Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

I èiji je du¾i...? :o [facepalm] [rofl]



ontopic:
re¾imski pajaci, takoreæi dvorske lude, samo sa kurcem(pendrekom) u rukama... [facepalm]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,12729

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 21:57
ja citat u zivotu nisam pogresio, izuzev ovog iznad da on vidi kako je to kad vidis 5 poruka od nekoga i sad ti trazi gde je on napisao
Bori¹a sinko da li si sad sreæan jel ti porastao qrac? ako jeste iskreno drago mi je al dzabe u tvojim godinama Bob je ebao a nije drqao tastaturu i drugi pit daj bre budi originalan nemoj citirati uffa èovek sad mo¾da jebe a tera¹ ga na ¹tucavicu msm nije lepo a da prati¹ forum kao ¹to ne prati¹ u Chatu sam se izvinuo i ogradio da sam popio neku vi¹e i da idem da knjavam jer nisam vi¹e bio sposoban da smisleno pratim forum a za citiranje zahvalan sam ljudima sa foruma koji su mi ukazali na gre¹ke i pomogli da ih ne pravim al,jebga danas sam popio neku vi¹e roðendan mi je i smatram ako se Irena nije naljutila na moj komentar pa ¹ta koji qrac ima neko drugi da mi lupa minuse. [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

E, da sreæan roðendan matori...:D Tolike godine sprcao, a ne zna¹ da citira¹...[rofl] :-*

Bori¹a

nisi rekao da ti je rodjendan, a i chat ne pratim...

u zdravlju proslavio [cheers] [cheers]

Uncle Bob

A neki drugi put javno æu izneti moje prvo sexualno iskustvo pa da se svi smejemo meni sad sme¹no al,onda bilo mi tu¾no i ru¾no.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Nadalina

UNCLE,
sve naaaajbolje! Srecan ti divan dan! [cheers]

p.s.
Da, znam - imamo i temu za cestitanje rodjendana, ali, ovde je zeeeezanje! :D
Dzukela u podznaku

Uncle Bob

Citat: Nadalina poslato 09 Mart, 2013, 22:13
UNCLE,
sve naaaajbolje! Srecan ti divan dan! [cheers]

p.s.
Da, znam - imamo i temu za cestitanje rodjendana, ali, ovde je zeeeezanje! :D
Hvala u svakom sluèaju ako me se sete,sete i bio je upuæen poziv svim Manijacima dobre volje jbte ne mogu se izborim sas mesi¹te ajuto me po Vuku Stefanoviæu. [rofl] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


MIGE


MIGE

zaboravih da napisem sta me je danas izbacilo iz takta....sto vise nema medju zivima meni dragih likova...uz neke sam odrastao a od skora me neki i napustise....setio sam se danas i naseg dzigija pa sam i njemu namenio svecu na danasnji dan mrtvih

brm-brm

Мене је последњих дана излудела појава дувана за мотање из Ниша - БОНД! Како се он појавио на трафикама тако су нестали дувани које иначе пушим. Јебем ти монополисте!

Uncle Bob

I ja sam jutros bajsom oti¹ao na lokalno groblje upalio gomilu sveæica za sve meni drage pokojnike a iza one koje sam upoznao na¾alost samo preko tastature ebi ga sre¹æemo se nekad negde valjda. A za ova dva èoveka mi je extremno ¾ao ¹to su prerano oti¹li. U istoj sekundi ubi ih smradina pijana.

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: brm-brm poslato 09 Mart, 2013, 23:05
Мене је последњих дана излудела појава дувана за мотање из Ниша - БОНД! Како се он појавио на трафикама тако су нестали дувани које иначе пушим. Јебем ти монополисте!
gde pazari¹ duvan jel na ulasku na pijac kod Dragana???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dragana friz


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

djolefer

bogami danas me izbaci iz takta to sto sam izgubio jebeni novcanik sa svim dokumentima u njemu i oko 800e i par hiljda dinara....  jebem ti zivot.. sve se nadam da je nasao neko posten
:D

Uncle Bob

 E jebote èestitke ovih par ljudi nisam brojao al bilo ih je 12 nisu bre sve izeli krivo mi zbog Tartar bifteka neki se pla¹e neki se gade kao ¾ivo meso bljak ja lièno i personalno izeo èetir tosta i ne mogu vi¹e i ful sam sit od jutros e jedino mi ¾ao kom¹iluka jo¹ malo morau da nas trpu neki se tek sad raspevali. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Jo¹ te ja spopao preko PM za Fiæu a ne znam da ti je roðendan!

Sve najbolje Ujo, ¾iv bio! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D