Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


eclipse4

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 15:02
Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2013, 14:20
mene moja hranila sa ranisanom i novalgetolom hahaha,ista pesma kako se boca prazni tako bol nestaje....i posle toga ko da nista nije bilo.....a ja sam to vukao 3 godine i evo uso u 4-tu.....al sada hvala bogu,nista.

mucninu nikada nisam imao,ama bas bas nikada.jel te boli sa desne strane ili tacno ispod grudne kosti?
Taèno 2-3 cm desno od pupka stigli rezultati poveæani nivo ovog i onog nus producti ¾uèi zakazano za sutra ujutru u 9,inaèe podstaknut znati¾eljom zbog primedbe da rakija je kriva pitao sam da naravno mo¾e biti ali isto tako i ishrana a najvi¹e neurozna baza.

zuc se ne nalazi tamo i ne bi trebalo da je zuc u pitanju,obicno boli sa desne strane ispod rebara a prblizno u nivou gde se spaja grudni kos...takodje se bol siri i nazad u ledja.....

nisam lekar ali ne verujem da je zuc u pitanju.ako budes izvadio zuc a zuc nije bolestan,bez obzira na to dal imas kamenje ili ne,ceo ce te zivot boleti strana gde je bio zuc a tu vise nema leka,a bolovi su da kazem poprilicno strasni.....ne vadi organ ako nije u pitanju jer ga telo nije "odstranilo".ja bih ti preoprucio da ides na dalja ispitivanja.
jos jednom ti drugarski kazem,raspitaj se jer ja jesam kod ljudi kojima je izvadjen zuc a nije bio bolestan,i posledicu su hebene.

goranvojska

Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2013, 18:12
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 15:02
Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2013, 14:20
mene moja hranila sa ranisanom i novalgetolom hahaha,ista pesma kako se boca prazni tako bol nestaje....i posle toga ko da nista nije bilo.....a ja sam to vukao 3 godine i evo uso u 4-tu.....al sada hvala bogu,nista.

mucninu nikada nisam imao,ama bas bas nikada.jel te boli sa desne strane ili tacno ispod grudne kosti?
Taèno 2-3 cm desno od pupka stigli rezultati poveæani nivo ovog i onog nus producti ¾uèi zakazano za sutra ujutru u 9,inaèe podstaknut znati¾eljom zbog primedbe da rakija je kriva pitao sam da naravno mo¾e biti ali isto tako i ishrana a najvi¹e neurozna baza.

zuc se ne nalazi tamo i ne bi trebalo da je zuc u pitanju,obicno boli sa desne strane ispod rebara a prblizno u nivou gde se spaja grudni kos...takodje se bol siri i nazad u ledja.....

nisam lekar ali ne verujem da je zuc u pitanju.ako budes izvadio zuc a zuc nije bolestan,bez obzira na to dal imas kamenje ili ne,ceo ce te zivot boleti strana gde je bio zuc a tu vise nema leka,a bolovi su da kazem poprilicno strasni.....ne vadi organ ako nije u pitanju jer ga telo nije "odstranilo".ja bih ti preoprucio da ides na dalja ispitivanja.
jos jednom ti drugarski kazem,raspitaj se jer ja jesam kod ljudi kojima je izvadjen zuc a nije bio bolestan,i posledicu su hebene.

prijatelju izvini ali pricas kako ti je neko pricao.ja sam 2001god operisao zuc,imao 3 kamena velicine oraha i cetvrti 1cm precnika.posle operacije sam nov covek i nikakvih bolova nemam ama bas nikakvih ko da se nisam operisao ,i nemoj da plasis ujku neka covek ide odmah u bolnicu da to resi nemoj da ceka,i to se radi rutinski nije neka teza operacija tako da nema razloga za brigu.ako nesto nije jasno i ako mogu da pomognem kontaktirajte me slobodno.

dzimika

svakako ga nece operisati na slepo bez da provere pogotovo sto ima brata koji tamo radi

mkt

Na¹ fudbal bi bio podjednako interesantan kada bi se igrao i bez lopte.  :(

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 22 Mart, 2013, 19:13
svakako ga nece operisati na slepo bez da provere pogotovo sto ima brata koji tamo radi
Ma ne bez pregleda ni¹ta jo¹ me zvalo nekoliko lekara sa odeljenja gde burazer radi a koji me znaju i svi su mi rekli kao matori nemoj da se pla¹i¹ to je kao ¹to ti ne¹to rutinski na kolima odradi¹ tako se i ovo radi ma idem sutra u 9 treba da budem tamo i idem u proceduru a nadam se dan kasnije sam na gajbi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


mareskin

Citat: mkt poslato 22 Mart, 2013, 19:32
Na¹ fudbal bi bio podjednako interesantan kada bi se igrao i bez lopte.  :(

