Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 02:23
hahaha pite nije otkacio on mene vec ja njega :D i nije problem u kuvanju, ciscenju i ostalom, to se kod mene podrazumeva jer ja prva ne zelim da zivim kao stoka pod br.1 ali zena ne sluzi samo zato i tacka. ja sam gledala brak svojih roditelja i zelim da imam isti takav ne pristajem na nista manje od toga i tacka.

             Ma zezam se bre .....svaka prica je posebna i za sebe...ali ja sam moju otkacio kad nije htela vise da skuplja carape a i postalo joj glupo vise da pusi....i onda je brak izgubio svrhu.Preko carapa sam i mogu da predjem al da me zajebe za pusenje to nikako ne mere.
             

balcan girl

to ti pricam :D omiljena poslovica moga oca :D dobar kurac mir u kuci :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vale

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 02:17
zivot je suvise kratak da ga provedes u trpljenju necega sto ti se ne svidja, a jednog dana kad to dete odraste nece ti reci hvala ako je zbog svadje svojih roditelja moralo da se krije u svojoj sobi i da se plasi da ce da dodje do fizickog obracuna, najveca glupost zena je kad izjavi ja sam zbog dece sa njim, e pa bas zbog tog deteta treba da ga sutnes jer tom detetu treba stabilnost pre svega i rutina, i mir i spokojstvo. to sto ces ti da mislis da se svadjas sa muzem dok ono spava to zaboravi, deca sve vide i sve cuju i sve znaju...mi gresimo deca ne grese nikad..dete bolje proceni i karakter coveka i situaciju pre nego odrasla osoba..
totalno se slazem s tobom!!jod mene trenutno nema svadja...samo.....dalja prica prosto..trazi alkohol :D

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 22 Decembar, 2012, 01:51
Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*

Sla¾em se. Kad ne¹to pukne ne mo¾e da se zakrpi.
Naravno, povremeni seks ili seksi vikend zajedno je uvek dobrodo¹ao. Ako je valjao pre, za¹to ne bi valjao i posle.

Mare majstoru aj,majke ti okrpi pogaèu koju si prelomio ne biva drugare veruj glumio sam veæeg æitu nego onaj kod tarzana
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

pit


        Otvorena robna kuca gd moze zena da kupi  muza ima 6 spratova.
         ulazi zena i krece redom:
         1.Sprat......muz koji ima posao.....ok je kaze zean ali aj da vidm sta je na 2 spratu.
          2.sprat////muz koji ima posao i dobar je u seksu.....idemo na treci
          3.sprat...muz koji ima posao ,dobar u seksu i cuva decu.....dalje ,dalje
         4.sprat...sve ovo + IMA MNOGO PARA
          5.sve ovo + lep u picku materinu zene ga obozavaju........savrsenstvo od muskarca
          Zeni ovo naravno  nije ni ovo bilo dosta i ode na 6 sprat da vidi mozda tamo ima nesto jos bolje
           Na 6.spratu naravno nema muskaraca ali ima obavestenje.
           OVO JE DOKAZ DA ZENA NIKAD NECE BITI ZADOVOLJNA SA ONIM STA IMA I DA CE UVEK TRAZITI BOLJE(G)



         Preko puta je otvorena slicna robna kuca sa 6 spratova
         Na prvom je zena koja voli seks.
          Na drugom je zena koji voli seks i cuti.
          Treci sprat niko nikada od muskaraca nije posetio.

balcan girl

svih 100% muskaraca voli oralni  sex
5% voli osecaj
95% voli tisinu :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit


Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 02:44
svih 100% muskaraca voli oralni  sex
5% voli osecaj
95% voli tisinu :D :P
izvini al.ne rise
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: pit poslato 22 Decembar, 2012, 02:26
Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 02:23
hahaha pite nije otkacio on mene vec ja njega :D i nije problem u kuvanju, ciscenju i ostalom, to se kod mene podrazumeva jer ja prva ne zelim da zivim kao stoka pod br.1 ali zena ne sluzi samo zato i tacka. ja sam gledala brak svojih roditelja i zelim da imam isti takav ne pristajem na nista manje od toga i tacka.

             Ma zezam se bre .....svaka prica je posebna i za sebe...ali ja sam moju otkacio kad nije htela vise da skuplja carape a i postalo joj glupo vise da pusi....i onda je brak izgubio svrhu.Preko carapa sam i mogu da predjem al da me zajebe za pusenje to nikako ne mere.
             

[rofl]

[clapp]

Mik

Iznerviralo ? ili da kazem trazim ortaka za "biznis".  (Ili sam promasio temu?)

Pre svega "uvertira" (koja je po pravilu do zla boga dosadna, osim ako nije Betovenova), pa sledi 'vako. Iz Panceva sam, tetka od 80 i nesto godina, te pade tamo nesto, razbi glavu, nekako stigla do "Urgentnog" ... bla bla ... da skratim.

Ona je neke 2004-te imala lom kuka, sad je vestacki, i nema sanse da je smestis u auto - jer sve je boli do urlanja. UC je obecao uslugu "vracanja" na kucnu adresu kad im bude slobodno vozilo, sto nije bas bilo realno za ocekivati (grozan podatak je da su u nekom momentu poceli da dovoze neku decu, sta li bi???).

Tek posle 4 sata cekanja na hodniku keva se seti da ima nesto sto se zove klinika "Anlave" (to je reklamirano) i da pitamo za tu uslugu. Svelo se na 6500din transport (od UC do Ustanicke), plus 1000din "utovar" i "istovar" na 3-ci sprat. Ukupno 7500din !!!

E sad ja nemam pojma koliko takvih pacijenata ima kojima treba adekvatan (s obzirom na stanje) prevoz do kuce - jer meni po tim medicinskim ustanovama pada mrak na oci (skoro da mi pozli).

S druge strane, meni su (2009-te) od Eurosumara do Panceva naplatili transport motorcikla kombijem 3500din.

I u nekom trenutku mi pade na pamet posto li je takav kombi? (Dezurati ispred UC sa dobro opremljenim vozilom za polupokretne. Iz one cene doterivanja motora to bi moglo da se bar prepolovi. Mislim da bi se bas svelo na opstu korist - i korisnika i "izvodjaca radova".)

(E sad, ja uopste ne znam da li sam sposoban da tako nesto radim, cak i sad kad sam podnapit (al' sve sto sam napisao je tacno tako), gadljiv sam na takve stvari, cak i kad sam nekog tukao pripalo mi muka posle toga skoro da povratim. Mislim da je ideja dobra ako neko time moze da se bavi.)

P.S. Da sam udavio, jesam. Mozda ako ima neka tema o mogucnostima zaposljavanja pa da se tamo prebaci.

mareskin

Citat: UNCLEBOB poslato 22 Decembar, 2012, 02:35
Citat: mareskin poslato 22 Decembar, 2012, 01:51
Citat: Dragana friz poslato 22 Decembar, 2012, 01:30

svi oni to shvate (shvatimo) ali ja sam misljenja da kad nesto pukne to se vise ne sastavlja........itd...

tako da idemo u nove pobede......zivot.... :-*

Sla¾em se. Kad ne¹to pukne ne mo¾e da se zakrpi.
Naravno, povremeni seks ili seksi vikend zajedno je uvek dobrodo¹ao. Ako je valjao pre, za¹to ne bi valjao i posle.

Mare majstoru aj,majke ti okrpi pogaèu koju si prelomio ne biva drugare veruj glumio sam veæeg æitu nego onaj kod tarzana

Nismo se mo¾da razumeli.
Kad god sam poku¹ao sa nekom biv¹om ponovo, trajalo je do 7 dana i onda ispliva sve ono ¹to smo mislili da smo zaboravili ili preko èega smo pre¹li :D
A ako je sex bio dobar, ne vidim razlog da i posle ne bude dobar. S vremena na vreme, ako ste u tom trenutku oboje slobodni ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 02:49
[thumb_up]
http://youtu.be/IOmGqE7o7vI

yamahu od hiljadu kubika...jesi video nekada da motord¾ije... da cmizdre za nekom ribom? :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 Decembar, 2012, 02:17
zivot je suvise kratak da ga provedes u trpljenju necega sto ti se ne svidja, a jednog dana kad to dete odraste nece ti reci hvala ako je zbog svadje svojih roditelja moralo da se krije u svojoj sobi i da se plasi da ce da dodje do fizickog obracuna, najveca glupost zena je kad izjavi ja sam zbog dece sa njim, e pa bas zbog tog deteta treba da ga sutnes jer tom detetu treba stabilnost pre svega i rutina, i mir i spokojstvo. to sto ces ti da mislis da se svadjas sa muzem dok ono spava to zaboravi, deca sve vide i sve cuju i sve znaju...mi gresimo deca ne grese nikad..dete bolje proceni i karakter coveka i situaciju pre nego odrasla osoba..

Sla¾em se sa tobom ¹to se dece tièe.

Za svaðu je potrebno dvoje. Hoæu da ka¾em da nisu uvek te ¾ene i mu¾evi najgori na svetu, veæ da nekad i mi sami dosta pomognemo u tome da izvuèemo najgore na videlo. Èovek se u svaði i mr¾nji, nekada, toliko ostrvi da stvarno stvori probleme kojih nije ni bilo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vale

mislim da sve zavisi od toga koliko je kome stalo..koliko se voli..koliko ti znaci...ako je obostrana ljubav poiprilicna....on ce posle par puta bar da se potrudi da t5e prljave carape baci na pranje....a ona ce iskulirati ako neki put to ne uradi...jednostavno mislim da se sve donekle slozi kad se par slaze(emotivno)...i definitivno stio manje zajednickih stvari i interesovanje tim teze!

Vale

i kako do skoro ne bi rekla ali...dobar sex je 50% veze! [thumb_up]

goranvojska

bonus penis bonus domus.pa stari latini to napisase a mi pokusavamo da otkrijemo toplu vodu.sve dok se kiselo ne okusi nezna se koliko je slatko slatko.

mareskin

Citat: Vale poslato 22 Decembar, 2012, 11:24
mislim da sve zavisi od toga koliko je kome stalo..koliko se voli..koliko ti znaci...ako je obostrana ljubav poiprilicna....on ce posle par puta bar da se potrudi da t5e prljave carape baci na pranje....a ona ce iskulirati ako neki put to ne uradi...jednostavno mislim da se sve donekle slozi kad se par slaze(emotivno)...i definitivno stio manje zajednickih stvari i interesovanje tim teze!

Veza izmeðu mu¹karaca, prljavih èarapa i gaæa je ipak kompleksnija nego ¹to ¾ene misle :D
Meni je te¹ko da ne¹to uradim ako mi neko nareðuje, ali æu se zato ako razumem da je ne¹to problem (obja¹njeno mi je normalno i bez svaðe) potruditi da ga re¹im.

Hoæu da ka¾em da stvari nekad izgledaju prosto, ali u stvari nisu, a nekad i obrnuto :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu