Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Aud A4 mora u servis. Skidaju ceo branik
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

m.mitar

A sto ga skidaju,polomio si ga ili...

UFF

kod nove trojke se ceo far vadi napolje

Taraba

Citat: m.mitar poslato 25 April, 2013, 16:56
A sto ga skidaju,polomio si ga ili...

Ma ova prica oko sijalica. A4 2003 mora da ide u servis da zameni jebenu sijalicu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac

Ne znam, kako menjas Gaso, ali ja ne umem. Ne mogu zavucem ruku da skinem osigurac, a mesta ima u ko u dupetu. Problem je i kad skines far da vratis sve, a ne kad ne sklopljeno ave. A da bi skinuo far branik mora dole. I naravno posto je xenon onda moeam obe sijalice da prome im da ne bi svetlile raznim bojama. A znam i da na stilu isto tako ide. Ovo je drugi put da.menjam sijalicu od kad sam je uzeo :)

Lazic

E, slobodno mi pokloni neku od tih sijalica ¹to su razlièitih boja...:D Ako ima¹ dve, taman da stavim na kola, meni neæe ni¹ta smetati...:D

UFF

iskoristi tu preostalu rasparenu sijalicu za motor ;)

Lazic

Ne bre, bolje da je pokloni meni, naæi æu negde jo¹ jednu rasparenu...:D

Boban_m

Citat: Taraba poslato 25 April, 2013, 16:25
Aud A4 mora u servis. Skidaju ceo branik
Sad se pitam sta ako crkne na putu uvece i policija te zaustavi.

Taraba

Kazes, dobro veèe, hvala sto ste mi skrenuli paznju, ja inace nisam znao sta znaci ova ogromna precrtana sijalica na ekranu board-a na sred instrument table.
Evo 1000 za trud.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Boban_m

A sta ako ne smije da te pusti takvog u saobracaj? Razloga moze biti koliko volis.

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Boban_m

Takmicar B diskvalifikovan. Tacan odgovor je: bio bih izbacen iz takta ;D

Na stranu sala, ali stvarno je belaj kad se desi na novijim autima. Mazicu ga, pazicu ga i zvacu ga golf guzonja.

Kanarinac

Lazicu dao sam drugaru sijalicu,pa ce on da namontira. Taman ima i balast :)

mali_zmaj

jebeni amazon u americi,ne salje robu u B i H,samo knjige!? ja na¹ao far tamo koji mi treba,po¹to na ebay-u samo kineska govna imaju i koja su jo¹ pride skuplja...,al zajebao sam ih dolaze nam prijatelji iz amerike i uzet æe mi okrugli far!!!
jin-jang

Lazic

Da, zato ¹to bosanska prekodrinska braæa, samo knjige neæe da ma¾njavaju...:P Mada su isti i sa ove strane Drine...[rofl]

mali_zmaj

jin-jang

Lazic



Boban_m