Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

kad deterdzent moze da pali ktma na kurblu....dakle tehnika....mada i on vidim bisi cizmice jer kurbla ko devocica....inace ktm se kurbla kad nisi na motoru...ibace mozes da najebes....
p.s.
opet mi se kompjuter sam vratio na latinicu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

kada stisnes alt+shift, tada menjas pismo kojim pises.

Lazic


Plazma Keks

da, ali se racunaju samo slike, video klipovi i gifovi  [srednjiprst] [srednjiprst]

Lazic


Plazma Keks


Lazic


MIGE

vozaci automobila...uh,odakle da pocnem  [veryangry]

m.mitar

Ispred zgrade gde stanujem u Boru vrse rekonstrukciju Nisove pumpe(srusili je do temelja,stavili nove rezervoare.....) I TO TRAJE VEC DVA JEBENA MESECA! [ljutko] [veryangry]

Plazma Keks


Lazic


Gašpar

Citat: m.mitar poslato 14 April, 2013, 11:09
Ispred zgrade gde stanujem u Boru vrse rekonstrukciju Nisove pumpe(srusili je do temelja,stavili nove rezervoare.....) I TO TRAJE VEC DVA JEBENA MESECA! [ljutko] [veryangry]


Juèe i danas sam tuda pro¹ao 30ak puta. Nisam znao da si odunde  :)

m.mitar

Pa kod koga si bio,u zadnjih par dana bas se razmilieli ovi bajkeri!Mogli smo na neki staropramen ili slicno! [cheers]

Gašpar

Bio na konferenciji u Muzièkoj ¹koli, bio sme¹ten u hotelu Albo, sinoæ bio u kafani Srpska kruna (mo¾da, nisam siguran. U banji je. ), danas bio na onom vidikovcu na kopu i na jezeru popio kafu, pa pravac kuæi. Ne znam kako stoji¹ sa informatièarima, oni su nam bili domaæini  ;D

m.mitar

Pusti mi na PP kako se zovu neki,znam ih dosta.A koji je to vidikovac na kopu,majke ti? :o

Gašpar

Poslao, nemam pojma mi ga nazvali vidkovac  ;D

Ovaj


Lazic

Ljuta hrana, tj posledice me izbacuju iz takta danima... [ljutko]

dusankobgd

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2013, 10:06
Ljuta hrana, tj posledice me izbacuju iz takta danima... [ljutko]
Auff tacno znam o cemu govoris. Jednom prilikom posle izlaska mrtvi pijani otisli u piceriju i uzeli picu sa feferonama. To nam bilo malo pa istresli pola flasice tabasco sosa. Naravno sve to zalivali pivom. Bilo vr. Malo usta bride al to je to. =) Sutradan ustajem u neko doba i mozes zamisliti ostatak price...