Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: balcan girl poslato 27 Mart, 2013, 14:03
Ja sam sada izdrzavano lice od strane moga tateeeeeee i to mi se mnogo svidjaaaaaa :D mada neæe to jo¹ dugo da traje pa da iskoristim dok mogu :P prvi put ne radim ni¹ta a imam kintu i jebote to je ba¹ dobroooooo :D sad sam napokon uspela i da se ugojim pa sam jo¹ i lepa i debelaaaaaa :P

Ti si æerko tatin sin :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

 [veryangry]

odakle brazde bre na novim diskovim i novim plocicama?

upala neka prljavstina pa zato sto je perforiran pocelo da kaci i grebe ili sta?

nisu duboke ali opet  [sutirakamen]

video juce dok su mi krpili gumu
samo na tom disku

Plazma Keks

to je sasvim normalno. ne se sekiras. to je zbog plocica

3006


UFF

plocice mesnate :D
sva 4 diska nova
prednji ventilirajuci
fabricki nisu perforirani pa rekoh mozda zbog toga
ako je normalno sto su brazde samo na prednjem desnom?

Kengur

Mozda ti malo blokira kandza pa vise greje?

da je samo do plocica pojavilo bi se valjda svuda...

mozda sam i opasno lupio, ali bar na slici ne deluje kao brazda...

trebao si da skines plocicu da pogledas kad je vec bio skinut tocak.

3006

To ¹to ploèice imaju mesa ne znaèi da su dobre.
Jel jede disk i sa druge strane, iznutra?

Kengur

3006

Tako sam se ja sjebao i poslusao neku krmacu da uzmem jeftinije plocice i sjebao sam nove diskove... Aj sto su se pojeli, nego sam uspeo da ih pregrejem i iskrivim...

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2013, 15:24
[veryangry]

odakle brazde bre na novim diskovim i novim plocicama?

upala neka prljavstina pa zato sto je perforiran pocelo da kaci i grebe ili sta?

nisu duboke ali opet  [sutirakamen]

video juce dok su mi krpili gumu
samo na tom disku
Samo ti i dalje kupuj diskove za 5e po komadu samo napred ostaæe ti vi¹e ke¹a in d padze. :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

heh 5 eur
vidi se da je ujka informisan
inace diskovi su doleteli iz usa

ne znam da li grebe sa druge strane nisam gledao a i nije nesto duboko, tek je pocelo ali dovoljno da me iznervira

Phoenix

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2013, 17:33
inace diskovi su doleteli iz usa

sledeci put kineske diskove i plochice kupi iz madjarske a ne sa drugog kontinenta ili se kurchi pa kupi u nemachkoj,bar nece da te nervira shto se tako jedu  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

mislis?
e pa zajebo si se jer ni ove nisam ja kupio ;)

Uncle Bob

Ma oprosti meni neumu da nisi oti¹ao mo¾da kod Raduloviæa? i dao za par diskova za BMWa 286 e ?pitam se pitam???  :-* i ja tebe
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

on da daje toliko pare? pa on nece da da 1000din za zamenu ulja jer mu je to puno para

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

 [rofl]

e dzimika, dzimika, nisam ja taj koji u svoja vozila sipa elf od 500din litar  [facepalm]

u bmw samo originalno bmw longlife a u motore samo motorex

a ujko je isao u taj radulovic koji pominje, da gleda gs-a 1200 od 16.000e ali ga nije kupio na kraju jer mu se nije svideo  ;D

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2013, 17:33
heh 5 eur
vidi se da je ujka informisan
inace diskovi su doleteli iz usa

ne znam da li grebe sa druge strane nisam gledao a i nije nesto duboko, tek je pocelo ali dovoljno da me iznervira
A ti ¹inko èuvaj ¾ivce trebaæe ti tek treba decu da gaji¹ nego kad otopli aj ti navrni da vidimo ¹ta zeza dal je mo¾da klip zaglavio zbog radi vlage il,tako ne¹to dok se ja budem znojio ti idi na èamac i pecaj
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

hvala na ponudi ali nije se nista zaglavilo, osetio bi u voznji i nije to jugo bre
da je brazda krenula u dubinu naravno da bi rasturio sve da proverim ili promenio plocice, ovo jedva da se oseca pod prstom

@ fenix

prosli vlasnik ih narucio iz usa
izasli mu na kraju 3x skuplje nego kod radulovica
carina ga odrala naravno
i jos ga optuzili za preprodavca jer je na kutiji pisalo "rotor" i kao ok je da naruci jedan rotor za svoj auto ali sta ce mu 4 komada?  [policaja] [bejzbolka]
a i on  [dunce] narucuje 4 diska koji imaju milion kila avionom preko okeana jebali mu kevu i za postarinu  [rofl]

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2013, 17:50
[rofl]

e dzimika, dzimika, nisam ja taj koji u svoja vozila sipa elf od 500din litar  [facepalm]

u bmw samo originalno bmw longlife a u motore samo motorex

a ujko je isao u taj radulovic koji pominje, da gleda gs-a 1200 od 16.000e ali ga nije kupio na kraju jer mu se nije svideo  ;D
Jebi ga nije mi se svideo jer toliko ke¹a nisam imao a ne beri brigu ujka da je re¹io da pazari pazario bi pihh prodam jednu gajbu u tu¾nom bulevaru i ostane mi dovoljno kinte da svaki dan pijem po pola viagre i poprcavam svet oko sebe.nego gledam svojoj kæeri da ostavim ¹to vi¹e! nego nemoj da se stidi¹ reci nama koliko si ti naslednika,naslednica odgajio? [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kengur