Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

daj saberi se covece jbte sav se izlomi

Taraba

Ni¹ta ne mo¾e da me iznervira vi¹e - dao sam otkaz [yahoo][yahoo][yahoo]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979


prpa_zr

Citat: Taraba poslato 30 Januar, 2013, 09:31
Ni¹ta ne mo¾e da me iznervira vi¹e - dao sam otkaz [yahoo][yahoo][yahoo]

zavidim ti..

ako negde pronaðem muda kojih sam se odrekao kada sam postao otac i ja æu uraditi isto

svaka èast

[cheers]


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Taraba

Mala plata, mnogo drkanja i cimanja od strane bosanskog pukovnika u penziji koji me uèi kako se radi servis raèunara.
Odoh ja da se bavim sistem administracijom za vi¹e para i da radim sa raèunarima ne ljudima... od toga se jo¹ niko nije obogatio... osim mo¾da narko dilera.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

da, kada operises racunar, on cuti, ne buni se, ne smara... tako je i u mom poslu
lakse se psihicki podnosi

Lazic


Taraba

Ja bi se zabrinuo da se ¾ale, da sam na tvom mestu [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

jadan kompjuter koji lazic popravlja... mukica ;D

Taraba

Ma ¹ta kompjuteri... on misli na svoj drugi posao... pogrebno preduzeæe Laziæ.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Valjda si prvo nasao novi posao pre nego sto si dao otkaz?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Citat: Taraba poslato 30 Januar, 2013, 10:48
Mala plata, mnogo drkanja i cimanja od strane bosanskog pukovnika u penziji koji me uèi kako se radi servis raèunara.
Odoh ja da se bavim sistem administracijom za vi¹e para i da radim sa raèunarima ne ljudima... od toga se jo¹ niko nije obogatio... osim mo¾da narko dilera.

to znaci da cemo biti komsije :D

Lazic

Citat: Plazma Keks poslato 30 Januar, 2013, 11:12
jadan kompjuter koji lazic popravlja... mukica ;D

A ni kompjuteri se ne ¾ale, samo poneki korisnik, ali noge u kofu betona, pa sa brankovog, obièno re¹e problem...:D

Plazma Keks

nego ljudi, ima li medju vama el. montera? ja planiram da odem za montera, u mojoj skoli mi kazu da ih kod nas stalno traze (verovatno ih drma struja)

Taraba

Citat: dzimika poslato 30 Januar, 2013, 11:49
Citat: Taraba poslato 30 Januar, 2013, 10:48
Mala plata, mnogo drkanja i cimanja od strane bosanskog pukovnika u penziji koji me uèi kako se radi servis raèunara.
Odoh ja da se bavim sistem administracijom za vi¹e para i da radim sa raèunarima ne ljudima... od toga se jo¹ niko nije obogatio... osim mo¾da narko dilera.

to znaci da cemo biti komsije :D

Kom¹oooo [cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Citat: Plazma Keks poslato 30 Januar, 2013, 12:19
nego ljudi, ima li medju vama el. montera? ja planiram da odem za montera, u mojoj skoli mi kazu da ih kod nas stalno traze (verovatno ih drma struja)
to su ti oni sa smera pogon? imam ih oko mene kolko hoces :D

dzimika

Citat: Taraba poslato 30 Januar, 2013, 12:22
Citat: dzimika poslato 30 Januar, 2013, 11:49
Citat: Taraba poslato 30 Januar, 2013, 10:48
Mala plata, mnogo drkanja i cimanja od strane bosanskog pukovnika u penziji koji me uèi kako se radi servis raèunara.
Odoh ja da se bavim sistem administracijom za vi¹e para i da radim sa raèunarima ne ljudima... od toga se jo¹ niko nije obogatio... osim mo¾da narko dilera.

to znaci da cemo biti komsije :D

Kom¹oooo [cheers]

kad pocinjes?
da ne bude ti doso a ja otiso odavde :D

Major

Taraba i Dzimika na istom mestu.. to ne moze da izadje na dobro ;D ;D ;D