Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ha meni i dan danas pada u mestu  :-[ nikad u voznji  :P nego srecom bog mi dao dugacke krake pa ja ostanem da stojim jbg ne mogu da se natezem sa 200kg :D prekoracim i kazem dignite mi motor i ojhaaa djiramo dalje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

al ovaj pit  [govance] za sve pare

naravno da nisam platio toliko ulje
i ako to neko uradi da bi se hvalio na forum u onda je bolestan u  [ludak]

kad sam kupovao ktm motorex placao sam 1800rsd litar jer imam dilersku cenu a sad sam uzeo shell koji se prodaje po 2000rsd i ja sam ga platio 1311rsd litar ako te bas zanima ;)

a to sto stalno pominjes obrtaj govori koliko pojma nemas

evo ja imam i cb1000r koji se vrti samo na 12.000 i hoces da kazes da u njega moze bilo koje ulje? nema veze sto je to agregat iz 1000RR?



Kengur

Dal treba spominjati... Jebeno zdravstvo....

Coveku koji ima 3 baj pasa i 80 godina zakazu pregled sa mesec i nesto dana...

Ja ga lepo stavim u auto i odvezem na VMA pod izgovorom da mu se bol u grudima pojacao u odnosu na predhodnih mesec dana...

Uradili neke analize, i zadrzali ga odmah na par dana...

Pa mamu im bre jebem lopovsku, svakom olosu koji je dinar iz zdravstva uzeo i doveo ga dovde gde jeste!

pit

Citat: UFF poslato 25 April, 2013, 03:11
al ovaj pit  [govance] za sve pare

naravno da nisam platio toliko ulje
i ako to neko uradi da bi se hvalio na forum u onda je bolestan u  [ludak]

kad sam kupovao ktm motorex placao sam 1800rsd litar jer imam dilersku cenu a sad sam uzeo shell koji se prodaje po 2000rsd i ja sam ga platio 1311rsd litar ako te bas zanima ;)

a to sto stalno pominjes obrtaj govori koliko pojma nemas

evo ja imam i cb1000r koji se vrti samo na 12.000 i hoces da kazes da u njega moze bilo koje ulje? nema veze sto je to agregat iz 1000RR?




                           U cb 1000 r ne moze bilo koje ulje...ali ladno moze MOTUL 5100 ....10/40......i za te pare neces naci bolje da mu sipas a da budes siguran da ce motor lepo da radi.
                          P.S.Sta ti u vezi obrtaja nije jasno......mozda ti se KTM vrti na 20 000 obrtaja pa ce da sagori Motul.
                                Obrtaje sam pomenuo samo kao poredjenje izmedju TDM i KTM jer rade na nizim obrtajima nego R-ovi.....pa ako si dovoljno inteligentan da shvatis poredjenje dalje ne bih trebao da ti objasnjavam...a ako ti opet nije jasno slobodno pitaj nije mi tesko da te edukujem...jer vidim da lutas tj ne poznajes materiju dovoljno.

Lazic

Citat: Vale poslato 25 April, 2013, 00:32
Citat: Laziæ poslato 24 April, 2013, 22:53
Citat: Vale poslato 24 April, 2013, 22:24
tek sto sedoh na motor,pade mi  i ceo cas u q!! [glavazid] ali posle voznje po gradu..instruktor prezadovoljan  [slomljenzid]  :D  8)

jaka stvar, meni padne skoro svaki dan bar jednom, nekad i vi¹e puta...:o [rofl]
jel?...uFrkala sam se skroz ..al to je valjda normalno s obzirom da sam na prvom casu i prvi put sela da vozim motor..ne znajuci bukvalno nista..a danas mi je bio 6. cas...i djirala po gradu..mozda nekom smesno ali meni ...VELIKOOOO ..i do jajaaaaaa  :P :D :D :D

Dobro, nije ba¹ da mi padne svaki dan, ali to je stvarno normalna pojava, pogotovo u mojim godinama, onemoæalo se pa ne mogu svaki put da ga zadr¾im kad krene da pada...:o [rofl]

UFF

'ebo te i tdm i motul 5100 vise  [rofl]
i jos ti kazes kako vlasnici bmw-a uzdizu svoje i potcenjuju ostale motore  [ludak]

pit

Citat: UFF poslato 25 April, 2013, 11:24
'ebo te i tdm i motul 5100 vise  [rofl]
i jos ti kazes kako vlasnici bmw-a uzdizu svoje i potcenjuju ostale motore  [ludak]
G
Nesto si ti pobrkao .....inace ja sa tdm ima da prepisam tebe sa bilo kojim.motorom da si ukljucujuci.j.jebeni fosamsto.

PECA BMW

Citat: UFF poslato 25 April, 2013, 11:24
'ebo te i tdm i motul 5100 vise  [rofl]
i jos ti kazes kako vlasnici bmw-a uzdizu svoje i potcenjuju ostale motore  [ludak]

to i ja gledam ko ovde lud ... i ko uvek dolazi u nase teme prozvan ?


no vazno je da se mi druzimo !  ( i spiamo motul )     [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gašpar

Pite, Isak da zna za tebe, uzeo bi te za marketing menad¾era.  ;D

PECA BMW

Citat: Ga¹par poslato 25 April, 2013, 12:42
Pite, Isak da zna za tebe, uzeo bi te za marketing menad¾era.  ;D

ko je taj ? ovaj iz odeljenja motula 5100 ili ovaj iz pogona tdm 900 ???
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gašpar


PECA BMW

e jbg onda mora da pocne i NGK da fura  .... 
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Pop

Poziv iz osiguranja... Udes od zimus, klasicna fora da se izvuku pare, kao povrede neke picke mamine... Sviranje ku**u... U zapisniku murija nije utvrdila krivicu, teracemo se na sudu izgleda...

Ajde ako neko zna zakon da kaze koju pametnu... Nisam stigao da izadjem iz raskrsnice dok se ovima upalilo zeleno, i majmun na gascinu i opizdi me i to mimo trake iz koje je prvobitno i krenuo.... Ako me pamcenje ne vara, ako raskrsnica nije cista ti nema sta da se zaleces u istu i pravis sranja zar ne?

"Грме танки џефердари..."


Boban_m

Uzmi prvo zapisnik, ako vec nisi, i u njemu treba da je jasno opisana situacija udesa. Odatle moze da se zakljuci ko je kriv. Inace policija ne utvrdjuje krivicu nego sudija za prekraj.

Kanarinac

Usrana alfa i usrtani inzenjeri koji su smislili da moram da skinem jebeni branik da bih promenio usranu sijalicu u faru!!!

Kengur

Skidao si branik? Mogu da ti ponudim 2000e za alfu sto smo drugari.... :P :P :P

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 25 April, 2013, 15:13
da skinem jebeni branik da bih promenio usranu sijalicu u faru!!!

[ludak] [ludak] [ludak] [ludak]

Sijalica se bar menja za 2 minuta na Alfi. Dovezi sl put kod mene ;D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit

Citat: Kanarinac poslato 25 April, 2013, 15:13
Usrana alfa i usrtani inzenjeri koji su smislili da moram da skinem jebeni branik da bih promenio usranu sijalicu u faru!!!

  Ako ti je za utehu i kod jebenog Stla se skida podkrilo da bi zamenio sijalicu u levom faru.....dok u desnom menjas za 5 minuta.Sad mi se desava da sam zamenio u desnom faru ali je leva izgleda slabija od nove desne i ponekad kad uplaim svetla pokazuje da je slabija leva.Ne menjam je dok ne crkne pa makar pistao non-stop,

Lazic

Na nekim kolima mora¹ u servis radi zamene sijalice...[facepalm] eu jo¹ pre 7-8 godina donela direktivu proizvoðaèima da od jebem li ga 2006-te recimo, na svim novim vozilima mora da se menja sijalica bez alata... Na golfu 5 se menja iz ko¹a, koliko se seæam...