Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Vule

svaki dan me izbaci samo jedno iz takta.... porast retardiranih vozača...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Lazic

Glavna fora je da iskljuèi¹ sirenu, meni ne radi veæ 5 godina(na kolima), na kraju odustane¹ od nerviranja...:D I pazi¹ za èetvoricu...[facepalm]

AndreyRR

gaso imam osecaj,da te ovi iz sbb-a jebu kao nezdravi

dzimika


Slaninar

Debili na fudbalu. ©to manje znaju/mogu, to vi¹e kenjaju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CADILLAC

Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2013, 17:15
Glavna fora je da iskljuèi¹ sirenu, meni ne radi veæ 5 godina(na kolima), na kraju odustane¹ od nerviranja...:D I pazi¹ za èetvoricu...[facepalm]
...ja planiram u najskorije vreme da ugradim na auto , skinutu troglasnu sirenu sa motora , SA RAZGLASOM , kojom æu pominjati familiju SVAKOME >:( ko me iseèe , a o kr-kr [policaja] funkciji i da ne govorim....ispred  [panic]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Ruza-Bandit

poèele da sti¾u plave koverte posle samo 4 meseca :(

Uncle Bob

Citat: Ruza-Bandit poslato 20 Mart, 2013, 11:56
poèele da sti¾u plave koverte posle samo 4 meseca :(
Hehe o¹ da vidi¹ moju kolekciju. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jefta

Citat: njanja poslato 19 Mart, 2013, 14:30
Citat: Jefta poslato 19 Mart, 2013, 14:12
Citat: njanja poslato 19 Mart, 2013, 13:31
jebena usrana odvratna rupa cka li joj materina... i njoj i putarima i drzavi... iskrivio sam felnu  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Jesi li zvao policiju da slikaju pa da naplatis stetu od beograd puta?
sta jefto majke ti da naplatim? da mi daju 30 evra za felnu pa da nekome jebem mater i da odem u tvorza? a jos da ne pricamo o cekanju murije,sudjenju i ostalim sranjima
Sto bi ti dali 30e za felnu. Koliko ja znam Beograd put brzo isplacuje stete koje su nastale upadanjem tvog tocka u rupu. Stanes pozoves policiju i oni slikaju i ti sa tim zapisnikom u Beograd put i trazis odstetu. Sto bi se vukao po sudovima, i sa policijom. Felna za tvoj suzuki kosta 400e preko Euro sumara i to je to!

UFF

pisao je covek ovde kako je pozvao policiju a oni mu napisali kaznu za narusavanje bezbednosti saobracaja jer je vozio neprilagodjenom brzom uslovima puta i zbog toga sto je upao u rupu mogao je da izazove nesrecu i nekog povredi ;)

Lazic

@UFF:
I meni se to desilo pre 10 godina, a ¹teta na kolima hiljadu tada¹njih evra...[facepalm]


Citat: Ruza-Bandit poslato 20 Mart, 2013, 11:56
poèele da sti¾u plave koverte posle samo 4 meseca :(

Ne priznaj ni¹ta, ka¾i da je tebi bilo zeleno, pa nek dokazuju... Ovome je osiguranje veæ isplatilo ¹tetu, ko ga jebe, nek se malo iscima do suda i on...:D

A mo¾da ti je i bilo zeleno, a ne zna¹...:P :-*

mkt

znam sta je merixa danas izbacilo iz takta  [bolnica]  ;D ;D ;D

Lazic

Prokleti vetar mi je opet sru¹io motor sa æopave, jebem li mu gazdu da mu jebem... Sa sve novim kormanom... Verovatno æu tek ujutru da se nerviram...

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2013, 01:17
Prokleti vetar mi je opet sru¹io motor sa æopave, jebem li mu gazdu da mu jebem... Sa sve novim kormanom... Verovatno æu tek ujutru da se nerviram...

Care! Tebi i motor pijan zaspi na livadi?!?   :o
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

prokleti sneg pada strasnoooooooooooooooooooo??? gde je proleceeeeeeeeeeeeeeee??? hocuuuuuuuuu proleceeeeeeeeeeeee?? kakav sam baksuz umesto da se svrckam po austriji u nedelju ja cu da lopatam sneg :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Èekam rezultate dao sam krv na analizu izgleda da je bludni ¾ivot poèeo da uzima danak izgleda da æe ¾uèna kesa napolje boli u p.m. i stalno mi je muka. :'( [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 Mart, 2013, 11:19
prokleti sneg pada strasnoooooooooooooooooooo??? gde je proleceeeeeeeeeeeeeeee??? hocuuuuuuuuu proleceeeeeeeeeeeee?? kakav sam baksuz umesto da se svrckam po austriji u nedelju ja cu da lopatam sneg :(

Ako æe ti biti lak¹e, kod mene sija sunce i lepo je vreme.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Mart, 2013, 12:13
Èekam rezultate dao sam krv na analizu izgleda da je bludni ¾ivot poèeo da uzima danak izgleda da æe ¾uèna kesa napolje boli u p.m. i stalno mi je muka. :'( [rofl]
ja sam se jos 2001 resio napasti i to laporoskopski.danas operisan sutra ajd kuci.idi sto pre  to bolje.sve sto oduzavas gore po tebe.

eclipse4

unkleeee javi mi se da mi ispricas sta i kako...i ja imam dva kamena,umirao od bolova,svaku drugu noc mi zena (na srecu) kacila infuzije kuci.....a sada,zahvaljujuci pravim lekarima a ne maloumniku iz negotina,koji me 3 godine kljukao raznim tabletama,bez poboljsanja.
cak sam dan pre operacije pobego iz bolnice ;)
inace,me covek popravio za 3 dana,a kesu necu da vadim,jer uopste i nije bila ona u pitanju,iako imam dva kamena u njoj.

prica je duga,i verovatno ovde nikog to ne interesuje da bih pisao roman.ali ti mogu ispricati odakle da krenes,da bi znao sta da cinis,kad sam ja vec prosao kroz sve to,nemoras i ti.bio sam resen da gamad resim i zivota,da me je nedaj boze doveo tamo do sta je vec pocelo da se sumnja.njegaova arogancija,ponasanje,i stav ne zasluzuje da leci ljude,a kamoli neku decu.

pa eto ako mogu da pomognem bratu bajkeru,javi se.