Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Kengur poslato 26 Decembar, 2012, 13:05
Ja te ne volim siso...
Jos uvek ne mogu da funkcionisem od onog basketa jebo te basket i sport...
BAN

Kengur

Nema ban. Ja mu lepo prekljuce kazem udari mi ban 24h posto ne mogu da se samobanujem, on nece...  

Cenjeni gospodine CBRR1

S postovanjem vas zeleni.

Joker

Citat: Kengur poslato 26 Decembar, 2012, 13:39
U nedelju cu da vas pojedem bre, samo da prodju upale... :)

Svejedno, i posle godinu dana neaktivnosti u reketu nemas sanse... Jesi balvan, ali pojma nemas... :)

Ti si bre trenirao godinama, ja igram ovo par meseci... Mozda jesam balvan ali i dalje ne mozes da me prodjes...  ;D [srednjiprst]

Citat: Kengur poslato 26 Decembar, 2012, 14:10
Nema ban. Ja mu lepo prekljuce kazem udari mi ban 24h posto ne mogu da se samobanujem, on nece... 

Cenjeni gospodine CBRR1

S postovanjem vas zeleni.

Ti si privilegovan...  [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1, kako ti to kazes:  :-*
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kengur

Pa jbt, postavis sumara u reket i normalno da niko nece proci kad faula nema.. :)
Ali zato ti je pri kraju ispala kicma kad ste me iznervirali... :)

cika zuba

ceo dan uz kurac i na kraju jebena mandarina koja ima 236 ko¹tica u sebi!!! grrrrrrr
[/

Lazic


3006

Nije danas nego sinoæ, kad sam video za ¹ta dajem 4000 u Rodi, za dve kese namirnica. Jedna porodica to pojede za vikend.
A u Defiju knjige da bira¹, od 50 do 200 dinara. Jeftinije od toalet papira. Ono ¹to trpa¹ u bulju skuplje nego ono ¹to trpa¹ u glavu.
[glavazid]

balcan girl

mene iste te delfije knjizare nerviraju, jos prosle nedelje sam narucila knjige i jos nisu stigleee ...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Kreten kog,vidim 3 put u ¾ivotu do¹ao i tra¾i da prodam neko suvo meso.Ja mu ka¾em da nemam za prodaju,on i dalje uporan ja ajd,da ga odhebem lupim cifru za koju sam èuo da je na pijaci u Zemunu kad on uredu daj kilo,al imam pare tek posle Bo¾iæa.MA VA®I.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gvozden

E sto me nerviraju prevaranti sa moto oglasa i foruma. JEdnom cu  tako da ga isevam da ce mu cela radnja izgledati kao da je u mraku.

mi¹ko_kolo

Citat: UNCLEBOB poslato 29 Decembar, 2012, 19:26
Kreten kog,vidim 3 put u ¾ivotu do¹ao i tra¾i da prodam neko suvo meso.Ja mu ka¾em da nemam za prodaju,on i dalje uporan ja ajd,da ga odhebem lupim cifru za koju sam èuo da je na pijaci u Zemunu kad on uredu daj kilo,al imam pare tek posle Bo¾iæa.MA VA®I.

Ja nikad neæu shvatiti varijantu, da nekoga smara¹ najstra¹nije oko kupovine i onda mu ka¾e¹ da ti to isto da na "doðem ti".

bokilic

sto ljudi drze ovakvu egzotiku 14godina u podrumu,..... a skoro pa novo...
sutra ce da vidimo dali grmi il ne grmi  :P

[attachment deleted by admin]
brmmmm

Jefta

a egzotika je neki dukati koliko vidim??? nesto sa punim oklopima???

bokilic

brmmmm

K0le

Citat: bokilic poslato 30 Decembar, 2012, 01:29
sto ljudi drze ovakvu egzotiku 14godina u podrumu,..... a skoro pa novo...
sutra ce da vidimo dali grmi il ne grmi  :P
Izgleda k'o novo  [klanjam_se]
900 SS ?

mkt

kad kazem coveku da mi kupi guaranu a on dodje sa guaranom fresh lime koja je  o d v r a t n a

mareskin

Citat: mkt poslato 30 Decembar, 2012, 17:00
kad kazem coveku da mi kupi guaranu a on dodje sa guaranom fresh lime koja je  o d v r a t n a

Ja bi ga za kaznu naterao da je popije :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

ma bilo mi ga zao jbga pa nisam
hteo je da ode po drugu

Uncle Bob

Kad ce dan ne mogu da naðem regulator pritiska i ventil za odzraèivanje rezervoara. [veryangry]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM