Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

pa i nije se bas naspavao jer se probudio u 8 a i doziveo je stres kad se probudio i istripovao da kasni 2 sata :D
zato sam ja dobio celo popodne da spavam ili da radim sta god zelim :D

Lazic

#4821
Mislim da je gospoða spavala, a ti si jako ¾eleo da gura¹ kolica po kom¹iluku i peca¹ devojèice na bebu....:P :D

balcan girl

ubistvo bivseg policajca u jagodini ispred kuce sa dva metka u glavu .... jbg kucni prijatelj...zena i dvoje male dece...napustio policiju odavno, drzao dve menjacnice..na prvi pogled pljacka...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

u picku materinu nikako da se skinem s groblja....danas dedi davala 40 dana a sutra opet na sahranu ....uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sranjeeeee....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Ceste su pljacke koje za zavrsavaju overom dva metka u glavu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

ba¹ htedoh da primetim...

@Irena:
prednost kada nisi pandursko dete, je da nema¹ ba¹ puno porodiènih prijatelja, koji mogu biti ubiveni sas tonu dinamita, pa ne mora¹ ni na sahrane istih kad bace ka¹iku...

Zverka

ocem da spavam a nedaju mi..
GREMLINCE me redovno na dnevnom nivou SVAKI DAN!!! budi u jebenih 5 ujutru
dalje....
POSETE DOTICNIH skracenih sa mozgom i pokusaj   S BLANJAVANJA  MENE ko da sam TANTUS U ZIVOTU
jebene poruke na telefonu OD nedoprcalog pajsera KOJI TRAZI ...nesto da ...UMOci  (U PITANJU KOLEGA ...KOJI OCE ORTAKINJu pa smara mene porukama za nju)
hmmm i kad se sve to skupi JEBENI ZIVCI JER KAD LEGNEM ne mogu da jebeno zaspim... JOOOOOJ
p.s
a tel ne smem da gasim ZBOG nedaj boze....
Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic


balcan girl

zato sam i napisala na prvi pogled pljacka...cale mi rekao sta se desilo a oboje predpostavljamo i ko i zasto jbg...kad nemas zaledjinu ...u ovom tupavom palmalendu ne gine ti sahrana ako neko nece da ti vrati pare...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

lazicu kad si pandursko dete onda obicno imas razne kucne prijatelje i familiju i rodjake koji obicno bivaju ubiveni sas tonu dinamita....i moras da ides na sahrane istih ....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

sreca u nesreci je ta sto imam zeludac za razne stvari ...prosto se divim sebi koliko sam u stanju da podnesem..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Lazic

Citat: balcan girl poslato 05 Januar, 2013, 23:54
lazicu kad si pandursko dete onda obicno imas razne kucne prijatelje i familiju i rodjake koji obicno bivaju ubiveni sas tonu dinamita....i moras da ides na sahrane istih ....

Znam, zato sam i rekao da je bolje ne biti pandursko dete, ali sudbina je stara kurva...:-*

Dragana friz


lepo krenem da kupim badnjak,a neki deda ga ceni 100 din.  [ludak]

100 din. pitam ja za tri granèice..ccc...eeeee....zemljo Srbijo.....

e pa neæe¹ majci..odoh ja u ¹umu lepo sama da odseèem badnjak   [cheers]

mkt

i ja juce u ruzvelovoj slusao napusavanje izmedju prodavca na ulici i neke zene oko cene badnjaka
eeeeeeeeeeeeeeej 100 dinara pa dal su oni normalni  [ludak]

Hohštapler

Ponuda-Potra¾nja roðaci...

Sutra æe biti jeftinije ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: mkt poslato 06 Januar, 2013, 12:42
i ja juce u ruzvelovoj slusao napusavanje izmedju prodavca na ulici i neke zene oko cene badnjaka
eeeeeeeeeeeeeeej 100 dinara pa dal su oni normalni  [ludak]

A i taj badnjak ¹to "prodaju" ukrali u mojoj ¹umi. Nisam skoro bio, ali pola ¹ume mi je za 20 godina poseèeno.
I onda mi neko ka¾e ¹ta se ¾ali¹ takav je obièaj!?! Obièaj je da se nekome upropasti ¹uma?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

sta se cudite......svaka roba ima svoga kupca.......meni nije jasno zasto bi neko kupovao badnjak, pa da kosta i 20 dinara.......odes brate i uberes......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 06 Januar, 2013, 12:56
Citat: mkt poslato 06 Januar, 2013, 12:42
i ja juce u ruzvelovoj slusao napusavanje izmedju prodavca na ulici i neke zene oko cene badnjaka
eeeeeeeeeeeeeeej 100 dinara pa dal su oni normalni  [ludak]

A i taj badnjak ¹to "prodaju" ukrali u mojoj ¹umi. Nisam skoro bio, ali pola ¹ume mi je za 20 godina poseèeno.
I onda mi neko ka¾e ¹ta se ¾ali¹ takav je obièaj!?! Obièaj je da se nekome upropasti ¹uma?

Ja imam vikendicu kod Tise, kod ZRa, tamo ima velika hrastova ¹uma (Srbija ¹ume), i svake godine se Patriotske snage okolnih sela (politièke partije) udru¾e u pohod na tu ¹umu, iseku sve ¹to stignu, izlome, i ostave pola... svake godine tamo stoje patrolna kola murije da ih spreèi, al d¾aba, rodoljubi su nezaustavljivi... pogotovo pijani i u ime vere..
tuga...
Umesto da odu svi i poseku jedno drvo, sveèano, oni svako seèe PO DOMAÆINSKI, ZA SEBE!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.