Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pop


"Грме танки џефердари..."


dzimika


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

dzimika

vrlo moguce da je do same membrane, desava se da nisu dovoljno elasticne posto nije cista guma vec gumirano platno zbog izdrzljivosti

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

dzimika

skines i odneses da ti ponovo uradi, alera je imao slicnih problema pre neke godine kad je radio za TA
ima neki nemac koji prodaje samo membrane, za TA su oko 30e, revolution zna za to

Major


dzimika

ti bolje da si otisao u sloveniju na servis, taman petak odrade servis, subotu i nedelju voznja i em si se provozao em si zavrsio sve za jedan dan

Major

Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2013, 12:15
ti bolje da si otisao u sloveniju na servis, taman petak odrade servis, subotu i nedelju voznja i em si se provozao em si zavrsio sve za jedan dan

Da sam znao da ce ovako da iskomplikuju otisao bi al stvarno.
Sad je gotovo, sad moram da cekam.

dzimika

kolko dugo cekas vec? ima 2 nedelje?

Major

Nema. Proslog utorka sam ga ostavio i tad su poceli da rade servis i onda su shvatili da pazi cuda moj motor ima dva seta plocica napred ;)
Satro je sve stiglo samo nesto carina tupi. Valjda ce biti gotov do petka ;D

Lazic

Kad ka¾e¹ dva seta, jel to na svakom disku po 2 ili po 4...? :o

Major

Citat: Laziæ poslato 22 Maj, 2013, 13:46
Kad ka¾e¹ dva seta, jel to na svakom disku po 2 ili po 4...? :o

Ne znam nisam skolovala na vreme :D Rekose mi samo da idu dva seta, a da su oni greskom porucili jedan.

dzimika

#6593
pod dva seta misli se na ukupno 4 plocice ali caka je sto plocice za motor dolaze samo u paru jer se iste plocice koriste i na motorima koji imaju jedan disk
pa samim tim ti treba da porucis 2 para, tj dva pakovanja
kod kola je normalno da u pakovanju imas 4 plocice tj 2 para i da odmah menjas na oba tocka

a ovo samo govori koliki idiot radi na porucivanju delova u servisu, a pretpostavljam da je delta u pitanju

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Major

Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2013, 14:05
pod dva seta misli se na ukupno 4 plocice ali caka je sto plocice za motor doleze samo u paru jer se iste plocice koriste i na motorima koji imaju jedan disk
pa samim tim ti treba da porucis 2 para, tj dva pakovanja
kod kola je normalno da u pakovanju imas 4 plocice tj 2 para i da odmah menjas ia oba tocka

a ovo samo govori koliki idiot radi na porucivanju delova u servisu, a pretpostavljam da je delta u pitanju

Dobre predpostavke imas ;)

Lazic

U ovla¹æenom servisu nisu znali da tvoj kamion ima dva diska...:o [facepalm]

dzimika

znali su majstori u servisu ali na osoba koja porucuje delove prema nalogu majstora nije porucila dva para vec je porucio jedan jer idiot nema pojma nista ni o servisu a ni o motorima a mozda ni o zivotu uopste

Major

Citat: dzimika poslato 22 Maj, 2013, 14:48
znali su majstori u servisu ali na osoba koja porucuje delove prema nalogu majstora nije porucila dva para vec je porucio jedan jer idiot nema pojma nista ni o servisu a ni o motorima a mozda ni o zivotu uopste

Mislim da majstor koji radi servis obavestava osobu koja porucuje sta da poruci. A majstor nije znao jer se iznenadio kad je skinuo plocice i bilo je vidi treba dva seta.
Meni je preneto da se slucajno zeznuo u porucivanju mada u to cisto sumnjam ;D

Hohštapler

Citat: Major poslato 22 Maj, 2013, 15:01
Mislim da majstor koji radi servis obavestava osobu koja porucuje sta da poruci. A majstor nije znao jer se iznenadio kad je skinuo plocice i bilo je vidi treba dva seta.
Meni je preneto da se slucajno zeznuo u porucivanju mada u to cisto sumnjam ;D


...a kad veæ ne zna¹, pogledaj pa nauèi, da ne kupi¹ ti jedan set i nekom u servisu... ;)
Ne bi bio prvi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.