Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

a ko ga nema medju nogama dobije in the pedu  [zvizdi]

Nadalina

[rofl] [rofl] [rofl]

Pa, ti si luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud!!!
Vristim od smeha!!! :D
Dzukela u podznaku

balcan girl

i pozoves njanju on donosi kremice na kucnu adresu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CADILLAC

...ekipa novokomponovanih menaGera - klinaca , sa mraènom biografijom , i jo¹ mraènijim diplomama u mojoj , nekada dobroj firmi..... [veryangry] [doh] [facepalm] [dunce]....www.youtube.com/watch?v=rHLC-_pMtOA
BMW BoxerClub Pancevo 666

mareskin


Bole me zglobovi, glava, drma me grip :(
Ne mogu da le¾im vi¹e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bokilic

sta sve nije...a klasa parkirana u dvoristu..memedes.taman stigo sa carine...jutro..neradi ni jedna sijalica u dvoristu..na 5tici suvozaceva brava muvana,amateri je neotvorise,na 7mici takodje, ali i gepeci na oba razjebani,neuspelo otvaranje... auti tako bili parkirani da markiraju za nedaj boze mecku,nema alarm itd..
neuspeo pokusaj..necega.. samo steta napravljena bespotrebno..
brmmmm

AndreyRR

so ih nisi stekovao u dvoriste i pustio lafove

bokilic

ma sto..da sam znao..... mecka je otkljucana,ali...ja skinuo aku...da se puni ..i za svaki slucaj.. sad..sam steta na bmw 7 sam bravu na gepeku seredio,na 5tici nemogu daa otvorim gepek,sadd mora da to sve busim razvaljujem..sijalice na kuci i garazi spoljne  poodvijane...
joj drzavo tek je drugo vece prenocio...majku im j...ima da kupim vucka,malog slatkog od pola metra metar..u visunu :) pa da im pravi drustvo...
brmmmm

AndreyRR

za pocetak postavi reflektore na senzor

mkt

a bas sam se cudio onomad kad sam bio sa danilom da nemas kera nekog u dvoristu
jbga

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Kako bih ja voleo da mogu to da stavim na svoju kapiju.

UFF

ja danas iznervirao sam sebe koji sam retard  [veryangry]  [glavazid]

balcan girl

i mene si iznerviraooooo.... :-* blentooooooooooo :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gvozden

Citat: El Jefe poslato 06 Mart, 2013, 19:05
Stavis ovakvu tablu.Na srpskom
Jbt tabla je cool ali mislim da se ljudi vishe boje kad procitaju one straobalne necitke rukopise , kao ubivam odma , sikiram  i sl.... Ono kad skontaju mentola sa druge strane..... pa jos okacio izjavu kakav je.. hehehe

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Jefta

Мене данас ДВЕ "За длаку се извукох" ситуације избациле из такта!!!!

Прва на Богословији. Ја сам плава линија. Улазим у кружни ток и хоћу у Северни бул. Примећујем да аутобус улази из Мије ковачевића баш као на слици (Црвена линија) и не стаје. Лежем на сирену, али лик ништа не чује још што је најгоре не гледа лево ко му долази из кружног тока већ све време десно. Да нисам заврнуо гас и наставио право ударио би ме сигурно, промашили смо се за 5цм. Видео ме је тек када сам га прошао, а све време држим сирену притиснуту. Хтео сам да се окренем да му се начеститам свега, али се искулирах.

Друга ситуација на Зрењанинском путу. Возим у десној траци (плава линија) и ту код Ђак продавнице, жена у Пунту (Црвена линија) ни пет ни шест право преко дупле пуне да скрене на паркинг и право у мене. СУНЦЕ ТИ ЈЕБЕМ АЛА САМ КОЧИО. Почеле гуме да шкрипе, МОЈЕ!!! Побеже она на паркинг. Епа нећемо тако ово не опраштам. Окренуо се и стао поред ње. ВИКАО сам на њу једно добрих пола сата, морао сам тако јер сам толико био бесан и да то нисам радио ударио бих је мајке ми иако је женско. Каже извини.  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Јој мајко будала у граду колико хоћеш.

Lazic

govori tiho i nosi magnum 44 sa sobom...

dzimika

ja sam malo izlomio retrovizor guski koja me isekla letos na bicikli, ona ostala u koloni, ja produzio dalje
ali definitivno modni detalj za ovo leto 0:38 :D

PREMIUM RUSH - Official Trailer - In Theaters August 2012

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?