Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ja do malopre nisam ni provalila da napolju pada kisa :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

@Tarabiæ:
Ono ¹to se meni najèe¹æe de¹avalo na kolima sa paknovima, je da ili je dobo¹ treba da se obradi jer su se paknovi usekli, ili moj omiljeni sluèaj da na¹telujem knap, pa èim se malo zagreje poène da blokira...:D Pod uslovom da je klip ok i da se vraæa... Poku¹aj stvarno sa èekiæem, ako je do ivice dobo¹a, obièno je zarðala, pa èekiæ to razbije...:D

@Irena:
to je zato ¹to si æorava....:P

balcan girl

ne to je zato sto nisam mrdnula iz kuce a naravno da ne zevam kroz prozor pa nisam ja voajer :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: Taraba poslato 11 Januar, 2013, 00:58
Majku mu bo¾ju (c) Tito, da nije padala ona raspala ki¹a kad sam do¹ao tu bi na parkingu skinuo toèak da vidim ¹ta je uspelo da mi podigne pritisak.
Koje borbeno vozilo je u pitanju? ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 11 Januar, 2013, 01:31
Jok, moja pokojna baba je voajer...[rofl] :P
A ja sam siroèe a tako bih voleo da sam na Babu. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Taraba

Citat: Laziæ poslato 11 Januar, 2013, 01:25
@Tarabiæ:
Ono ¹to se meni najèe¹æe de¹avalo na kolima sa paknovima, je da ili je dobo¹ treba da se obradi jer su se paknovi usekli, ili moj omiljeni sluèaj da na¹telujem knap, pa èim se malo zagreje poène da blokira...:D Pod uslovom da je klip ok i da se vraæa... Poku¹aj stvarno sa èekiæem, ako je do ivice dobo¹a, obièno je zarðala, pa èekiæ to razbije...:D

@Irena:
to je zato ¹to si æorava....:P

Onda æu da doðem do tebe sutra-prekosutra pa æemo da pogledamo ¹ta tu jede govna.

Citat: UNCLEBOB poslato 11 Januar, 2013, 07:45
Citat: Taraba poslato 11 Januar, 2013, 00:58
Majku mu bo¾ju (c) Tito, da nije padala ona raspala ki¹a kad sam do¹ao tu bi na parkingu skinuo toèak da vidim ¹ta je uspelo da mi podigne pritisak.
Koje borbeno vozilo je u pitanju? ;D

Dizel traktor kom u saobraæajnoj pi¹e da je Ford Fiesta FBD 1.6D iz 1988. god. Jo¹ malo pa moje godi¹te.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ruza-Bandit

Stigao obraèun ¹tete na alfi i iznos koji su mu isplatili.....

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ruza-Bandit


Lazic

:o Ne seri, kako si to izvela, svi bili ubeðeni da si ti najebala, a ne alfa...[facepalm]

Ruza-Bandit

Inaèe ¹teta na alfi je bila oko 4500E, pa su raèunali totalnu... Jebala sam joj kevu!

Lazic


Taraba

Ja ga ne¹to cenim da me puste sa macolom i daju mi 60sec da urni¹em Alfu, ne bi uspeo toliko da nakupim poena. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?