nemoj...

@moj problem
http://www.adidas.com/com/product/Z34181/?ref=ZmlsdGVyJTVCZGl2aXNpb25zJTVEPW9yaWdpbmFscw%3D%3D
kupio sam ovaj duks i na kraju sam shvatio da nemam uz koje pantalone da ga nosim  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] (i jedan za Lazica  [facepalm]  :-* ). imam ali sam ih pocepao prilikom pada...
sada moram da kupujem i pantalone...

Bori¹a

ja se ne razumem u modu ali meni ovaj gornji deo trenerke lici da je zenski ;D


Plazma Keks




Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 30 Maj, 2013, 22:13
hm... tako i moja keva sa sestrom kada je odlazila sa muzem da zivi u australiju.... nemoj, pa nemoj, pa nemoj...

@moj problem
http://www.adidas.com/com/product/Z34181/?ref=ZmlsdGVyJTVCZGl2aXNpb25zJTVEPW9yaWdpbmFscw%3D%3D
kupio sam ovaj duks i na kraju sam shvatio da nemam uz koje pantalone da ga nosim  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] (i jedan za Lazica  [facepalm]  :-* ). imam ali sam ih pocepao prilikom pada...
sada moram da kupujem i pantalone...


:-* :-*

mkt


Lazic