Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Nadalina poslato 27 Mart, 2013, 11:42
Citat: UNCLEBOB poslato 26 Mart, 2013, 22:07
Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 21:53
imam
Pa ¹ta bre oæe¹ preko leba pogaèe jbte si ti lood zna¹ koliko njih dzabe diplome,znanja  zvanja pa ih Tate i Mame izdr¾avaju?

Mame i tate ih izdrzavaju zato sto oni nece da mrdnu prstom, da ne kazem necim drugim. ;)
Nije sjajno vreme, to sve stoji, ali ko hoce, uvek moze da nadje nekakav posao... Pa makar i gradjevina.
Ali, ne, nekima je ''ispod casti'' da rade nesto za sta se nisu skolovali, tj. smatraju da oni zasluzuju bolji posao, a zapravo samo hoce da ne nadju pomenuti.

Naravno, ima i slucajeva gde zaista vredni i dobri ne mogu da se zaposle u struci... ali, oni pocnu i nesto drugo da sljakaju pa kad se ukaze prilika, upadnu u struku... Ili se lepo prekvalifikuju i idu tamo gde ''ima para'' a ne kukaju i cekaju na ''jednom ce se u Srbiji ceniti znanje''...

I, plazma, samo napred - cimas se za sebe, podrzavam!  [cheers]
Pa Nadalina misli¹ li da sam ja zavr¹io ¹kolu za svinjogojstvo? Al,kad stomak zakrèi ko te pita ono jes i smrdi i prljavo je al, kad se sabere¹ jebi ga bude i za more i sva¹ta ne¹to ja lièno nemam problem radiæu sve ¹to je po¹teno i ¹to donosi neki profit  [thumb_up]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panco.KV

Bas tako sto ja volim da perem kola i tepihe pa uvece slomljen u radionicu na bravariju i svaki dan uvece po dva diklofena za kicmu nema posla koji ti pravi sramotu to je samo problem u glavama.

Major

Veca je sramota sedeti i ne raditi nista i ocekivati da ti posao padne s neba.

Phoenix

Citat: Major poslato 27 Mart, 2013, 13:02
Veca je sramota sedeti i ne raditi nista i ocekivati da ti posao padne s neba.


epruvetice :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Plazma Keks

Citat: Major poslato 27 Mart, 2013, 13:02
Veca je sramota sedeti i ne raditi nista i ocekivati da ti posao padne s neba.

bas tako, a takvih znam dosta....
ne znam zasto mi uopste prebacuju sto ja samo hocu da promenim posao...

Slaninar

Citat: Nadalina poslato 27 Mart, 2013, 11:42
Mame i tate ih izdrzavaju zato sto oni nece da mrdnu prstom, da ne kazem necim drugim. ;)

Izbor a: grbaèa roditelja i slobodno vreme.
Izbor b: naporan rad za sme¹ne pare.
Izbor c: pristojno plaæen posao (ili bar izvestan put ka istom).

U nedostatku opcije (c) (a ne postoji za sve ljude, inaèe niko ne bi radio na kasi u marketu), ne zameram nikom ko ima moguænost (a) i izabere je. Ne èini ga to odmah lo¹im èovekom i ¹ta ti ja znam. To ka¾em nakon puno raðenih raznih ¹it poslova za male pare jer mi bilo glupo uzimati matorcima pare. Uvek.


Stiff Little Fingers - Welcome To The Whole Week

Ima¹ jedan ¾ivot. 20 do 50, eventualno 70 godina. Nema reprize. Hoæe¹ dane provedene na poslu? Hoæe¹ da gluvari¹ pored Dunava i slu¹a¹ ptice? Svako sebi bira.


Ljudsko dru¹tvo je dovoljno razvijeno da sa 4 sata rada dnevno svi ljudi na planeti mogu da budu siti, obuèeni i sa krovom nad glavom. Ovo ¹to je na snazi je mudro smi¹ljena manipulacija ¹argarepom i ¹tapom, da bi se mali broj ljudi enormno obogatio i prigrabio svu moæ. I ne sviða mi se kuda to vodi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Onaj divni zaludni mozak ¹to se odaziva na ime farbach je konaèno poèeo da utièe na tebe...:P

eclipse4

Citat: Nadalina poslato 27 Mart, 2013, 11:42
Citat: UNCLEBOB poslato 26 Mart, 2013, 22:07
Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 21:53
imam
Pa ¹ta bre oæe¹ preko leba pogaèe jbte si ti lood zna¹ koliko njih dzabe diplome,znanja  zvanja pa ih Tate i Mame izdr¾avaju?
Ili se lepo prekvalifikuju i idu tamo gde ''ima para'' a ne kukaju i cekaju na ''jednom ce se u Srbiji ceniti znanje''...

da budem iskren,neznam koliko ce vam se svideti odgovor ali bicu iskren,zavrsavao sam sve i svasta u ovo srbiji,od metalostrugarije,preko saobracaja i da ne idem dalje.....i na kraju sam uopste prestao da radim nesto u ovoj drzavi,nit vise trazim posao nit me posao vise zanima,ovde.

kad god mi treba kinta za neki moj cef,sednem u auto odem u austriju,zaradim zavisi od 2000-2500 za mesec dana i boli me tuki da se ovde prekfalifikujem,ili da se smaram da radim za nekog.

kad bih tih 2000 raspodelio na mesece,eto meni plata za godinu dana sto neko rmbanci ovde,mislim na srbiju ne na beograd,jer je beograd drzava u drzavi (banana drzava) i beograd nista dalje nezna od sebe,naravno,ne mislim na ljude u beogradu,jer nisu oni krivi ni za sta,zato ne zelim da bilo ko ko je iz bg shvati ovo pogresno.

jednostavno sve sto se radi radi se za bg,dok cela srbija propada i vene.....al da ne tupim dalje.od kad sam poceo ovo da praktikujem,mnogo sam bolji sa zivcima,vise nemam psihickih problema sta ce sutra biti,smestim porodicu u auto idem u shoping u austriju,nemacku pazarim jeftinije nego ovde,svi srecni,proputovani,videli sto nisu,uglavnom biramo uvek druge gradove itd....i ne treba mi vise od 3 meseca da boravim tamo da bih uzivao u zivotu i ja i moji oko mene.gledam da sto manje boravim tamo i da sto manje radim,jer mi sve to dodje samo kao dodatni budjet za moje cefove,kao sto sam i reko.a sve sto pretekne,visak, tipa 300e,500e,800e...lepo i uredno pakujem sa strane u banku i eve meni moja penzija za stare dane,necu ni da razmisljam,da mi nasi daju penziju,kad je ionako ta penzija opet od mojih para....

ovo sam rekao onako kako jeste,nadam se da se niko nije nasao uvredjenim,jer ljudi su ljudi a vlast je vlast i upravo ona cini da se ljudi medjusobno mrze....zato ja nikom u novcanik ne gledam,za mene je svaki covek covek ma odakle god on bio.

Plazma Keks

epa, meni je cilj da sa ovim gde cu se zaposliti da steknem 2-3 godine iskustva i palim preko...

balcan girl

Ja sam sada izdrzavano lice od strane moga tateeeeeee i to mi se mnogo svidjaaaaaa :D mada neæe to jo¹ dugo da traje pa da iskoristim dok mogu :P prvi put ne radim ni¹ta a imam kintu i jebote to je ba¹ dobroooooo :D sad sam napokon uspela i da se ugojim pa sam jo¹ i lepa i debelaaaaaa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2013, 13:53

visak, tipa 300e,500e,800e...lepo i uredno pakujem sa strane u banku i eve meni moja penzija za stare dane,necu ni da razmisljam,da mi nasi daju penziju,kad je ionako ta penzija opet od mojih para....



Batice.. i pored svega ¹to se de¹avalo i de¹ava poverava¹ novce banci? vadi to dok mo¾e, ¹tekuj negde duboko ili kupuj zemlju i sadi ¹umu.. to ne mo¾e da propadne.. banèani sitem, trenutna valuta i vrednost iste je vrlo diskutabilna stvar..
oæu reæi èas posla mo¾e sve da ode u qrac  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pittatore

Citat: balcan girl poslato 27 Mart, 2013, 14:03
sad sam napokon uspela i da se ugojim pa sam jo¹ i lepa i debelaaaaaa :P
Dokazi ;D

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Vlajko poslato 27 Mart, 2013, 14:07
Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2013, 13:53

visak, tipa 300e,500e,800e...lepo i uredno pakujem sa strane u banku i eve meni moja penzija za stare dane,necu ni da razmisljam,da mi nasi daju penziju,kad je ionako ta penzija opet od mojih para....



Batice.. i pored svega ¹to se de¹avalo i de¹ava poverava¹ novce banci? vadi to dok mo¾e, ¹tekuj negde duboko ili kupuj zemlju i sadi ¹umu.. to ne mo¾e da propadne.. banèani sitem, trenutna valuta i vrednost iste je vrlo diskutabilna stvar..
oæu reæi èas posla mo¾e sve da ode u qrac  8)


moze ako stavis u neku banku poput jezdine ;)
stavio sam ja to gde treba i gde ce cak i ta para da sama napravi paru godinama,tako da nema sikiriki.....
imam i u nasoj banci ovde,eto toliko koliko da mogu nesto da podignem ako zatreba.....a kako je doslo vreme,bar u ovaj nas kraj da se skoro svakodnevno obije neka kuca,u istoj nedrzim skoro pa nista,jedino ono sto se kaze od meseca do meseca.
ah da kradu vec tri godine,jer policija nemoze da ih povata ili?

Lazic

Citat: balcan girl poslato 27 Mart, 2013, 14:14
Dokazano :P

To ¹to ti malo preliva salce, ni¹ta ne znaèi dugoroèno....:D :-*

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 27 Mart, 2013, 13:53
Citat: Nadalina poslato 27 Mart, 2013, 11:42
Citat: UNCLEBOB poslato 26 Mart, 2013, 22:07
Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 21:53
imam
Pa ¹ta bre oæe¹ preko leba pogaèe jbte si ti lood zna¹ koliko njih dzabe diplome,znanja  zvanja pa ih Tate i Mame izdr¾avaju?
Ili se lepo prekvalifikuju i idu tamo gde ''ima para'' a ne kukaju i cekaju na ''jednom ce se u Srbiji ceniti znanje''...

da budem iskren,neznam koliko ce vam se svideti odgovor ali bicu iskren,zavrsavao sam sve i svasta u ovo srbiji,od metalostrugarije,preko saobracaja i da ne idem dalje.....i na kraju sam uopste prestao da radim nesto u ovoj drzavi,nit vise trazim posao nit me posao vise zanima,ovde.

kad god mi treba kinta za neki moj cef,sednem u auto odem u austriju,zaradim zavisi od 2000-2500 za mesec dana i boli me tuki da se ovde prekfalifikujem,ili da se smaram da radim za nekog.

kad bih tih 2000 raspodelio na mesece,eto meni plata za godinu dana sto neko rmbanci ovde,mislim na srbiju ne na beograd,jer je beograd drzava u drzavi (banana drzava) i beograd nista dalje nezna od sebe,naravno,ne mislim na ljude u beogradu,jer nisu oni krivi ni za sta,zato ne zelim da bilo ko ko je iz bg shvati ovo pogresno.

jednostavno sve sto se radi radi se za bg,dok cela srbija propada i vene.....al da ne tupim dalje.od kad sam poceo ovo da praktikujem,mnogo sam bolji sa zivcima,vise nemam psihickih problema sta ce sutra biti,smestim porodicu u auto idem u shoping u austriju,nemacku pazarim jeftinije nego ovde,svi srecni,proputovani,videli sto nisu,uglavnom biramo uvek druge gradove itd....i ne treba mi vise od 3 meseca da boravim tamo da bih uzivao u zivotu i ja i moji oko mene.gledam da sto manje boravim tamo i da sto manje radim,jer mi sve to dodje samo kao dodatni budjet za moje cefove,kao sto sam i reko.a sve sto pretekne,visak, tipa 300e,500e,800e...lepo i uredno pakujem sa strane u banku i eve meni moja penzija za stare dane,necu ni da razmisljam,da mi nasi daju penziju,kad je ionako ta penzija opet od mojih para....

ovo sam rekao onako kako jeste,nadam se da se niko nije nasao uvredjenim,jer ljudi su ljudi a vlast je vlast i upravo ona cini da se ljudi medjusobno mrze....zato ja nikom u novcanik ne gledam,za mene je svaki covek covek ma odakle god on bio.

jebe¹ mi sve, ti si moj idol, ubio si pun kurac muva jednim udarcem...:-*

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Uncle Bob

Citat: Slaninar poslato 27 Mart, 2013, 13:40
Citat: Nadalina poslato 27 Mart, 2013, 11:42
Mame i tate ih izdrzavaju zato sto oni nece da mrdnu prstom, da ne kazem necim drugim. ;)

Izbor a: grbaèa roditelja i slobodno vreme.
Izbor b: naporan rad za sme¹ne pare.
Izbor c: pristojno plaæen posao (ili bar izvestan put ka istom).

U nedostatku opcije (c) (a ne postoji za sve ljude, inaèe niko ne bi radio na kasi u marketu), ne zameram nikom ko ima moguænost (a) i izabere je. Ne èini ga to odmah lo¹im èovekom i ¹ta ti ja znam. To ka¾em nakon puno raðenih raznih ¹it poslova za male pare jer mi bilo glupo uzimati matorcima pare. Uvek.


Stiff Little Fingers - Welcome To The Whole Week

Ima¹ jedan ¾ivot. 20 do 50, eventualno 70 godina. Nema reprize. Hoæe¹ dane provedene na poslu? Hoæe¹ da gluvari¹ pored Dunava i slu¹a¹ ptice? Svako sebi bira.


Ljudsko dru¹tvo je dovoljno razvijeno da sa 4 sata rada dnevno svi ljudi na planeti mogu da budu siti, obuèeni i sa krovom nad glavom. Ovo ¹to je na snazi je mudro smi¹ljena manipulacija ¹argarepom i ¹tapom, da bi se mali broj ljudi enormno obogatio i prigrabio svu moæ. I ne sviða mi se kuda to vodi.
E evo tebi jedan javni pljus  ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM