Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

mrzim pijane debile definitivnoooooo i ljude koji namerno provociraju i kvare zurke i tudje lepo raspolozenjeeeeeeeeee takve ljude treba potpuno izopstiti i nalupati ih za sve pare pa ce onda valjda da se smireeeeeeeeeeeeeeee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

ja ne pravim sranja po zurkama gde sam dosla kao gost ponasam se kao gost i postujem domacina a ko to nece da ispostuje nema problema dodjem ti ja kuci i nalupam te za sve pare a ne kad ti dodjem na vrata ili tu negde na tvom terenu ta ista picka kuka, cmizdri i izvinjava se za sve pare, to sto neko misli da ce da iskoristi moje kucno vaspitanje zato sto cu da se iskuliram jer sam u gostima ne znaci da ti necu kasnije polomiti picku kad te nadjem...a naci cu ga koliko do petka...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


balcan girl

tesko da cu da se oladim :D ja sam jakoo velikooo zlopamtilo :D nista ne zaboravljam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

AndreyRR

za koliko para si ih oladiva,verujem da si dovoljno skupila za novu kucu,lokal,auto i stan

balcan girl

c.c.c.c.c andrey nisam ja materijalistaaaa breee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

ni ¾ivot ni smrt veæ glupost!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Uncle Bob

Nebulozno obrazlo¾enje presude sudije za prekr¹aje Uznemirio sam Javni red i mir  u Privatnoj kuæi  [ludak] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

epa jefto, nataknem te bas. sta mi pominjes sadrzaj kola, sinoc mi maznuli kutiju sa opremom iz kola....
eh baksuza... sad jednom klizalistu dodjem ceo anlaser

clutch&brake

Penzioner koji se pravi blesav i preko reda hoce da reg auto... sto mrzim te blesave i pametne
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

sto se mucite po supovima kad vlasnik vozila moze na nekim tehnickim pregledima da zavrsi sve :D


The One

to im je u opisu radnog mesta!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mi¹ko_kolo


Vale

oko ponoci ..cerka spava..ja u wc-u ..pada luster u dnevnoj sobi i nestaje struje...usle u stan pre 2 nedelje.... [veryangry]

AndreyRR


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet


AndreyRR