Zato ja ne pratim fudbal od poèetka devedesetih na ovamo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dragana friz

jebem ti fudbal u pièku materinu   >:(

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2013, 20:09
uz litar rakije da ublazi bolove?
Èek da li to treba da bude kao humor? ne razumem ¹ta si se uhvatio za litar rakije???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

eclipse4

Citat: dzimika poslato 22 Mart, 2013, 19:13
svakako ga nece operisati na slepo bez da provere pogotovo sto ima brata koji tamo radi

drug prvo procitas sve sta sam napisao i onda citiras,ili nisi shvatio sta sam pisao. ;)

ako zuc nije bolestan a odstranis ga imaces tegobe na mestu gde je bio zuc ceo zivot.
a ako je bolestan onda je druga prica.neko zivi sa kamenom u zuci ceo zivot i nema tegobe,neko ima samo mulj pa ima svakodnevne tegobe.

UFF

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 20:53
Citat: UFF poslato 22 Mart, 2013, 20:09
uz litar rakije da ublazi bolove?
Èek da li to treba da bude kao humor? ne razumem ¹ta si se uhvatio za litar rakije???

pa brate smanji malo ili predji na pivo kao ja i bice ti bolje
svako vece si pijan jbt (vidi se po losim citatima :) )

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2013, 21:39
Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 20:53
Citat: UFF poslato 22 Mart, 2013, 20:09
uz litar rakije da ublazi bolove?
Èek da li to treba da bude kao humor? ne razumem ¹ta si se uhvatio za litar rakije???

pa brate smanji malo ili predji na pivo kao ja i bice ti bolje
svako vece si pijan jbt (vidi se po losim citatima :) )
Po¹to si struènjak  u ¹to ne sumnjam daj prika¾i a pivo pa to je za .... a mo¾da se i zajebavam ko zna ??? a na kraju i ako sam al ,ne mora obavezno da znaèi da jesam pa ¹ta da me neko ne sponzori¹e,il da nisam mo¾e biti nekom du¾an il,tek "U crno zavijeno" da nisam nekog sa foruma prevario? a to ¹to mi je smor da pravilno koristim "Gramaticu" apsolutno moj problem a kome se ne sviða ne mora da èita jednostavno preskoèi.Eto Corpus delikatisi dok sam pio pivo vid na¹ta sam lièio ko,bre poplava da me izbacila  [cheers]

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

da me ne shvatis pogresno ja to pisem iz najbolje namere zbog tvog zdravlja  :-*

Uncle Bob

AAaaa dobro onda onda od sad pijem samo sok od cvekle kome je istekao rok uporabe,il izvetrelo toèeno a zdravlje jebe¹ tu kategoriju posle svih èuda,muda ¹to nam zapad obilato ¹alje a da i nismo upoznati sa tom vrstom humanitarne pomoæi.Pogledaj sajt Ministarstva zdravlja koliko je novo obolelih i prerano preminulih koji nikada nisu imali bilo kakav kontakt sa "Alcoholom" od Ciroze Jetre a o ostalim bolestima blah,blah.Citiram ne znam taèno èija je to misao otprilike :Dok nisi pro¹ao putem kojim sam ja i nisi bio u mojim cipelama i nije te na¾uljao kamen kao mene,nemoj me osuðivati ne zna¹ kako mi je bilo.®iv bio. [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF


Uncle Bob

Ma znam ja da si ti salijvdija aaaaaaaaaa
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Ma bre zajebavam se murtav sam trezan okey hvala ti ¹to vodi¹ raèuna o meni  :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

brm-brm

#5718
Дођем јуче кући, имали неке тешке зајебанције ал прегурали. Седим тако и наглас размишљам кад ће да ме позову на суд за прекршајну пријаву због ''ремећења јавног реда и мира''. Кад ће жена на то: Стигло ти је данас нешто!!! Погледам а оно - позив из МУП-а да донесем оружје и оружни лист, јавити се одмах по пријему позива!!! И јутрос у МУП...

Uncle Bob

Citat: brm-brm poslato 23 Mart, 2013, 00:13
Дођем јуче кући, имали неке тешке зајебанције ал прегурали. Седим тако и наглас размишљам кад ће да ме позову на суд за прекршајну пријаву због ''ремећења јавног реда и мира''. Кад ће жена на то: Стугло ти је данас нешто!!! Погледам а оно - позив из МУП-а да донесем оружје и оружни лист, јавити се одмах по пријему позива!!! И јутрос у МУП...
I naravno revnosne kom¹ije veæ dali izjave bem ih usta mutava kod koga si bio u krim tehnici da da¹ izjavu?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM