Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vale

to nije naredjenje(ne mislim samo na carape) ....ako se kontate i malo to je medjusobno Razumevanje..

pit

Citat: Vale poslato 22 Decembar, 2012, 11:43
to nije naredjenje(ne mislim samo na carape) ....ako se kontate i malo to je medjusobno Razumevanje..

             Vidi sestro sve se svodi na to da zena u braku pokusava da prilagodi muza svojim potrebama i da ga uoblici po svojoj zelji.A to znaci da mora da se povinuje i da slusa sta mu se kaze.Onda je on ok i razume je .Takav muz se kod nas popularno zove papucar.
             Mi smo muskarci tu uvek zrtve bez obzira sto smo jaci pol.Svaka cast onim zenama koje uspeju da manipulacijama naprave od muskarca poslusno bice a da on toga i nije svestan...ali takve su vrlo retke....ove ostale reaguju odmah na prvu loptu i svadjom i kod coveka koji drzi do sebe to ne moze da prodje.

MIGE

aj i ja malo da se ukljucim...svi nesto pominju ljubav,razumevanje,toleranciju...bla bla truc....ne ide to tako...u braku treba da postoji jedna strana kojia tera po svome i druga koja popusta...to je uspeh svakog braka...ah ,da,mora da ima i malo grize savestiii.eto oproban recept...evo recimo kod mene kako to funkcionise.....od prvog dana je to bilo vako....cveta ljubav i nastao prvi problem...ja je posaljem na stanicu i preporucim da zaboravi moj br...(tad smo vec bili u vezi god.dana)..nije mi bilo svejedno,stegao muda i cutim..ako se vrati,bice kako ja kazem a ako ne ,trazimo dalje....i na moju srecu ili nesrecu,ona se vrati sa stanice uplakana....i tako se ja ozenih...danas to ovako funkcionise...''ti si jedna muska svinja koja samo gleda sise i ostavlja prljave carape gdo god stigne"....moj odgovor:jesam i volim sise i ostavljacu carape ako treba i tebi na glavu a tebi ako se nesvidja...sledi odgovor:"znam,znam,ako mi ne odgovara,mogu da se spakujem i da idem kod mame"...ja uvek ispadnem fer kad dodje do situacije sa pakovanjem pa joj kazem da cu joj i sendvic napraviti da ima za usput  :D ...pominjao sam i gzrizu savesti...pa to je ono kad 7 dana pijem i samo dolivam pa osmi dan donesem jednu ruzu i bajadere...kako te dve stvari resetuju njeno sedmodnevno nezadovoljstvo..  [yahoo] :D

pit


Vale

postoje stvari i koje muskarac ocekuje od zene.....tako da u ljubavi nema manipulacije i naredjivanja..postovanje razumevanje tolerancija kompromis...te stvari kad je par ok..idu same od sebe...kad je to povuci-potegni...ne valja...
ne moze samo jedan da popusta...

MIGE

naravno da tu postoji i ljubav...malo...ne mogu da kazem da svoju zenu  ne volim,daleko od toga....nije ona neka idelna zena a ni neka lepotica al za mene je najlepsa na svetu...prvo zbog toga sto mene trpi a ja znam da budem bas tezak covek,drugo,rodila mi je decu i trece sto svaki dan cini neke stvari da ovaj brak uspe...svi mi muskarci se nosimo mislju da mozemo da nadjemo dobru i mladu ribu i sa 20,30,40,50 godina...jeste to istina al sta da radim sa njom...nategnem je par puta,naravno da se ogladni posle akcije pa bi nesto da strpam u kljun...idi mi isprzi jaja al prava a ne ova moja sto si mi osusila...pa ja ne znam da przim TA jaja...MOLIM???mars bre kurvo mlada u picku materinu,ocu nazad moju zenu bre....ako imamo srecu da nam oproste....a ako nemamo,onda se hvalimo drugarima kako je bolji momacki zivot od bracnog i lazemo ponajvise sebe...  [thumb_up]

goranvojska

Citat: MIGE poslato 22 Decembar, 2012, 12:11
naravno da tu postoji i ljubav...malo...ne mogu da kazem da svoju zenu  ne volim,daleko od toga....nije ona neka idelna zena a ni neka lepotica al za mene je najlepsa na svetu...prvo zbog toga sto mene trpi a ja znam da budem bas tezak covek,drugo,rodila mi je decu i trece sto svaki dan cini neke stvari da ovaj brak uspe...svi mi muskarci se nosimo mislju da mozemo da nadjemo dobru i mladu ribu i sa 20,30,40,50 godina...jeste to istina al sta da radim sa njom...nategnem je par puta,naravno da se ogladni posle akcije pa bi nesto da strpam u kljun...idi mi isprzi jaja al prava a ne ova moja sto si mi osusila...pa ja ne znam da przim TA jaja...MOLIM???mars bre kurvo mlada u picku materinu,ocu nazad moju zenu bre....ako imamo srecu da nam oproste....a ako nemamo,onda se hvalimo drugarima kako je bolji momacki zivot od bracnog i lazemo ponajvise sebe...  [thumb_up]
..........sve si rekao.majku deci nemozes da nadjes a ovo na kratko kolko oces.i qrac bolji.sta imas slobodu.i posle eto 50g ti pogledas de si i nema dece nema nicega ofucan si potrosen nisi momak nisi covek.ista onda.da se ja pitam 22/23 god muskarcu dovoljno a za zensko 20/21.imas vremena decu da ocuvas,zaposlis,kad odes na roditeljski ne prepoznaju te ko roditelja jer nisi za bal vampira itd.i ne serite vise ovo ono nego privodite nesto radjajte decu osnivajte porodice ,i ne plasite se .nije brak HAG.

balcan girl

manipulacija je cudo :D moja mama je bila maher za to :D nikad necu dostici taj expert level :D gledala me je jedanput kad ja to ajd idi izbaci djubre i vidis lika ja da izbacim djubre?? onda me mama odvuce na stranu i kaze neeeee takoooo nego kazes macoo, ajde ti cas skoci da izbacis djubre pa cemo posle da se mazimoooo :P klasicna dresura pasa uradi pa nagrada :D e sad kod mene to nikako tako ne moze da funkcionise jer ja sam teska ko crna zemlja i ne volim ni ja naredjenja a ne volim ni manipulaciju ali sam uvek spremna za trampu :D e sad druga stvar je kompromis to je normalno, ali u mom slucaju taj kompromis nikako nije mogao da bude pravi jer nisam ja ta koja ce uvek da popusti, jbg od bivseg sam trazila samo proste stvari, kad izadjes javi se, i nikad nikad nemoj da lazes, i daaa meni sex treba stalno :D kad smo dosli u situaciju e odoh ja do grada sa drugaricama on je u fazonu eee glupo je da izlazis bez mene, ja malo?? al rekoh dobro ajde i ti, on meni kaze ja cu kafanu sa drustvom ali bez tebe ??? e pa neceees zar nije glupo da ides bez mene :P ne volim dvostruke standarde :D sve sto mozes ti mogu i ja, uvek sam bila za to da je normalno da svako ima svoje drustvo i da je u redu da se nekad izadje bez partnera, ne kenjam kad dodje kuci pijan, jos mu drzim glavu dok pegla, ali hocu da se javi, hocu da znam gde je i kad me deca pitaju a gde je tata da mogu da kazem otisao u kafanu sa drustvom a ne da razmisljam koga pre da zovem da li bolnice il policiju. a onda dodjes u situaciju kad vidis da radi nesto sto si mu milion puta rekao da ne radi samo da bi te nervirao, kazes ajde da pricamo u cemu je problem i dobijes odgovor ne zelim da pricam :D to ti je vec jasan signal ajd kuci nije to za tebe, a kad krenes da se pakujes cujes a sta radis to? pa ja te volim! mislim duso volim i ja tebe al volecu te izdaleka ipak sebe volim vise :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

2014god 30godina braka.troje dece sa fakultetima,ja i zena i dalje na motoru kao pre 32 god.ocete mozda recept za brak?

goranvojska

maja2013 deda i baba u najavi pa vidite.bice jezero malo za slavlje koje se priprema.

goranvojska

i naravno treba samo da dodjete.a javicemo.ziveli.of od teme jbg.

Zverinjak II

balcan girl@

Sestro slatka, èitam ovo i mogu samo da dodam, te¹ko nama ¾enama.

bucko


UFF


bucko

Citat: MIGE poslato 22 Decembar, 2012, 11:51
...ja je posaljem na stanicu i preporucim da zaboravi moj br...(.  [yahoo] :D

I naglasi da ne lupa vratima kad izlazi [rofl]

goranvojska

Citat: bucko poslato 22 Decembar, 2012, 12:41
Citat: MIGE poslato 22 Decembar, 2012, 11:51
...ja je posaljem na stanicu i preporucim da zaboravi moj br...(.  [yahoo] :D

I naglasi da ne lupa vratima kad izlazi [rofl]
o5 jaki za tastaturom.

monsterbnt

Nije bas bilo sad, niti me je izbacilo iz takta, al reko da se nadovezem na temu....

-''Znas moras da smrsas, da prestanes da pusis i da pijes, da pocnes da se bavis nekim pravim sportom, i da pocnes da ides u crkvu"
-"Ne"
-"I ne mozes da ides na erzberg, ja znam kakvi su moto skupovi to su sve bahanalije"
-"To je takmicenje i ja idem"
-"Ako odes ja te napustam!!!"
-"Pomoci cu tu da se spakujes i nemoj da lupas vratima...."

Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 12:26
manipulacija je cudo :D moja mama je bila maher za to :D nikad necu dostici taj expert level :D gledala me je jedanput kad ja to ajd idi izbaci djubre i vidis lika ja da izbacim djubre?? onda me mama odvuce na stranu i kaze neeeee takoooo nego kazes macoo, ajde ti cas skoci da izbacis djubre pa cemo posle da se mazimoooo :P klasicna dresura pasa uradi pa nagrada :D e sad kod mene to nikako tako ne moze da funkcionise jer ja sam teska ko crna zemlja i ne volim ni ja naredjenja a ne volim ni manipulaciju ali sam uvek spremna za trampu :D e sad druga stvar je kompromis to je normalno, ali u mom slucaju taj kompromis nikako nije mogao da bude pravi jer nisam ja ta koja ce uvek da popusti, jbg od bivseg sam trazila samo proste stvari, kad izadjes javi se, i nikad nikad nemoj da lazes, i daaa meni sex treba stalno :D kad smo dosli u situaciju e odoh ja do grada sa drugaricama on je u fazonu eee glupo je da izlazis bez mene, ja malo?? al rekoh dobro ajde i ti, on meni kaze ja cu kafanu sa drustvom ali bez tebe ??? e pa neceees zar nije glupo da ides bez mene :P ne volim dvostruke standarde :D sve sto mozes ti mogu i ja, uvek sam bila za to da je normalno da svako ima svoje drustvo i da je u redu da se nekad izadje bez partnera, ne kenjam kad dodje kuci pijan, jos mu drzim glavu dok pegla, ali hocu da se javi, hocu da znam gde je i kad me deca pitaju a gde je tata da mogu da kazem otisao u kafanu sa drustvom a ne da razmisljam koga pre da zovem da li bolnice il policiju. a onda dodjes u situaciju kad vidis da radi nesto sto si mu milion puta rekao da ne radi samo da bi te nervirao, kazes ajde da pricamo u cemu je problem i dobijes odgovor ne zelim da pricam :D to ti je vec jasan signal ajd kuci nije to za tebe, a kad krenes da se pakujes cujes a sta radis to? pa ja te volim! mislim duso volim i ja tebe al volecu te izdaleka ipak sebe volim vise :D
Pitam,se pitam ¹to si singl [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Nadalina

Jao, bre.....
Hvala vam svima sto se ismejah od rane zore - ustadoh pre 10 min i citam.... ;D ;D ;D

Elem.... Zene... Cudna smo mi sorta! :D
Neke nikako da shvate da ne mogu nikog promeniti, kao sto ni same nece da se menjaju. ('On meni da kaze da ja ne smem u grad sa drugaricama?! ON?! On ce meni da kaze da nisam lepo spremila rucak?! Nek mu mama spremi bolji!)
Meni su hitovi te devojke koje misle da su upravo one te zbog koje ce taj neki lik da se promeni i svoje navike kojih se drzao x godina da odbaci bas zbog nje - nije zbog onih x devojaka pre nje, ali zbog nje hoce jer one to zasluzuju i vrede toliko.
Ma, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.... Bas ce, k`o lud je - samo je tebe cekao.

Sve sto ste rekli, ima istiine. I muskarci i zene treba samo da znaju kako da izmanipulisu odredjenu situaciju i to je to.
Meni je sou program kad vidim devojke koje se ljute zato sto momci idu, npr. utorkom sa drustvom na fudbal pa posle na pivo. Pa, budes jos fina devojka i kazes mu: Dragi, ja cu da ti spremim veceru, cekace te na stolu i bice ti bojler pun kad se vratis. On srecan k`o kuce jer, eto, njegova devojka podrzava njegov hobi, a ti lepo oes sa drugaricama napolje, zezas se, jednom recju - ODMORIS! Sutradan, mozes da trazis da ide sa tobom do grada il` u Tempo, nece  se ljutiti.... ;)

Al` ne, lakse je odma` biti nadobudna kucka koja ce da menja i da brani i da se bori za svoja prava.... E pa, zato je vecina takvih i sama i ogorcena i misli da nijedan nije dovoljno dobar za nju. Sreco, da cujes zensko misljenje - pametan je on, pobeg`o na vreme! :D
Dzukela u podznaku

Uncle Bob

Jebem ti i svecku ekonomsku krizu i ovo i ono svratim kod èoveka kog znam preko 20 godina èisto bezveze bio sam u prolazu i tako sedimo kenjamo o sva¹ta ne¹to kad posle 10 min. njegova ¾ena spu¹tenog pogleda ka¾e mi izvini ne mogu da ti skuvam kafu nemamo.Pa jebote koji sam ja neum da se ne setim bar 100 gr.kafe da sam kupio bio bi red.A dzabe posle ¹to sam poèeo da la¾em ma opu¹teno prestao sam da pijem kafu.I posle usput razmi¹ljam eto za¹to se ljudi sve manje dru¾e.I stvarno se lo¹e oseæam sad al,ne zato ¹to mislite tu¹irao sam se sinoæ. [doh]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM