Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

ali ja se ne trzam u snuuu bree i molim te molim te sve cu da uradim samo ne kaci onu fotkuuuuu :-* gledacu i animal i trevel i ako treba i fashion tv samo neeeeeee tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fotkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pittatore


Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: Laziæ poslato 15 Januar, 2013, 20:00
Slika, slika, slika...:D

Svaka ti je ko u Njego¹a!!! Slika, slika, slika :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Citat: balcan girl poslato 15 Januar, 2013, 19:18
ali ja se ne trzam u snuuu bree i molim te molim te sve cu da uradim samo ne kaci onu fotkuuuuu :-* gledacu i animal i trevel i ako treba i fashion tv samo neeeeeee tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fotkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-*

Neæu kaèiti fotke ako obeæa¹ da neæe¹ vi¹e da gleda¹ horor filmove, rekonstrukcije zloèina  i slièna sranja..

Vodim te onda jo¹ i na kineze..i napraviæu ti brdo hrane kad doðe¹ u goste.. a ne da se truje¹ sa ðank fudom  ;D  :-*

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Boban_m


Dragana friz


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vlajko poslato 15 Januar, 2013, 21:12
Citat: balcan girl poslato 15 Januar, 2013, 19:18
ali ja se ne trzam u snuuu bree i molim te molim te sve cu da uradim samo ne kaci onu fotkuuuuu :-* gledacu i animal i trevel i ako treba i fashion tv samo neeeeeee tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fotkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-*

Neæu kaèiti fotke ako obeæa¹ da neæe¹ vi¹e da gleda¹ horor filmove, rekonstrukcije zloèina  i slièna sranja..

Vodim te onda jo¹ i na kineze..i napraviæu ti brdo hrane kad doðe¹ u goste.. a ne da se truje¹ sa ðank fudom  ;D  :-*


Vlajko , vidim dobro si raspolozen...oblajznuo ti navoj na osovini menjaca...tamo gde se steze lancanik.....hocemo da menjamo osovinu ili da pravimo nesto .....mislim nemam posla pa bi mogao da izvadim motor i otvorim ga na pola kako bi promenili osovinu...rece mi Bokilic da ima ceo menjac, pa mozda je bolje da kupis ceo a ne samo osovinu.....ali zato pali ko mina....samo rze :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Abrebre,  a da preðemo na pp? neæemo se bijemo obeæavam  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 15 Januar, 2013, 21:25
Abrebre,  a da preðemo na pp? neæemo se bijemo obeæavam  [rofl]
P.P. poveæava cenu za 20%.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Hohštapler

Puko me burazer pajserom po prstu.
Ja dr¾im betonsku ploèu i mlatim èekiæem, burazer ugurava pajser ispod ploèe i mlatne me po domalom...
Oèi mi ispale.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

obecavam sve obecavam a ti ne zaboravi tu hranu znas da se trudim da budem lepa i debela :D :D a ti dragana izdajice roda svoga kako ti nije zaoooooooooooooooooooooooooooooooooo :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

Pazi ¹ta obeæava¹..ja svoja obeæavanja ispunim..
ali ako te ulovim da vara¹   [zena]
proæiæe¹ ko ¹ibicari na bubnju  [rofl]  :-*
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

Citat: Vlajko poslato 15 Januar, 2013, 22:38
Pazi ¹ta obeæava¹..ja svoja obeæavanja ispunim..
ali ako te ulovim da vara¹   [zena]
proæiæe¹ ko ¹ibicari na bubnju  [rofl]  :-*
samo za Vlajka :)
Metallica - Master Of Puppets ~ Watch in HD ~

Vlajko

Hvala brate.. evo i tebi jedna od dru¹tva iz æo¹ka  [cheers]

SARS - Mir i ljubav
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Zamalo me jutros izbacilo iz takta kad sam shvatio tu¾nu istinu da mi je kljuè od kola u bravi od juèe, auto uredno zakljuèan, rezervni kljuè, ¹ta æe to meni...[facepalm]

Na svu sreæu, neispravan podizaè, jedan ofinger, elastièna hvatalica i malo izolirke spaslo jutro nerviranja...[yahoo]

Mislim da je Vlajko za sve kriv kad mi je pokazao kao se vozaèka vrata zakljuèavaju bez kljuèa, taèno sam znao da je samo pitanje trenutka kad æu da se sjebem...[facepalm]