Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: dzimika poslato 09 Maj, 2013, 11:14
ja sam ozenjen covek bre
to sto ti imas prljave misli mene ne mesaj :P


Lazic

Citat: mareskin poslato 09 Maj, 2013, 11:18

Trebao da idem na vo¾nju do Vie¹grada sa jednom devojèicom, a napolju ki¹ica, hladno i lo¹e vreme :(


Zamislite iz tvog kreveta da ste u Vi¹egradu...:D

April

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 11:35
Citat: mareskin poslato 09 Maj, 2013, 11:18

Trebao da idem na vo¾nju do Vie¹grada sa jednom devojèicom, a napolju ki¹ica, hladno i lo¹e vreme :(


Zamislite iz tvog kreveta da ste u Vi¹egradu...:D

Svidja mi se Laziceva ideja, jer je ovdje vrijeme katastrofa. Pljuskovi svako malo.
A vala kad ako dodjete do Visegrada, nema smisla da ne dodjete do Sarajeva  :D
Do you want to be right or do you want to be free?

Lazic

eto, mogu da zamisle da su i do Sarajeva stigli...:-*

April

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 11:43
eto, mogu da zamisle da su i do Sarajeva stigli...:-*

Hhahahahahahahahahahahhaha
Bleso!  :-*
Do you want to be right or do you want to be free?

Lazic


Hurricane

..udario mi sto ruku i povredio sve¾e zarasli prelom.. - treæi put
vi¹e sam i navikao, samo kad bi jo¹ mogao neko da mi ka¾e gde ima da se kupi onaj medicinski gips, ima 2 piva od mene..
sam æu da se gipsam, pod ono govno od rendgena neæu..

mareskin

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2013, 11:35
Citat: mareskin poslato 09 Maj, 2013, 11:18

Trebao da idem na vo¾nju do Vie¹grada sa jednom devojèicom, a napolju ki¹ica, hladno i lo¹e vreme :(


Zamislite iz tvog kreveta da ste u Vi¹egradu...:D

Kolega, sviða mi se kako razmi¹ljate ;D

Na kraju smo ipak krenuli na vo¾nju, samo je ona zaboravila liènu kartu pa smo samo oti¹li do granice i vozili posle nazad, pa do Borove glave :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Odem sa burazerom od Ujaka da pazari kr¹a "Citronen"Bx Gti2000 tisuæe qubnih i u Barièu puèe ðunta i lik sa Umke nièim izazvan uze 80 evropskih za Homoklitorisni zglob :'( [glavazid] [glavazid] [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

to sto sam se probudila sa ustima kao da sam poljubila vrelu plotnu, izasao mi herpes grrrrrrrrrrrrr i sto ipak ima nesto da nije kako treba na motoru :( otisla membrana za gorivo i plocice kocnice i iscepan auspuh, pardon grana, a sto sad moram da se peglam kod tate i da kukam da mi iste donese iz austrije a njega ce to da mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i ima da mi kevce kako to nisam kupila kad sam bila tamo i bla bla bla :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

Bolje to nego bregasta..  :P
membrana ima i ovde neka domaæa..al bolje stranjska..

Ploèice normalno da su potro¹ene kad daje¹ onom ludaku da vozi  [ludak]  [rofl]

Ako neæe¹ æalca da smara¹ donose ljudi bez provizije brzo..misim tu membranu, kmeèi¹ ko da su karike crkle  [zena]  :-*
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

pa zvala sam tatuuu :D :D :D plocice moze i u avgustu :D nije hica ima ih jos 2mm :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

m.mitar

A pasin klinac mi u louisu u Becu uzeo nalepnicu za rezervoar i zaboravio je da je ponese!Samo na piiiii...e misli!

@balcan girl
Pa koj djavo trazis u Zirafagradu,kad ti je matori u Austriji?

goranvojska

 :P :P :Pslusaj ja mislio da su otisle do kraja pa se zabrinu za tebe jer dok vozis 200 na sat da nemozes da ukocis posto si poznata da brzo vozis :-* :-* :-*

balcan girl

pa matori je tamo a ja mogu tamo samo turisticki ako bi i ja i moj tata da pozivimo jos malo :D bila tamo sad tri nedelje htedoh da ga zadavim :D a vala i on mene :D svako zivi svoj zivot vec 15 godina breeeeee :D ih gorane ja da volim zujke kupila bi zujku :D ja vozim da zveram okolo ko svako zensko :D znas vec cvece, drvece, leptirici :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: balcan girl poslato 14 Maj, 2013, 21:52
pa matori je tamo a ja mogu tamo samo turisticki ako bi i ja i moj tata da pozivimo jos malo :D bila tamo sad tri nedelje htedoh da ga zadavim :D a vala i on mene :D svako zivi svoj zivot vec 15 godina breeeeee :D ih gorane ja da volim zujke kupila bi zujku :D ja vozim da zveram okolo ko svako zensko :D znas vec cvece, drvece, leptirici :D :P
nastavi niz...sisici,picici  :P

UFF

smirglanje  [veryangry]
visecasovno
a nisu izduvne grane
mada sam prezadovoljan sa rezultatom

balcan girl

a sta cu mige kad je pukao akvarijum  [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: UFF poslato 14 Maj, 2013, 23:24
smirglanje  [veryangry]
visecasovno
a nisu izduvne grane
mada sam prezadovoljan sa rezultatom

Jel bi ¹mirglao jo¹ malo...? Treba da farbam onaj givi...:D

m.mitar