Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


Silvana

Citat: Nadalina poslato 02 Februar, 2013, 10:33
Citat: Silvana poslato 02 Februar, 2013, 01:01
Nastavnici volonteri u ¹koli. Ne znam da li æu i sutra imati posao, veæ imam normu u dve ¹kole, a oni ¹tancuju jo¹ kadra da sedi na birou. grrrr [veryangry]

Ili, jos bolje... Po novom zakonu, engleski mogu da predaju, izmedju ostalog i bibliotekari (pored gomile jos nekih kao sto su psiholog, ucitelj i tako redom...). Kao, dovoljno je sto su polozili JEDAN ispit engleskog i mogu sad da predaju u osnovnim (svejedno i ako je samo do cetvrtog). A, znam i gde su engleski u osnovnoj predavali oni koji su zavrsili privatno umetnost, ili uciteljice sa x godina staza koje su ucile ruski.
Zato ja imam situaciju u srednjoj gde klinci nemaju pojma - a 'ucili' su engleski u osnovnoj bar od treceg razreda.

Znaci, po toj logici, ja bi' mogla da budem psiholog na keca - ja imam 4 psihologije polozene!

Srbija - zemlja gde se svako u sve razume...

Npr. lektori se „razumeju“ u oru¾je...  ;D ;D ;D [hello]

Mora¹ da se navikne¹ na sve. Sad po ¹kolama ide eksterna komisija koja ocenjuje sve, od dr¾anja èasa do voðenja dnenika, a naroèito obraæaju pa¾nju ¹ta ka¾u neka deca i neki roditelji... Ne znamo kriterijum po kom se deca i roditelji za anketu biraju, ali sam naj... ako odaberu nekog s kim mi je deda u svaði zog meðe. Isto tako ne znamo ni po kom kriterijumu mi ocenjuju èas ako je iza¹lo u javnost da èasove fizièkog kontorli¹e diplomirani veterinar i sl.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Uncle Bob

 [doh]
Citat: Silvana poslato 02 Februar, 2013, 13:49
Citat: Nadalina poslato 02 Februar, 2013, 10:33
Citat: Silvana poslato 02 Februar, 2013, 01:01
Nastavnici volonteri u ¹koli. Ne znam da li æu i sutra imati posao, veæ imam normu u dve ¹kole, a oni ¹tancuju jo¹ kadra da sedi na birou. grrrr [veryangry]

Ili, jos bolje... Po novom zakonu, engleski mogu da predaju, izmedju ostalog i bibliotekari (pored gomile jos nekih kao sto su psiholog, ucitelj i tako redom...). Kao, dovoljno je sto su polozili JEDAN ispit engleskog i mogu sad da predaju u osnovnim (svejedno i ako je samo do cetvrtog). A, znam i gde su engleski u osnovnoj predavali oni koji su zavrsili privatno umetnost, ili uciteljice sa x godina staza koje su ucile ruski.
Zato ja imam situaciju u srednjoj gde klinci nemaju pojma - a 'ucili' su engleski u osnovnoj bar od treceg razreda.

Znaci, po toj logici, ja bi' mogla da budem psiholog na keca - ja imam 4 psihologije polozene!

Srbija - zemlja gde se svako u sve razume...

Npr. lektori se „razumeju“ u oru¾je...  ;D ;D ;D [hello]

Mora¹ da se navikne¹ na sve. Sad po ¹kolama ide eksterna komisija koja ocenjuje sve, od dr¾anja èasa do voðenja dnenika, a naroèito obraæaju pa¾nju ¹ta ka¾u neka deca i neki roditelji... Ne znamo kriterijum po kom se deca i roditelji za anketu biraju, ali sam naj... ako odaberu nekog s kim mi je deda u svaði zog meðe. Isto tako ne znamo ni po kom kriterijumu mi ocenjuju èas ako je iza¹lo u javnost da èasove fizièkog kontorli¹e diplomirani veterinar i sl.
[doh]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika


monsterbnt

Lako je njemu da psuje kad nije na lelekomu....



danasnjih 4MB.....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika


UFF


monsterbnt

Citat: dzimika poslato 02 Februar, 2013, 19:10
nije 4MB net Mbs :P

Ne zvocaj :P

Citat: UFF poslato 02 Februar, 2013, 19:14
dobar mu ping

al je sve ostalo zivi kurac....serem ti se u lelekom....
Smrt SVIMA!!!!

UFF

ma zajebavam se bre gde je dobar evo ja od kuce preko wi-fi-a idem pa mi ping 3ms
http://www.speedtest.net/result/2481256442.png

monsterbnt

ma znam da zajebavas al se pravim lud ;D

ma samo jos 2 meseca dok ne istekne smrdljivi ugovor i odma u targo po 20Mbs i to za manje para nego ovih 4Mbs kod lelekoma
Smrt SVIMA!!!!


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

kad ste kod neta, jebem ti i selo i vukojebinu i sve kad nema nista osim lelekoma, i prinudjen sam na ovaj 1.5Mbs :( :(

Gvozden


Gašpar

SBB kad radi, radi po¹teno. Problem je samo ¹to èesto ne radi  ;D



Kanarinac

Da kusnem u drvo ja nisam imao skoro problem sa sbbom :D Ma koliko to cudno zvucalo :D

http://www.speedtest.net/result/2481357802.png

monsterbnt

Citat: Gvozden poslato 02 Februar, 2013, 19:45
E pusti ping daj slike RC aviona.....

Messerschmit je na servisu.....maaaalko je ronio po blatu...
Smrt SVIMA!!!!

UFF


Bori¹a


dzimika

Citat: UFF poslato 02 Februar, 2013, 22:17
na poslu

http://www.speedtest.net/result/2481619432.png

telekom definitivno nesto drka treba da imam 16mbit adsl u firmi  [bejzbolka]


ali zato na serveru  ;D

http://www.speedtest.net/result/2481539266.png



gresis, treba da imas DO 16mbs jer ti ne garantuju brzinu :D