Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR


Plazma Keks

razlika je u tome sto sam ja zavrsio za elektrotehnicara energetike jer sam hteo da radim u elektro struci.
drugo, ovo sa viljuskarima je zaista unosan posao, ali da brate ovo nije srbija, ne bih ni prestajao. sta mi vredi da uvezem pun Q delova i da sve to prodam i ugradim kada posle moram da molim da mi plate. dok mi jedan plati, placam dugovanja i opet na nuli... boli me paja da se cimam da radim i radim i na kraju dobijem Q. eto!
u ovome sto ja hocu em sto nije losa plata (oko 500e za pocetnike), nego sto gledam sa tom strukom da zapalim preko.

AndreyRR


UFF

Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 22:14
razlika je u tome sto sam ja zavrsio za elektrotehnicara energetike jer sam hteo da radim u elektro struci.
drugo, ovo sa viljuskarima je zaista unosan posao, ali da brate ovo nije srbija, ne bih ni prestajao. sta mi vredi da uvezem pun Q delova i da sve to prodam i ugradim kada posle moram da molim da mi plate. dok mi jedan plati, placam dugovanja i opet na nuli... boli me paja da se cimam da radim i radim i na kraju dobijem Q. eto!
u ovome sto ja hocu em sto nije losa plata (oko 500e za pocetnike), nego sto gledam sa tom strukom da zapalim preko.


radis tj ugradjues tek kad plate
das nizu cenu od konkurencije ali nista od posla dok ne vidis pare i nema da te boli glava

Plazma Keks

aha... i onda musterija ode kod drugog, suvise je tesna konkurencija u mom poslu da bih mogao tako da se kurobecam.
jedino kada radim neke skuplje poslove, onda trazim avans na delove

Uncle Bob

Citat: AndreyRR poslato 26 Mart, 2013, 22:10
e bobe muke su to
Ma treba bre to da kopa kanale pa da vidi muke  [prebicute]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: UFF poslato 26 Mart, 2013, 22:32
Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 22:14
razlika je u tome sto sam ja zavrsio za elektrotehnicara energetike jer sam hteo da radim u elektro struci.
drugo, ovo sa viljuskarima je zaista unosan posao, ali da brate ovo nije srbija, ne bih ni prestajao. sta mi vredi da uvezem pun Q delova i da sve to prodam i ugradim kada posle moram da molim da mi plate. dok mi jedan plati, placam dugovanja i opet na nuli... boli me paja da se cimam da radim i radim i na kraju dobijem Q. eto!
u ovome sto ja hocu em sto nije losa plata (oko 500e za pocetnike), nego sto gledam sa tom strukom da zapalim preko.


radis tj ugradjues tek kad plate
das nizu cenu od konkurencije ali nista od posla dok ne vidis pare i nema da te boli glava

ako ti i pored toga ode kod drugog onda on i nije musterija vec hoce da mu radis dzabe a da te zavlaci za placanje jer da hoce da plati radio bi tamo gde je jeftino a ne gde je odlozeno

AndreyRR

i ciglu rucno da nosi po gradilistu,i motikom mesa malter
razmazeno to

Uncle Bob

Joj bre Plazma ¹to te nisam znao dok sam dr¾ao firmu i danas bih ti bio na doðem ti a ne svaki put cikne neki vilju¹kar a ja vadi ke¹. [facepalm]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

e uffe, molim te... mislis da nemam nize cene?

radio sam i na gradjevini, nosio dzakove cementa i ta sranja.

Che


Plazma Keks

EDB
inace, bio jutros i vratili me... jbm ti glupog skolskog profesora, pitam ga, da li zaista mogu sa sjebanom rukom i lik mi kaze DA!. dodjem tamo i vrate me nazad.... sad cekam jun...

Major


Lazic

Ne¹to mi ceo mleèni put ide na kurac od jutros...[facepalm]

Panco.KV


Nadalina

Citat: UNCLEBOB poslato 26 Mart, 2013, 22:07
Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 21:53
imam
Pa ¹ta bre oæe¹ preko leba pogaèe jbte si ti lood zna¹ koliko njih dzabe diplome,znanja  zvanja pa ih Tate i Mame izdr¾avaju?

Mame i tate ih izdrzavaju zato sto oni nece da mrdnu prstom, da ne kazem necim drugim. ;)
Nije sjajno vreme, to sve stoji, ali ko hoce, uvek moze da nadje nekakav posao... Pa makar i gradjevina.
Ali, ne, nekima je ''ispod casti'' da rade nesto za sta se nisu skolovali, tj. smatraju da oni zasluzuju bolji posao, a zapravo samo hoce da ne nadju pomenuti.

Naravno, ima i slucajeva gde zaista vredni i dobri ne mogu da se zaposle u struci... ali, oni pocnu i nesto drugo da sljakaju pa kad se ukaze prilika, upadnu u struku... Ili se lepo prekvalifikuju i idu tamo gde ''ima para'' a ne kukaju i cekaju na ''jednom ce se u Srbiji ceniti znanje''...

I, plazma, samo napred - cimas se za sebe, podrzavam!  [cheers]
Dzukela u podznaku

Plazma Keks


Panco.KV

Citat: Nadalina poslato 27 Mart, 2013, 11:42
Citat: UNCLEBOB poslato 26 Mart, 2013, 22:07
Citat: Plazma Keks poslato 26 Mart, 2013, 21:53
imam
Pa ¹ta bre oæe¹ preko leba pogaèe jbte si ti lood zna¹ koliko njih dzabe diplome,znanja  zvanja pa ih Tate i Mame izdr¾avaju?

Mame i tate ih izdrzavaju zato sto oni nece da mrdnu prstom, da ne kazem necim drugim. ;)
Nije sjajno vreme, to sve stoji, ali ko hoce, uvek moze da nadje nekakav posao... Pa makar i gradjevina.
Ali, ne, nekima je ''ispod casti'' da rade nesto za sta se nisu skolovali, tj. smatraju da oni zasluzuju bolji posao, a zapravo samo hoce da ne nadju pomenuti.

Naravno, ima i slucajeva gde zaista vredni i dobri ne mogu da se zaposle u struci... ali, oni pocnu i nesto drugo da sljakaju pa kad se ukaze prilika, upadnu u struku... Ili se lepo prekvalifikuju i idu tamo gde ''ima para'' a ne kukaju i cekaju na ''jednom ce se u Srbiji ceniti znanje''...

I, plazma, samo napred - cimas se za sebe, podrzavam!  [cheers]
Moja supriga je zavrsila sa dvoje dece celu cetvrtu god EK.FAK.i diplomirala sa 10 rodila trece i nema posao jel nije s Kosova ili necija svalerka .Radi zajedno samnom u perionici na +50 i na -10. Otac i majka su joj bili direktori i nikada nije rekla e ja sam zavrsila skolu i bla,bla.nego ona prva radi vise od mene dok dok ja i pobegnem negde u zoznju.Tako da nema sramote raditi nego nemati a ne raditi.A da ne pominjem kako nam broje lovu i sta vec oni koji kkkk ne mrdaju i samo vicu odakle im .Pa od jutra do mraka .

Plazma Keks

imam i radim, ali hocu da se zaposlim u struci u kojoj sam zeleo da radim, sta je tu lose?
radim ovo sa viljuskarima kod mojih i eto, bas mi vise puca Q da se zamlacujem sa musterijama, da im titram i ostala sranja, dok mi plate na racun, rodim mecku.

Panco.KV

Slazem se ali samo kazi hvala bogu i na tome jel bi mnogi radili i za manje.Borba dok ne ostvaris cilj.