Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

A, evo kako ja to odradim....
Ustanem pre neko jutro, ponedeljak.
Spremam se za posao, oblacim, on i dalje u krevetu... Otvorio oci, samo me pogledao, poljubim ga za nastavak spavanja i odo` na posao...
Posle 2, 3 sata, stize mi poruka: Ja ustao, pa malo bio vredan i odo` sad do grada, i fotka!  8)




Dzukela u podznaku

Joker

Citat: Nadalina poslato 22 Decembar, 2012, 13:43
Sutradan, mozes da trazis da ide sa tobom do grada il` u Tempo, nece  se ljutiti.... ;)

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Vale

sve u svemu mislim da se ne moze biti objektivan na ovu temu....ima zena kretena..ima muskih kretena...a negde su to obojo i negde je i nekom to kul..znam i takve [ludak]
zivimo kako smo birali.

April

Citat: Vale poslato 22 Decembar, 2012, 15:00
sve u svemu mislim da se ne moze biti objektivan na ovu temu....ima zena kretena..ima muskih kretena...a negde su to obojo i negde je i nekom to kul..znam i takve [ludak]
zivimo kako smo birali.

[thumb_up]
Do you want to be right or do you want to be free?

UFF

Citat: Nadalina poslato 22 Decembar, 2012, 13:43

Meni su hitovi te devojke koje misle da su upravo one te zbog koje ce taj neki lik da se promeni i svoje navike kojih se drzao x godina da odbaci bas zbog nje - nije zbog onih x devojaka pre nje, ali zbog nje hoce jer one to zasluzuju i vrede toliko.
Ma, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.... Bas ce, k`o lud je - samo je tebe cekao.



[rofl]   [clapp] [clapp]

The One

i sme¹no i tu¾no, al to je ¾ivot isuvi¹e lep i isuvi¹e kratak!
svakom je njegov problem najveæi: u pravu su i jedni i drugi,
al ¹ire posmatrano ¾ene su predodreðeno nadmoænije: "ja sam ti decu rodila" je ultimativni argument i èinjenica za ucenu svih vremena!
mu¹karac mo¾e da manipuli¹e kintom i "vrati se mami" al kad se dese deca sve karte su u majèinim rukama i njenom "majèinskom" odnosu...
da, znam reæiæete ko joj je to dete napravio, generalno mogao je bilo ko, ona je izabrala da rodi "ba¹ tvoje" i sad si "otac", okreni obrni deca idu uz majku, majkama se gleda proz prste, majke su manipulatori nad manipulatorima, jo¹ nisam majka i moj stav nije generalno lo¹ veæ samo iznosim mi¹ljenje a ono je da nijedna "sisataguzatakurolomka" ne mo¾e da dr¾i mu¹karca u ¹aci kao majka njegovog deteta...

¹to se mu¹ko-¾enskih odnosa tièe sve se vrti oko: sexa, poverenja, komunikacije i ljubavi...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

monsterbnt

Citat: Poison girl poslato 22 Decembar, 2012, 15:45
¹to se mu¹ko-¾enskih odnosa tièe sve se vrti oko: sexa, poverenja, komunikacije i ljubavi...

''Nema vise sexa do ne uradis onako kako sam ti ja rekla!!! Veruj mi ja, ja to radim zato sto te volim!!"
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Citat: Poison girl poslato 22 Decembar, 2012, 15:45
i sme¹no i tu¾no, al to je ¾ivot isuvi¹e lep i isuvi¹e kratak!
svakom je njegov problem najveæi: u pravu su i jedni i drugi,
al ¹ire posmatrano ¾ene su predodreðeno nadmoænije: "ja sam ti decu rodila" je ultimativni argument i èinjenica za ucenu svih vremena!
mu¹karac mo¾e da manipuli¹e kintom i "vrati se mami" al kad se dese deca sve karte su u majèinim rukama i njenom "majèinskom" odnosu...
da, znam reæiæete ko joj je to dete napravio, generalno mogao je bilo ko, ona je izabrala da rodi "ba¹ tvoje" i sad si "otac", okreni obrni deca idu uz majku, majkama se gleda proz prste, majke su manipulatori nad manipulatorima, jo¹ nisam majka i moj stav nije generalno lo¹ veæ samo iznosim mi¹ljenje a ono je da nijedna "sisataguzatakurolomka" ne mo¾e da dr¾i mu¹karca u ¹aci kao majka njegovog deteta...

¹to se mu¹ko-¾enskih odnosa tièe sve se vrti oko: sexa, poverenja, komunikacije i ljubavi...
[clapp] [clapp] [clapp] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Jedno od boljih objasnjenja na forumu...ali odlicno objasnjeno.... [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

The One

Citat: monsterbnt poslato 22 Decembar, 2012, 15:48
''Nema vise sexa do ne uradis onako kako sam ti ja rekla!!! Veruj mi ja, ja to radim zato sto te volim!!"
nikad mi nije bilo jasno to ucenjivanje sexom, za¹to i sebi uskraæivati zadovoljstvo?!
kazna treba da bude samo za onog ko je zgre¹io, a ne svi da ispa¹taju :D

@cbrr1 hvala :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

monsterbnt

Citat: Poison girl poslato 22 Decembar, 2012, 16:01
Citat: monsterbnt poslato 22 Decembar, 2012, 15:48
''Nema vise sexa do ne uradis onako kako sam ti ja rekla!!! Veruj mi ja, ja to radim zato sto te volim!!"
nikad mi nije bilo jasno to ucenjivanje sexom, za¹to i sebi uskraæivati zadovoljstvo?!
kazna treba da bude samo za onog ko je zgre¹io, a ne svi da ispa¹taju :D

@cbrr1 hvala :-*

ma samo bukvalan primer kako vecina zena vidi to sto si ti napisala :D
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Dakle, da se citiram od pre nekog vremena>

Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Oktobar, 2012, 22:04
Mali primer. Moja roðena sestra se udala za dugogodi¹njeg momka (mog i dalje zeta) koji je bio: dobar frajer, ok u dru¹tvu, voleo kafanu, jednom reèju - dasa. Kad su se venèali, posle nekog  vremena poèinje frka: ona se ¾ali na¹oj kevi kako on doðe kuæi cirke, ostane u kafani posle posla... Naravno, ne svakog dana i ne èesto ali ipak èe¹æe nego ¹to bi se njoj svidelo. ©to æe reæi za veæinu ¾ena - nikad.
Moja keva je na to pita:
donosi li platu kuæi?
da.
spava li kod kuæe?
da.
kurva li se?
ne.
tuèe li te?
ne.
maltretira li te nekako drugaèije?
ne.
pa ¹ta hoæe¹?! hoæe¹ pizdu ili dasu?! re¹i! kad si se zabavljala nisi htela pizdu. za¹to sada hoæe¹ to da napravi¹ od njega?!
prièa zavr¹ena!

I jo¹ da dodam, kad ljudi budu ¾iveli pod geslom "Daj, da bi ti se dalo", biæe nam svima makar malo lep¹e.

balcan girl

ne zelim nikog da menjam, jer ako uspem u tome to onda nije onaj koji mi se svideo :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Decembar, 2012, 16:08
Dakle, da se citiram od pre nekog vremena>



I jo¹ da dodam, kad ljudi budu ¾iveli pod geslom "Daj, da bi ti se dalo", biæe nam svima makar malo lep¹e.
bilo bi mnogo bolje,mnooogooo...

The One

Citat: monsterbnt poslato 22 Decembar, 2012, 16:03

ma samo bukvalan primer kako vecina zena vidi to sto si ti napisala :D
ma i mu¹karaca, ajde da joj se dodvoravam da bi mi dala - bullshit

"evo preskoèiæu dru¾enje s ortacima da mi ne bi kenjala" i "super nam je kad smo 24/7 zajedno"i onda kad hoæe¹ malo vremena samo za sebe on/ona veæ navikao/la da ne ide¹...

predrasude, stereotipi i op¹teprihvaæene norme je ne¹to ¹to nas bogalji! treba se voditi instinktom ;)

@irena promene su neminovne al zaista va¾no je nemenjati nikog, veæ samo sebe, uvek mo¾e¹ biti bolji/a  [cheers]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

CBRR1

Citat: Poison girl poslato 22 Decembar, 2012, 16:14
Citat: monsterbnt poslato 22 Decembar, 2012, 16:03

ma samo bukvalan primer kako vecina zena vidi to sto si ti napisala :D
ma i mu¹karaca, ajde da joj se dodvoravam da bi mi dala - bullshit

"evo preskoèiæu dru¾enje s ortacima da mi ne bi kenjala" i "super nam je kad smo 24/7 zajedno"i onda kad hoæe¹ malo vremena samo za sebe on/ona veæ navikao/la da ne ide¹...

predrasude, stereotipi i op¹teprihvaæene norme je ne¹to ¹to nas bogalji! treba se voditi instinktom ;)

@irena promene su neminovne al zaista va¾no je nemenjati nikog, veæ samo sebe, uvek mo¾e¹ biti bolji/a  [cheers]
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

April

Na ovu temu procitala sam odlicnu knjigu, "Psihologija romantiène ljubavi", Autor: Robert A. D¾onson, Prevodilac: Marijana Popoviæ

"Razotkrivanje psiholo¹ke osnove ovog mita poma¾e nam da uvidimo su¹tinsku razliku izmeðu romantiène ljubavi (zaljubljenosti u idealizovanu sliku ¾ene) i oèoveèujuæe ljubavi (istinske ljubavi prema pravoj, zamaljskoj ¾eni)."
(Iz predgovora Marijane Popoviæ)

Mene je prosvijetlila sto se tice nekih stvari iz musko-zenskih odnosa.
Do you want to be right or do you want to be free?

The One

#4716
kad ne sanja¹ nego ¾ivi¹ ¾ivot...

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

dzimika

Citat: goranvojska poslato 22 Decembar, 2012, 12:47
Citat: bucko poslato 22 Decembar, 2012, 12:41
Citat: MIGE poslato 22 Decembar, 2012, 11:51
...ja je posaljem na stanicu i preporucim da zaboravi moj br...(.  [yahoo] :D

I naglasi da ne lupa vratima kad izlazi [rofl]
o5 jaki za tastaturom.

upoznao i bucka i suprugu mu, nije samo za tastaturom jak :D

Nadalina

Citat: Poison girl poslato 22 Decembar, 2012, 16:01
Citat: monsterbnt poslato 22 Decembar, 2012, 15:48
''Nema vise sexa do ne uradis onako kako sam ti ja rekla!!! Veruj mi ja, ja to radim zato sto te volim!!"
nikad mi nije bilo jasno to ucenjivanje sexom, za¹to i sebi uskraæivati zadovoljstvo?!
kazna treba da bude samo za onog ko je zgre¹io, a ne svi da ispa¹taju :D

Pa, onaj ko ucenjuje sexom verujem da je dovoljno promucuran da ce da jebe nesto sa strane u periodu tog 'nemanja' sexa!
A, ako nije - e, onda, ko ga jebe! I ne treba da jebe! :D :D :D
Dzukela u podznaku

Lazic

Citat: goranvojska poslato 22 Decembar, 2012, 11:34
bonus penis bonus domus.pa stari latini to napisase a mi pokusavamo da otkrijemo toplu vodu.sve dok se kiselo ne okusi nezna se koliko je slatko slatko.

Bonus penis, pax en domus...:P



Citat: goranvojska poslato 22 Decembar, 2012, 12:30
maja2013 deda i baba u najavi pa vidite.bice jezero malo za slavlje koje se priprema.

Pa ja æu morati da uzmem odmor...[yahoo] [hello]