Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

dolazak za prvu proveru za protezu, rendgen, zakljuce da treba 4 zubala, kada su ih izvadili, dolazim sledeci put, izvade jos 2. onda sam bio miran mesec dana, pa su mi onda stavili neke gumice izmedju zuba koje su uzasno bolele i to sam nosio 3 nedelje, da bi na kraju krenulo sranje zvano: fiksna proteza.... a kad pomislim da je to drugima bilo hit...

UFF

vadio ja donju osmicu namaxiofacijalnoj
i to doktor nije bio tu pa mi vadio student na praski, riba, ruke joj se pozlatile
nije ubola anesteziju samo u desni pa ajmo vec ubola i polkera iglu, pomera a ne pritiska da ubrizga jos i kad sam se ja trgo ona tu sipa sve, nasla nerv, nema potrebe da se ceka 15min posle toga jer ne osecas nista, trenutno, cela donja polovina vilice mi se oduzela, stavi ti onu hirusku zelenu krpu preko face samo sa otvorom za usta i kaze ajmo dajte mi skalpel, pa kao cek da probam nesto dajete mi polugu ( :o koju polugu sunce ti jebem) pa kaze auuh ne moze, ne ide, a ja samo slusam i preznojavam se rekoh iskopa mi ova pola vilice uceci se na meni, kad ona mi skida onu krpu i kaze ispljni, slobodni ste a ja  :wtf: jbt trajalo sve zajedno 30sekundi i nije mi jasno nista

tad si morao sam da kupis i doneses konac za usivanje i ja ga vadim iz dzepa i kazem zaboravili ste da me usijete a on kaze nema potrebe izvadila sam ga bez secenja  [yahoo]
pljuvao malo krv taj i sutra dan i to je to
trebalo je neko vreme da se rupcaga zatvori i pazio sam da ne upadne hrana i ispirao hidrogenom

balcan girl

koliko sam ja onda srecna sto nemam umnjakeeee  ;D ;D ;D jednom krene da me boli ja odem da snimim kapiram raste umnjak zubarka se nakezi i kaze nije umnjak uopste nemas umnjake [neampojma] [ludak] rekoh kako nemam bre  [dunce] kaze neki ljudi uopste nemaju umnjake ti si jedan od njih to sto te boli to je verovatno upala sinusa :D :D i ono stvarno bila upala sinusa samo nije bolelo celo nego desno gornja vilica :D cudno zar ne :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

nemoj da zalis sto nemas jer se i oni kojima izraste pravilo bas ne usrece sa njima tj oni su najkvarljiviji od svih + se hrana tamo lako za vuce pa se jos brze pokvare a onda se tesko vade jer nije bas lak pristup

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 09 Mart, 2013, 13:41
koliko sam ja onda srecna sto nemam umnjakeeee  ;D ;D ;D jednom krene da me boli ja odem da snimim kapiram raste umnjak zubarka se nakezi i kaze nije umnjak uopste nemas umnjake [neampojma] [ludak] rekoh kako nemam bre  [dunce] kaze neki ljudi uopste nemaju umnjake ti si jedan od njih to sto te boli to je verovatno upala sinusa :D :D i ono stvarno bila upala sinusa samo nije bolelo celo nego desno gornja vilica :D cudno zar ne :D :D :D
Pa ti si maloumna hahahaha. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

meni je gornja osmica levo pukla pa mi je zubarka izvadila a pukla je jer je devetka gurala napolje :D

balcan girl

slusaj ujko ja znam da sam luda al ne mogu sad da trckam kod lekara za svaku sitnicu :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

misa-pei

Èupa meni doca zub, a ja mislim 7. Kad je zavr¹io, sav znojav, pokazuje mi ga i ka¾e:
"Za 50 godina rada, jo¹ nisam video ovakav umnjak sa tri korena." Onda je morao da izvadi i 7. po¹to od nje nisam mogao da gledam koliko je bolelo. Dvostruka rana. Na psu rana, na psu i zarasla. :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

I da, seæam se ¾elje iz detinjstva... ®eleo sam kao klinac da budem æelav (da mi mama ne bi name¹tala "frizuru") i da imam ve¹taèku vilicu da ne bih stalno d¾ed¾ao kod zubara i da me vi¹e ne bole zubi. Za ovo drugo sam skoro sazreo :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 09 Mart, 2013, 16:20
slusaj ujko ja znam da sam luda al ne mogu sad da trckam kod lekara za svaku sitnicu :D :D :P
Ma ne bre skroz nisi ukapirala (maloumna malouman )osoba bez umnjaka  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mkt

Citat: Ruza-Bandit poslato 08 Mart, 2013, 23:04
Jebeni bol u ruci ne prestaje pa sam morala da pribegnem drastiènim metodama - klasièna zloupotreba alkoholoa


prvo mi pade na pamet da je zbog tetovaze kad sam video foliju, al se posle setih  [doh]

Uncle Bob

Citat: mkt poslato 09 Mart, 2013, 17:01
Citat: Ruza-Bandit poslato 08 Mart, 2013, 23:04
Jebeni bol u ruci ne prestaje pa sam morala da pribegnem drastiènim metodama - klasièna zloupotreba alkoholoa


prvo mi pade na pamet da je zbog tetovaze kad sam video foliju, al se posle setih  [doh]
Jbte nije valjda od sudara???
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ruza-Bandit


Uncle Bob

Citat: Ruza-Bandit poslato 09 Mart, 2013, 17:07
od sudara... jo¹ uvek se patim
Daj ne rise pa idi bre kod doktora otkud znam neka terapija sa parafinom il,strujom nemoj da se zeza¹ pa da bude¹ ko,ja.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Ruza-Bandit

sve ja to pro¹la... 2 meseca struja, leda fizikalne i jo¹ gore je. Sad krenula sa inekcijama kortikosteroida pa je jedna grupa mi¹iæa ok ali druge dve bole jebu kevu!

AndreyRR


Ruza-Bandit

do skoro nisam mogla da pomeram ruku kako valja pa bi se momentalno udavila ali sada veæ mo¾e... Kreæem na plivanje

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 09 Mart, 2013, 11:10
dolazak za prvu proveru za protezu, rendgen, zakljuce da treba 4 zubala, kada su ih izvadili, dolazim sledeci put, izvade jos 2. onda sam bio miran mesec dana, pa su mi onda stavili neke gumice izmedju zuba koje su uzasno bolele i to sam nosio 3 nedelje, da bi na kraju krenulo sranje zvano: fiksna proteza.... a kad pomislim da je to drugima bilo hit...

meni cetiri vadili, one gumice izmedju zadnjih zuba pisas od bolova, nista ne jedem jbt :o

a tek kad mi zategne one zice auuuuuu kad sam nosio ono bio sam suv k'o grana nista jeo nisam, napravi mi mama sve sto najvise volim, dzaba kad ne mogu jer me boli...

Uncle Bob

#5518
Citat: Bori¹a poslato 09 Mart, 2013, 18:29
Citat: Plazma Keks poslato 09 Mart, 2013, 11:10
dolazak za prvu proveru za protezu, rendgen, zakljuce da treba 4 zubala, kada su ih izvadili, dolazim sledeci put, izvade jos 2. onda sam bio miran mesec dana, pa su mi onda stavili neke gumice izmedju zuba koje su uzasno bolele i to sam nosio 3 nedelje, da bi na kraju krenulo sranje zvano: fiksna proteza.... a kad pomislim da je to drugima bilo hit...

meni cetiri vadili, one gumice izmedju zadnjih zuba pisas od bolova, nista ne jedem jbt :o

a tek kad mi zategne one zice auuuuuu kad sam nosio ono bio sam suv k'o grana nista jeo nisam, napravi mi mama sve sto najvise volim, dzaba kad ne mogu jer me boli...
 

©to bre nisi tra¾io da sisa¹ ne bi gladovao evo i jja bi se ¾rtvovao da ti dam da sisa¹. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

[gej] [gej]

danas ja uzeo malo da se vozikam skuterom (inace top speed 51.3kmh) i uske ulicice i lik mota feliciju i izlazi... ja vidim i svirnem, lik stane i kad sam bio na 10ak metara od njega pri nekih 30ak kmh lik opet navalio da izlazi, steta nisam imao rukavice, da sam imao gadjao bih ga tacno u vrata picka jedna usrana [ljutko]