Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Lazić poslato 13 Februar, 2013, 01:47
Ništa to ne plaćaj... Sud bi morao da te tuži za hiljadarku troškova, a ovo svakako zastareva za neko vreme... Doći će ti rešenje za pet dana zatvora, i to ignorišeš...[hello]
Ahahahaahahahhahahha
Cave ab homine unius libri

Lazic

Samo se ti smej i plaæaj kazne...:P

A zaboravio sam, ti ne plaæa¹, samo malo pripreti¹ kolegama...:P

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 20 Februar, 2013, 09:09
Citat: Laziæ poslato 13 Februar, 2013, 01:47
Ni¹ta to ne plaæaj... Sud bi morao da te tu¾i za hiljadarku tro¹kova, a ovo svakako zastareva za neko vreme... Doæi æe ti re¹enje za pet dana zatvora, i to ignori¹e¹...[hello]
Ahahahaahahahhahahha
Hahaha ignorisao bih ja da sam jo¹ u  Bgdu ali po¹to ¾ivim u rodnom mestu Ilije Èvoroviæa te¹ko a znam za zastarevanje imam nekoliko iskustava  :-[ [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vale

nocas. ..kad sanjam prepirku i taman svoje kljucno da kazem!....nesto me probudi

Uncle Bob

Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:05
nocas. ..kad sanjam prepirku i taman svoje kljucno da kazem!....nesto me probudi
Vrni se u krevet. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vale

Citat: UNCLEBOB poslato 20 Februar, 2013, 10:08
Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:05
nocas. ..kad sanjam prepirku i taman svoje kljucno da kazem!....nesto me probudi
Vrni se u krevet. ;D
e to je onda onaj fazon..da kad hoces da se vratis i pobedis,da nastavis da letis ili nastavis da vozis...,,ne moozeee...a kad te juri zver opasna jaka sa velikim zubima,tebi misici ukoceni ne mozes da bezis u magli i polumraku a ispred tebe provalija hihi(ili ipak nesto malo strasnije)  :) e od tog ne mozes pobeci 2 sata nakon budjenja

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Major

Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:16
Citat: UNCLEBOB poslato 20 Februar, 2013, 10:08
Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:05
nocas. ..kad sanjam prepirku i taman svoje kljucno da kazem!....nesto me probudi
Vrni se u krevet. ;D
e to je onda onaj fazon..da kad hoces da se vratis i pobedis,da nastavis da letis ili nastavis da vozis...,,ne moozeee...a kad te juri zver opasna jaka sa velikim zubima,tebi misici ukoceni ne mozes da bezis u magli i polumraku a ispred tebe provalija hihi(ili ipak nesto malo strasnije)  :) e od tog ne mozes pobeci 2 sata nakon budjenja

I ja uglavnom kad sanjam gluposti i kad se probudim, cim se vratim da spavam nastavim da sanjam isto.
A kad sanjam nesto lepo prc :(

Uncle Bob

Citat: Major poslato 20 Februar, 2013, 10:36
Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:16
Citat: UNCLEBOB poslato 20 Februar, 2013, 10:08
Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:05
nocas. ..kad sanjam prepirku i taman svoje kljucno da kazem!....nesto me probudi
Vrni se u krevet. ;D
e to je onda onaj fazon..da kad hoces da se vratis i pobedis,da nastavis da letis ili nastavis da vozis...,,ne moozeee...a kad te juri zver opasna jaka sa velikim zubima,tebi misici ukoceni ne mozes da bezis u magli i polumraku a ispred tebe provalija hihi(ili ipak nesto malo strasnije)  :) e od tog ne mozes pobeci 2 sata nakon budjenja

I ja uglavnom kad sanjam gluposti i kad se probudim, cim se vratim da spavam nastavim da sanjam isto.
A kad sanjam nesto lepo prc :(
Najgora noæna mora ja kao odvojim extra ribu i tamo vamo padne zezanje i poènemo radnju èak i onaj iz ¾bunja poène da navija to mala i na dve secunde pre big benga neko me probudi. [doh] [glavazid] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:05
nocas. ..kad sanjam prepirku i taman svoje kljucno da kazem!....nesto me probudi

i sad si se iznervirala sto nisi uspela da se vratis da mu kazes?

jbt zene vole da se svadjaju vise nego leba da jedu

Vale


Kengur

Citat: UFF poslato 20 Februar, 2013, 11:43
Citat: Vale poslato 20 Februar, 2013, 10:05
nocas. ..kad sanjam prepirku i taman svoje kljucno da kazem!....nesto me probudi

i sad si se iznervirala sto nisi uspela da se vratis da mu kazes?

jbt zene vole da se svadjaju vise nego leba da jedu

Pa zato se i kaze ''ZENTURACO JEDNA!" :P

Nadalina

Dzukela u podznaku

Kengur

Izvini. Razumem i nije mi tesko, samo sam se salio.

Nadalina

Dzukela u podznaku

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nadalina

Dzukela u podznaku

CBRR1


Kengur