Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

danas mi zamenjen modem jer se stariji sam restartovao pa sam pizdeo pre neki dan


Plazma Keks


monsterbnt

Pa onda ne bi trebalo ni ja da im garantujem da cu da im platim punih 2600 din svakog meseca majke im ga prevarantske......
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

Citat: monsterbnt poslato 02 Februar, 2013, 22:43
Pa onda ne bi trebalo ni ja da im garantujem da cu da im platim punih 2600 din svakog meseca majke im ga prevarantske......

hahahaahahahahahaahhahaahhaha [kralj] [kralj] [kralj] ;D ;D ;D ;D
hahahaah smejem se pola sata ;D ;D ;D

dzimika

brate pa za te pare i ktv i net kod sbb-a :D a 10Mbs

monsterbnt

SBB nema kod mene u bloku. Ovde je neki radijus vektor koji je jos gori od lelekoma........ako misle da mnogo trosis net oni te iskljuce.....sta njega koji kurac boli uvo kako ja trosim net koji placam i otkud im jebeno pravo da oni uopste vrse monitoring moje konekcije, iako po ugovoru stoji da NEMA monitoringa.........Pojavio se targo koji daje za malo manje pare 20/10Mbs + 70 digitalnih kanala..... Samo sve to meni dzabe dok ne istekene ugovor sa ovim prokletinjama......
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

ja bi voleo da do mene dodje tarko, uzeo bi samo net od njih ako samo to moze, posto svakao kablovsku imam za dzabe :D

Slaninar

®ena.

Ne znam je li gore kada zvoca, ili kada æuti. I kako god uradi¹ - kriv si.


Muslimani su carevi. 4 ¾ene. Ako ima¹ jednu - jebe ti kevu. Ako ima¹ dve: udru¾e se pa ti jebu kevu. Ako ima¹ tri, udru¾e se dve, pa onoj jednoj jebu kevu. Ako ima¹ èetiri: dve i dve se udru¾e, meðusobno se zabavljaju, a ti ima¹ mir u kuæi!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


aæimo


Slaninar

Citat: UFF poslato 03 Februar, 2013, 12:51
da kupis kozu bre

To sam joj kupio za osmi mart. Da ima sve¾eg mleka uvek. Al' d¾aba - ¾ene nikad nisu zadovoljne. Poèela da pizdi, spominje neku "romanotiku", 'bem li ga?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

AndreyRR

to je ona komsinica iz romskog naselja

aleksr6


Jefta

Citat: monsterbnt poslato 03 Februar, 2013, 00:24
SBB nema kod mene u bloku. Ovde je neki radijus vektor koji je jos gori od lelekoma........ako misle da mnogo trosis net oni te iskljuce.....sta njega koji kurac boli uvo kako ja trosim net koji placam i otkud im jebeno pravo da oni uopste vrse monitoring moje konekcije, iako po ugovoru stoji da NEMA monitoringa.........Pojavio se targo koji daje za malo manje pare 20/10Mbs + 70 digitalnih kanala..... Samo sve to meni dzabe dok ne istekene ugovor sa ovim prokletinjama......
Imam i ja Radijus Vektor i ne mogu da se pozalim na internet, 20mb ali mi nikada nisu iskljucivali net ako ga mnogo trosim?????? Prvi put cujem za to, kada god sam pustio nesto da se skida, skidalo je na maksimalnim brzinama...
Kako se ispoljava to, sta smanje ti brzinu???

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Kanarinac

Brate sad i ja razmisljam kako je dobra! Jos kad su uradili krupan kadar sisica, jaooo!

Uncle Bob

Citat: Kanarinac poslato 03 Februar, 2013, 21:39
Brate sad i ja razmisljam kako je dobra! Jos kad su uradili krupan kadar sisica, jaooo!
[balavi]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM