Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Jutros da krenem na pos'o, kle ni da bekne... Posle kilometra nizbrdice i dalje ni¹ta... Taman se javim u firmu da kasnim, on upali...:o
Krenem i posle 2km, jednosmerna ba¹ uska ulica i retard koji ide kontra smerom raspalim jugom i jo¹ mi ma¹e papirom koji mu omoguæava da se parkira bilo gde... Najebao sam mu se i oca i majke i dece i unuèadi...:D

dzimika


Dragana friz


Boban_m


dzimika

zaboravih, zamalo da ostanem bez auspuha, saf koji ga drzi je nekako ispao i visio je samo na grani sto nisam primetio do semafora pred poslom
jos neki stranac sa motorom staje da mi kaze misleci da nisam primetio

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2013, 15:31
:o [facepalm] Nisi bio dovoljno precizan, skela tamo, skela vamo... Da bar postoji most, munZe Borèa, mogli su da preseku...
Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2013, 15:31
:o [facepalm] Nisi bio dovoljno precizan, skela tamo, skela vamo... Da bar postoji most, munZe Borèa, mogli su da preseku...
[rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2013, 17:28
Jutros da krenem na pos'o, kle ni da bekne... Posle kilometra nizbrdice i dalje ni¹ta... Taman se javim u firmu da kasnim, on upali...:o
Krenem i posle 2km, jednosmerna ba¹ uska ulica i retard koji ide kontra smerom raspalim jugom i jo¹ mi ma¹e papirom koji mu omoguæava da se parkira bilo gde... Najebao sam mu se i oca i majke i dece i unuèadi...:D
Naèi bilo Sexa od sa Bajle  :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

bem ti opel i corsu i Km sajlu....izdera se ziv dok sam je zamenio......

mkt


Lazic

Ne uzbuðuj se previ¹e, i onako æemo za sto godina biti pra¹ina...:D

Major

Kakav glup dan.. bolje da sam ostao u krevetu

Lazic

Ljudi¹ta vam je, nije sve tako crno... Crnje je...:o

Major

Gluposti se samo redjaju.. idem na selo da gajim krompir i paradajiz i da me bole usi :)

Dragana friz

eeee bre ljudiiiii...nije sve tako sivo,kad imas s nekim otic na pivo  :-* :-* :-*

Lazic

E ovo govno napolju me ba¹ smorilo, jo¹ sam se po obièaju ba¹ dobro obukao...[facepalm]

UFF

jebeni grad
ko bombardovanje po kolima  >:(

Lazic


Kengur

Meni bas prija ova kisurina :)

em nemam motor, em mi niko od pacijenata ne dolazi u kancelariju i mogu da radim ko covek :)

Lazic


Major